Derdimi anlatamadım.

Madamadamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
54
11
Merhaba bdv sakinleri.
Psikolojik olarak çok kötüyüm ve artık tıkandım eş eş aile sorunları bebek v.s kendi ailemde yaşadığım sorunlar hepsi beni artık içinden çıkalamaz buhrana sokmuştu. Bebekle ilgilenemiyordum artık elimi kolumu kaldıramaz hale gelmiştim.
Daha önce ilaçta kullandım psikiyatri ye gidip fakat devam etmedim.
Geçen gün online bir psikolog ile ücretli görüştüm.
İlk konuşmada artık paket almana gerek yok bana adımla hitap edebilirsin v.s konuştu.
Ben tabiki hak hukuka riayet ediyim dedim ve paket aldım. Kendisi ilk konuşmada numarasını verdi. Paket alma diye ben yinede aldım.
Sonrasında ısrarla adımla hitap et sıkılırsan ara konuşalım kısada olsa beni danışman gibi kullanabilirsin dedi.
Ben tabiki yapamadım mesafeyi korudum Dr bey diye hitap ettim v.s ve haftada bir kez paket ile aradım.
Fakat bu beyefendinin hoşuna gitmedi galiba ki hep aramamı bekliyordu belliki bana bir tavırlı konuştu son konuşmada.
Ayrıca sorunladını watsaptan yaz dedi yazdım cevap verdi sonrası da e mail de verdi bana. Ordanda yazabilirsin dedi. Ben devamlı iletişim kurmayınca bana kinlendi e mail de yazınca cevap vermedi iletişimi kesti durup dururken galiba ben onu aramadım diye sade msj yazınca.
O kadar mutsuz ve sinirliyim ki.
Ben sadece iyileşmek istedim ve karşıma çıkan psikoloğa bakın hem işe yaramadı hem param boşa gitti.
Sadece anlatmak istedim moralim çok bozuk.

Böyle psikolog mu olur, iyi olmuş kopmanız.
Kendinize iyi bir doktor bulup, gerekiyorsa ilacınızı kullanın düzenli şekilde.
Bende anlamadım bir bana mı denk geldi iyleşiceğime dahada kötü oldum. İlaç bana iyi gelmiyor bu sebeple psikologla konuştum hani zararsız en azından diye oda olmadı şimdi hevesimde kalmadı yeni birine dert anlatmaya

Adam sapık heralde

Nerden buldunuz Allah aşkına bu adamı. Böyle psikolog olur mu? Mail at whatsup dan yaz dediğinde anlamadınız mı adam düpedüz sarkmış size. Düzgün bir psikolog bulun devam edin. İlaç gerekiyorsa devam etmeyip bırakmanızda olmamış doktorunuz ilaç değişimi yapardı.

Adamın amacı farklı gibi geldi.Yine de bilemedim.

Adamın niyeti niyet değil. Zor durumda ve psikolojik olarak kötü insanlar suistimal edilmeye daha müsait oluyor. Sizin açık yaranızı bulmuş ordan arkadaşlık kuracak samimiyeti ilerletecek. Ve duygusal belki de cinsel yönden suistimal edecek. Çok çok kötü bir adam. İletişimi kesmeniz çok iyi. Herkes bu kadar güçlü olamıyor maalesef.

Kendine psikolog diyip psikolok olmayan çok insan var. İki saat seminer alıp kişisel gelişim yok bilmem ne uzmanıyım diye sallıyorlar. Kendilerine hayırları yok. Sizinki de öyle birşey muhtemelen.

Şöyle anladım hani hastalarına rahat olmalarını söylüyor gibisinden iyi düşünmek istedim. Konuşarak iyileşmeyi tercih ediyorum ilaç kullanmak istemiyorum şahsen.

Şikayet edin, böyle şey mi olurmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…