Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Beceremedim link atmayı,evli erkeklerin eski sevgilileri mi ne konu başlığı OFT ye girin görürsünüz zaten

İsim de ilginç yakgel.Funda ararın şarkısı vardı ya.
Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel gözüm yok para pulda...

Ne bilim anacım güzel geceler geçirmeler falan bi de bu güzel geceyi geçirenlerden biri evli ...Biraz sahtemsi koktu ama amannnn onlar da olmasa nasıl eglenecez kuzuuu

Aynen kuzum
Sanki evlilik çocuk oyuncağı ya.Resmen iki eski sevgili
eşlerini aldatıyorlar.

Bekleyemedik o kadarKuzum yaz riskli bir zaman,ramazan,sınav,okul tatili falan bir sürü engel var,şubatta olsun bitsin ki rahat rahat şu lanet sınava hazırlanırım en azından diye düşündük.
hayırlı olsun canım düğün varmış sanırım şubata

Merhaba canım naptın sınav nasıl gecti?
Valla canım çok aşırı zor değildi ama ilginç sorular vardı.
Tarihte çok kolay sorular vardı lakin uç beş soru biraz kazıktı direk dip köşe bilgi sorusuydu.
Coğ biraz zorladı beni vatta güncellerden de o kadar çalıştığım günceller pek yoktu. Bilgi yarışması düzeyindeydi günceller ama sadece bir soru fire verdim sanırım güncellerde. Mat kazıktı ben mata sıfır başlamıştım çok emek verdim en çok ona çalışmıştım ama sadece 5 soru yapabildim matta. O yüzden moralim çok bozuldu mat yapamadığım için.
Yani özetle istediğim puan gelmez ama bari az da olsa atanacak puan almaya bile razıyım ama bilmiyorum alabilir miyim sonuç açıklanınca göreceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…