Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Allah bagislasin cnm .
Bgn carsiya cikasim var ama bilemedim napsam
çarşıda ne yapcan bende kızıma bişiler hazırlıycam öğle arası gircek 12 de......
bugün yeni bi düzen kurmayı düşünüyorum geçen sene aöf 1 sınf bitirdim ders çalışamadım hiç... bu sene düzene sokmam lazım ama nasıl....iş hiç bitmiyo çocuklar bi yandan herhalde en iyisi gece çalışmak

Ne biliyim iste ufak tefek islerim var aslinda onemli biseyde yokda canim sikildi evde bide belim agriyo galiba gtmiycem

Bende aof den okuyorum bu sene uni sinavina girdim bugun ek tercihler baslayacak nasil yapilacagini blmiyorum anestezi diyorum ama ins tutar 2. Universite okumayi cok istiyorum cok

Bende aof den okuyorum bu sene uni sinavina girdim bugun ek tercihler baslayacak nasil yapilacagini blmiyorum anestezi diyorum ama ins tutar 2. Universite okumayi cok istiyorum cok
hayırlısı olsun canım daha önce ne okudun....bende bunu bitirirsem! boş durmam inş bi daha okurum bebekte büyüyo....ama bunu bitirebilirsem

hayırlısı olsun canım daha önce ne okudun....bende bunu bitirirsem! boş durmam inş bi daha okurum bebekte büyüyo....ama bunu bitirebilirsem
Bn lisede cocuk gelisimi okudum unide bankaciliga basladim ins bu sene biter ek tercihte yapicam bu sene uzaktan egitim yda normal egitim tutarsa onuda okumaya gdicem neresi olursaa

valla boş durmamak lazım iii yapmışsın canım..........bende lise 3 den terk evlendim liseyi dışarıdan tamamladım şimdi edebiyat okuyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…