Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ya kızlar ben bu duanın faziletlerine baktım netten.. gerçekten çok büyük Allah kabul etsin deeeee

bu dua her sitede farklı yazıyor....neden?

canım slm nasılsın canım ben dualrımın bir kısmını arkadaşlara okudum
bahar85 okudum
skyln okudum
vck okudum
mavimenekşe okudum
nisanbu okudum
doğa3 okudum
nekadarzor okudum
askbebek okudum
mrvb okudum
canım bu arkadaşların dualrını okudum allah kabul etsin
ne muratları varsa rabbim versin amin

benim dileğim hayırlısıyla sıkıntıdan kurtulup borçlerımızı ödeyip rahata çıkmak
ve hayırlısıyla rabbim bana ve eşime şifa versin hayırlı bir bebeğimiz olsun amin
bana dua okuyanlar bu şekilde dua etmelerini rica ediyorum amin

kızlar arada parazit yapıyorum ama ism-i azam duasını 100 kere okumak çok faydalı..
deneyen birisi olarak söylüyorum.çok zor bir durumdan kurtardı beni.inşallah sizlerinde duası kabul olur..

vck(remziye) için okuyoruz
niyeti eşinin ameliyatında sperm bulunması ve bebeğinin olması
1-bahar85
2-skylıne
3-azelya----------okudu
4-vck-----------okudu
5-mavimenekşe----------okudu
6-nisanbu
7-doğa3------------okudu
8-nekadarzor---------okudu
9-askbebek
10-mrvb---------okudu
11-nur.sen-----------okudu
12-mirror1981----------okudu
13-esma
14-umut99
15-capri
16-ecrin23------------okudu
17-esenmia
18-rainsun-----------okudu
19-tülay20
20-gegonya

vckcim sana okudum Allah sana ve eşine hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin amin

kızlar abdestsız okunur mu bu dua.ayak tırnağımda sorun var su değdirmem gerek .bilen var mı acaba

Kızlar ben hamileyim :KK3: Rabbime şükürler olsun dualarım kabul oldu,tstte pozitifi gördüm öğleden sonra kan sonuçlarını alıcam dualarınızı eksik etmeyin Rabbim en kısa zamanda isteyen bütün arkadaşlarıma versin inşaallah..

Nisanbu canım çok sevindim.

Darısı diğer bebiş isteyen arkadaşların başına olsun inşallah...

Allah sağsalim, sağlıklıca, hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.

Yüce rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah...

Bizleri dualarında eksik etme hamilelerin duaları kabul olurmuş....

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Bilgilendirdiğin için Allah razı olsun canım. Ben de bu durumu bilmeyenlerden biriydim.

kızlar lütfen kusura bakmayın ama ben topiğe uzun zamandır uğramıyordum beni listeden çıkardınız sanmıştım ama sanırım benim içinde okudunuz o yüzden hak geçmesin ben sizlerin isimlerinizi not alıp hepinize okuycam lütfen hakkınızı helal edin kusura bakmayın bundan sonra daha duyarlı olurum benimde kendime göre işlerim vardı hatta kendi dua topiğime bile uğrayamıyordum tekrar özür dilerim:KK34::KK34::KK34:

merhaba arkadaşlar bende arkadaşa katılıyorum kusra bakmayın ihmal ettim forumu biraz sağlık problemlerim malum paniğim var çok kötüyüm bu aralar:KK43: birde kursum başladı pek girip zaman ayıramıyorum çok özür dilerim bende isimlerinizi kopyaladım kaldığım yerden devam edicem lütfen affedin aksattım ama devam edicem kaldığım yerden okucam zaten her fırsatta sizler için topluca dua ediyorum dileklerini hatırladıklarıma..benim için okuyanlardan da allah razı olsun kaydettim isimleri helal edin hakkınızı...

Kızlar henüz listeleri takip etmeye devam ediyorum. Okuduklarınızı bilgilendirirseniz memnun olurum.

bana okuyanlardan allah razı olsun ne muradınız varsa versin yarabbim.çocugumun olmasını çok istiyorum allahım geri çevirmesin dualarımızı

Bahar85 için okuyoruz
niyeti eşinin şifa bulması ,hayırlı bir işe girmesi,sağlıklı sıhhatli evladının olması
1-bahar85-
2-skylıne
3-vck----------okudu
4-mavimenekşe---------okudu
5-nisanbu------------okudu
6-doğa3-------------okudu
7-nekadarzor----------okudu
8-askbebek----------okudu
9-mrvb----------okudu
10-nur.sen---------okudu
11-mirror1981------okudu
12-esma---------okudu