Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya bende selülit yok da az bölgelerde sıkınca az çıkıyor amma gelgelelim göbek bölgemde bir yığın var ve inceltmek istiyorum. kilo alınca da buradan alıyorum. acaba bu kremim sıkılaştırma özelliği varmış iyi gelir mi merak da ediyorum. bir de göbek bölgesinden aldığım için kiloyu burası bir daralıp bir genişliyor. iyi gelir mi ki acaba bu krem?

ben deracine selülit serumu ve kremini kullanıyorum, sabah krem akşam serum olarak yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve selülitlerim gözle görülür derecede azaldı. sanırım zaten selülitlerinde dereceleri varmış çok az olanlar krem çok fazla olanlar serum kullanabiliyormuş ben ikisini birden kullandım ve selülitlerimden tamamen kurtulmama az kaldı bence deracine bir çok üründen daha etkili.bir çok markayı şuana kadar kullanmama rağmen bu derece sanoç alamamıştım teşekkürler deracine...

Kızlar ben geçen sene yaza girmeden deracine'nin selülit krem ve serumlarını kullanmıştım ve geçen senede olduğu gibi bu yazda sahillerin en fit hatunu bendim...:nazar:Kısacası geçen sene elde ettiğim mükemmel sonuçları bu senede devam ettirmiş oldum.Yani koruma çok önemli ama kesinlikle ihtiyacı olan herkesin kullanmasını önerdiğim bir ürün.Bu senede cilt bakım ürünlerine başladım.Hepsi harikalar....

merhaba arkadaşlar;

1ayı aşkın bir süredir Deracine serum olarak kullanımlarımı gerçekleştiryorum.daha öncede kullandığım süre içerisinde olumlu sonuçlarını görmeye başladığımı belirtmiştim.bu zaman zarfında cildimdeki ğportakal kabuğu görüntüsünde büyük oranada azalmalar gözlemlerken aynı zamanda cildimdede sıkılaşmalar olduğunu hissediyorum.bu kadar kısa sürede etkilerini bu şekilde göstern bir ürün olması çok güzel birşey.şuan kullanımıma düzenli olarak devam ediyorum ve selülitlerim tamemen yok olana kadar kullanıma kesinlikle devam edeceğim....

beklerim kazen, hatta iki yada üc tanede gönderebilirsin :nazar:
sen simdi dersin bana,
yurt disindaki üyelere gönderemiyoz maselef:kahve:

deracin'in serumunu değil ama kremini kullanıyorum 5 gündür. bir alana bir krem hediye bu arada.

sabah uyandığımda ve gece yatarken 5dk masaj yaparak uyguladım. bariz sıkılaşma oldu şimdiden. selülitler önceden bacağımın arka kısmında belliydi ayaktayken, şimdi ise elle sıkınca görülüyor sadece. galiba işe yarıyor...

bende kullanmayı düşünüyorum arkadaşlar.amip prenses ve yedıcuculer bi gelişme var mı sende?

deracine selülit serumu ve kremini bel ve göbek bölgemde kullandım göbek bölgemdeki selülitlerin azalmasının yanı sıra bölgesel bilcelmede sağladı. çok memnunum

deracine nin selülit ürünleri ile çok rahat fayda görebilirsiniz arkadaşlar... selülit problemi çözmenin yanı sıra bölgesel incelmeyide çok rahat sağlayabiliyorsunuz. fiyat olarak da oldukça uygun

bende kullanmayı düşünüyorum arkadaşlar.amip prenses ve yedıcuculer bi gelişme var mı sende?

deracine zayıflamada çok işe yaradı ama selülitlerim yerinde bir ay oldu benim de. şimdi ikinci paketi alsam mı yoksa vichy lipometric'e mi başlasam bilmiyorum, onu da çok övmüşlerdi.. bölgesel zayıflama için birebir diyebilirim kıscası ama selülitler yerindeeee :çok üzgünüm:

X