Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Bence hayır eğer calışmak kafa dagıtmaksa amacın ücretli yap ya da koleje gir ya da nebileyim etüt merkezinde çalış ama masa başı vs.sana bilemiyorum da sana uzak işler gibi sanki.

Bence hayır eğer calışmak kafa dagıtmaksa amacın ücretli yap ya da koleje gir ya da nebileyim etüt merkezinde çalış ama masa başı vs.sana bilemiyorum da sana uzak işler gibi sanki.

Onlara da babam sıcak bakmıyo canım.Bu dediğim yerde babamla çalışcam.:KK70:

İyi kötü para da kazanırım diyom ama bakalım.Sen nediyon balım ? :KK55:
İyiyim yavrum napim forumda geziniyorum öyle,bugun milli eğitime gittim ücretli için baya bi moral bozdum geldim millet tercihini onaylatıyordu gülen yüzler,nereyi yazdın hocamlar falan,direkt bahçeye çıktım yaktım bir sigara,dedim bir gün sende tercih yapacaksın tuba..

İyiyim yavrum napim forumda geziniyorum öyle,bugun milli eğitime gittim ücretli için baya bi moral bozdum geldim millet tercihini onaylatıyordu gülen yüzler,nereyi yazdın hocamlar falan,direkt bahçeye çıktım yaktım bir sigara,dedim bir gün sende tercih yapacaksın tuba..

Zümrem sorma ya...Canım feci acıyo...

Bu arada aynen öyle,ufaktan köseye bişeyler at yarın bir gün lazım olur ne bilim her ay çeyrek yap falan,bir bakmışsın nişanlanmışsın ve hiçbşeyin yok benim gibi:KK53:

Babam ben halletcem diyo ama ne mecburiyeti var ? Herif de ben yapcam diyo bakam kim kazancak ? :cool::KK48:

Oturup sıkıntıdan recep ivedik izledim canım durum vahim bende:KK53:

a%20%2869%29.gif

Sizce işe gireyim mi ? :110:
Fabrikada.Masa başı,irsaliye vs.işleri..

Kuzum bence dediğin işe girebilirsin rahat gibi duruyor.Ücretli öğretmenlik yapamıyorum ben ya canım yanar çok.
a%20%2854%29.gif

ücretli başvurusunu açtık geri kapattım :KK14: ilk dönem çalışcattım sadece ama ortamdan korkuyorum,ortam kötü olursa çok üzülür takarım her şeyi :KK48: çok kzıyorum kendime çok

Sevdalinka hocam ben senin yerine olsam çalışırdım madem rahat bir iş,nişanında olacakmış,parada biriktirebilrsin biraz,okuduğm kadarıyla puanında gayet iyi,temelin var... hayırlısı olsun senin için :KK54:

çok sıkılıyorum evde,en üzüldüğüm şeydir amaçsız zaman öldürmek ama yaptığım tek şey o:KK11:

kızlar çalışma başlığı açacak mısınız, ufaktan başlamayı düşünüyor musunuz çalışmalara,çok sıkıldım :oops:

X