Derdimi anlatmak istiyorum

Allah yardımcın olsun...

Su 'aılesı cok zorluklarla mucadele etmıs' le, Doven soven koca ıcın 'kucukken sevgi gormemıs' bahaneleri ölümüne kapısır.

Surda eminim herkesın aılesı bıseyler le mucadele etmistir, bu demek degıl kı kımıl zararlısı gıbı davranabilirler ozaman.

Bence ayrıl bu ne babamdan para olacak birde onu ailesine mangala mo verecek K bakma da 2-3 bin tek başına yaşarsın bu ne söyle ailem kredi çekti ödeyemiyor sen bize bakmak zorundasın bebeğin ihtiyaçlarını al de bak bakim mangal yakabilecek mi

Eşiniz bostan korkuluğu falan mı? Annesi çağırdı diye işten çıkıyor, sizi sürükleye sürükleye rica kıyamet annesine babasına götürüyor. Bir de sizi yalnız bırakıp gidiyor evden. Bir de bu iki defa oluyor? Ben olsam daha adım atmam onunla. Kendi kendine gitsin anasını görmeye. Ailenizden de para falan almayın bir müddet. Görsün dünya kaç bucakmış. Kolay mı öyle işten çıkmak?

Eşinizi seviyor musunuz gerçekten ?

Evi baban geçindiriyor ama senin kocan babanın parasıyla ona buna mangal yakıp dolabını doldurup duruyor. Size kimsenin değer verdiği yok buna eşinde dahil ne garip bir evlilik

ilk is babanlardan aldigin para yardimini kes ikincisi sorun kv kb degilki sorun esin ! Seni oraya goturup arkadaslariyla geziyorsa gitme bebegi gostermek icin goturmek neyin kafasi esinde degistirmen gereken cok sey var bence kv degil esine odaklan

Amaaan uzaktan uzaktan olmuyor diye evleneyim demişsiniz. Ezdikçe ezmişler sizi. Eşiniz de ezilmiş ama ikiniz de ağzınızı açmamışsınız. Kendi ailenize de yazık etmişsiniz. Ne diyelim şimdi? Boşan desek yapmazsınız. Kv de arsızın teki. Eşiniz pısırık. Allah sabır versin

Olgun olmayan bir adamı zorla evliliğe sürüklemişsiniz. Adam olana ya benle 1 ay içinde evlen ya da ayrılalım denmez. Demeye gerek kalmaz adam kendi evlenelim der. Demiyorsa hiç evlenilmez. Anası istemiyorsa hele hiç evlenilmez. Nişanda dayısını tutan seni ağlatan adamla hiç... Daha dinliyorsan sayayım.

Ailen gerçekten üzülür diye mi yoksa para yardımını keserler diye mi anlatmıyorsun yaşadıklarını? Ailene yazık değil mi ya? Size verdikleri parayı eşin ve eşinin ailesi bildikleri için böyle eşini sömürüyorlar. Yoksa eşinin asgari ücret maaşı size yetmeyeceği için almazlardı yada eşin vermezdi.

Ailene olanları anlat eşine vermesinler artık para, kendi maaşıyla geçindirsin evi. Ailene siz veriyorsunuz o da ailesine yediriyor diye anlat. Bana hesap açalım eşim bilmesin hesabımda biriksin diye söyle babana. İhtiyacın olursa çocuğun icin ordan alır kullanırsın, paranın yönetimi sende olur eşinde değil.

Eşim çok iyidir, kv olmasa iyi anlaşıyoruz diye de kendini kandırma. Eşin aileni sömürerek kendi ailesini rahat ettiriyor, sana ikili oynuyor aç gözünü.

Yapacağın işler:
1) Memleketine bundan sonra ben gelmen kendin git diyeceksin.
2) Ailenin verdiği parayı at kenarına biriktir. Kv muhtemelen o parayi da biliyor.
3) Aslında aglanmaya da pek hakkin yok resmen beni alin da naaprsaniz yapin demissiniz
4) Kv size gelince de mutlaka yatak odasinin kapısını kilitleyin

Arkadaşım senin hitabetin kuvvetli ama yazdıklarının hepsi gerçekdışı. Kocan ve sen aynısınız o yüzden toz kondurmuyorsun zaten ona da. Babana güvenerek çocuk yapmışsın , evet ailene güvenmişsin çalışmıyorsun baban bakıyor çalışsan da bebeğe yine baban bakacak ? kime güvenmiş oluyorsun evlenir evlenmek çocuk yaparak. benim babam bana ayda 2,500 tl para verecek kocam asgari ücretini ailesine mangal partisi yaparak harcayacak suratına tükürürüm o adamın. Baban da boşanma diye destekliyor şu an eş dost lafını kızı boşandı bebekle ortada kaldı lafını duymak istemiyor. Allah ım kimseyi evladıyla sınamasın. 50 -60 yaşında adamdır , dünüre rahat ikram yapılsın diye parasını ortaya koyuyor. siz nasıl et yediniz o partide babanıza hiç gözünüz dolmadı mı ? bir erkek için sırf kocam olsun diye bunu görmeye değer miydi demediniz mi? bazı genç kızlar beni çok korkutuyor. kv kafası çalışan bir kadın beni neden sevmiyor diyorsunuz ya ? muhtemelen kendine benzetti rakip gördü ondan sevmiyor.

Ben hiç bir zaman eş ailesinin tek başına suçlu olabileceğine inanmıyorum. Her zaman ilk ve baş suçlu eştir. Bence siz eşinizi gözden geçirin. Annesinin hiç bir lafına hayır diyemiyor. Evi geçindiremediği halde har vurup harman savuruyor. Babanızdan da utanmıyor demek ki. Arkanızda böyle bir aile varken eşinize resti çekim derim. Bu şekilde yaşanmaz. İkinci bir çocuk da yapmayın bence.

Çok mu âşıktınız eşinize böyle bir aileyi göre göre evlendiniz?Şu an için yapabileceğiniz tek şey onlarla görüşmeyi konuşmayı kesmek sizi bariz istememişler hala da istemiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…