Derdimi anlatamadım.

Adamın niyeti niyet değil. Zor durumda ve psikolojik olarak kötü insanlar suistimal edilmeye daha müsait oluyor. Sizin açık yaranızı bulmuş ordan arkadaşlık kuracak samimiyeti ilerletecek. Ve duygusal belki de cinsel yönden suistimal edecek. Çok çok kötü bir adam. İletişimi kesmeniz çok iyi. Herkes bu kadar güçlü olamıyor maalesef.
Başta anladım fakat konduramadım sınır koydum ona kalsa şimdi kalpli günaydın msjı atıyor olurduk galiba hakkımı yedi ama haram olsun.

Kendine psikolog diyip psikolok olmayan çok insan var. İki saat seminer alıp kişisel gelişim yok bilmem ne uzmanıyım diye sallıyorlar. Kendilerine hayırları yok. Sizinki de öyle birşey muhtemelen.
Yok gerçekten psikolog olduğunu biliyorum bilgileri yazıyor ama bir işe yaramayan biri işte diploması olsa ne olur bu çıktı bana

Türk psikologlar derneğine bi yazın isterseniz ne kadar etkili olur hiçbir fikrim yok ama devam etmesin bu şekilde, siz fark edip sınır çizmişsiniz fark etmeyenlere yazık olur
Evet psikolojisi bozuk bir insan suistimale cidden açık biri oluyor heleki bu insana derdinizi anlatıyorsanız farklı bir bağ oluyor ama bende olmadı şükür baştan sınırı koydum.

Merhaba bdv sakinleri.
Psikolojik olarak çok kötüyüm ve artık tıkandım eş eş aile sorunları bebek v.s kendi ailemde yaşadığım sorunlar hepsi beni artık içinden çıkalamaz buhrana sokmuştu. Bebekle ilgilenemiyordum artık elimi kolumu kaldıramaz hale gelmiştim.
Daha önce ilaçta kullandım psikiyatri ye gidip fakat devam etmedim.
Geçen gün online bir psikolog ile ücretli görüştüm.
İlk konuşmada artık paket almana gerek yok bana adımla hitap edebilirsin v.s konuştu.
Ben tabiki hak hukuka riayet ediyim dedim ve paket aldım. Kendisi ilk konuşmada numarasını verdi. Paket alma diye ben yinede aldım.
Sonrasında ısrarla adımla hitap et sıkılırsan ara konuşalım kısada olsa beni danışman gibi kullanabilirsin dedi.
Ben tabiki yapamadım mesafeyi korudum Dr bey diye hitap ettim v.s ve haftada bir kez paket ile aradım.
Fakat bu beyefendinin hoşuna gitmedi galiba ki hep aramamı bekliyordu belliki bana bir tavırlı konuştu son konuşmada.
Ayrıca sorunladını watsaptan yaz dedi yazdım cevap verdi sonrası da e mail de verdi bana. Ordanda yazabilirsin dedi. Ben devamlı iletişim kurmayınca bana kinlendi e mail de yazınca cevap vermedi iletişimi kesti durup dururken galiba ben onu aramadım diye sade msj yazınca.
O kadar mutsuz ve sinirliyim ki.
Ben sadece iyileşmek istedim ve karşıma çıkan psikoloğa bakın hem işe yaramadı hem param boşa gitti.
Sadece anlatmak istedim moralim çok bozuk.
Aslında bunları ortaya çıkartmak lazım, şikayet edin şikayetim vara filan yazın doktor ya bu ne Allah aşkına biz bir soru sormak için çırpınıyor iz kapıda adam numarasını veriyor

Kendine psikolog diyip psikolok olmayan çok insan var. İki saat seminer alıp kişisel gelişim yok bilmem ne uzmanıyım diye sallıyorlar. Kendilerine hayırları yok. Sizinki de öyle birşey muhtemelen.
Gmail ile problem mi anlatolır. Psikolog değildir o. İyi arastırıp birini bulun
Yok gerçekten psikolog olduğunu biliyorum bilgileri yazıyor ama bir işe yaramayan biri işte diploması olsa ne olur bu çıktı bana
Arkadasım derdini maille anlat diyen psikolog olmaz bak ben söyleyeyim

Gmail ile problem mi anlatolır. Psikolog değildir o. İyi arastırıp birini bulun

Arkadasım derdini maille anlat diyen psikolog olmaz bak ben söyleyeyim
Maille değil anlamadınız yani her kanaldan yazabilirsin dedi. Siteden numaradan arayıp anlatmak watsaptan aklına geleni yaz sıkıntı olursa maille yaz dedi.

Ben de benzer bir uygulama üzerinden psikolog ile görüşüyorum - bir kez olsun bana WhatsApp tan ulaş demedi. Her seferinde uygulama üzerinden görüşme yapıyoruz. Sizin görüştüğünüz kişi hiç normal gelmedi bana

neden ilaç kullanmak istemiyorsunuz bebeğinizi emziriyorsunuz falan onun için mi?
doktora danışmadan kafanıza göre mi bıraktınız ilaçları?

X