Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Kızlarrr adl ışıkta pantolon gördüm kumaş tarzı çok hoş bişey dar paça ama fiyatı yüz milyon:KK57:Cimriliğim tuttu sanırım sizce abartı mı?

Kızlarrr adl ışıkta pantolon gördüm kumaş tarzı çok hoş bişey dar paça ama fiyatı yüz milyon:KK57:Cimriliğim tuttu sanırım sizce abartı mı?
o ne kuzu ya bence gerek yok bir pantolona o kadar verilir mi hacı:KK14: o paraya 2 tane alırsın:KK53: cimri asıl benım galıba:cool:

Sana bişey diyim mi ben buraya resim yüklemeyeli tam üç sene oluyor nasıl yapılacagını bilmiyorum:rolleyes:

Sana bişey diyim mi ben buraya resim yüklemeyeli tam üç sene oluyor nasıl yapılacagını bilmiyorum:rolleyes:
kuzucum smileyi yaptıgımız yerın yanında manzara gıbı bır ıkon var ya ona tıkla resım urlsı ıster senden. Resmi googledan bul urlsını buna kopyala. bu kadarcık:KK39:

resim koy bakalım....bende acı kahve veya mürdüm e uygun tunik arıyorum bulamadım yaaaa

X