Derdimi anlatamadım.

Başta anladım fakat konduramadım sınır koydum ona kalsa şimdi kalpli günaydın msjı atıyor olurduk galiba hakkımı yedi ama haram olsun.

Kendine psikolog diyip psikolok olmayan çok insan var. İki saat seminer alıp kişisel gelişim yok bilmem ne uzmanıyım diye sallıyorlar. Kendilerine hayırları yok. Sizinki de öyle birşey muhtemelen.
Yok gerçekten psikolog olduğunu biliyorum bilgileri yazıyor ama bir işe yaramayan biri işte diploması olsa ne olur bu çıktı bana

Türk psikologlar derneğine bi yazın isterseniz ne kadar etkili olur hiçbir fikrim yok ama devam etmesin bu şekilde, siz fark edip sınır çizmişsiniz fark etmeyenlere yazık olur
Evet psikolojisi bozuk bir insan suistimale cidden açık biri oluyor heleki bu insana derdinizi anlatıyorsanız farklı bir bağ oluyor ama bende olmadı şükür baştan sınırı koydum.

Aslında bunları ortaya çıkartmak lazım, şikayet edin şikayetim vara filan yazın doktor ya bu ne Allah aşkına biz bir soru sormak için çırpınıyor iz kapıda adam numarasını veriyor

Kendine psikolog diyip psikolok olmayan çok insan var. İki saat seminer alıp kişisel gelişim yok bilmem ne uzmanıyım diye sallıyorlar. Kendilerine hayırları yok. Sizinki de öyle birşey muhtemelen.
Gmail ile problem mi anlatolır. Psikolog değildir o. İyi arastırıp birini bulun
Yok gerçekten psikolog olduğunu biliyorum bilgileri yazıyor ama bir işe yaramayan biri işte diploması olsa ne olur bu çıktı bana
Arkadasım derdini maille anlat diyen psikolog olmaz bak ben söyleyeyim

Gmail ile problem mi anlatolır. Psikolog değildir o. İyi arastırıp birini bulun

Arkadasım derdini maille anlat diyen psikolog olmaz bak ben söyleyeyim
Maille değil anlamadınız yani her kanaldan yazabilirsin dedi. Siteden numaradan arayıp anlatmak watsaptan aklına geleni yaz sıkıntı olursa maille yaz dedi.

Ben de benzer bir uygulama üzerinden psikolog ile görüşüyorum - bir kez olsun bana WhatsApp tan ulaş demedi. Her seferinde uygulama üzerinden görüşme yapıyoruz. Sizin görüştüğünüz kişi hiç normal gelmedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…