Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaslar bende almayı düşünüyorum bu ürünü.. bu konu acılalı baya olmuş nasıl memnun kaldınızmı baya bi haber verin bana da :)

düzenli kullanıldığında etkili ben beğendim.kullanmadığım marka kalmamıştı bundan baya memmnun kaldım.

merhaba arkadaslarr bn bu markanın tüm ürünlerini kullanıyorum özellikle temizleme serisi ve erken kırışıklık serisini kullanıyorum oldukça memnunum şimdide selülit serumlarına baslıcam. kullandığım ürünlerden oldukça olumlu sonuçlar aldım..

bende dün aldım derecine serundan , dün kullandım bakalım nasıl olacak , zamanla uygulamanın etkilerini paylaşacağım
dün birde vichy lipo-metric kremindende 2 kutu aldım
selülitlerden o kadar çok bıkmıştım ki eczanede ne varsa almak istedim
sizce birini akşam birini sabah kullansam nasıl olur????
acaba birbirlerini olumsuz yada olumlu etkiler mi????
eczacı kullan dedi ama bilemiyorum

selulit icin olandan memnun kaldıysan ben de onu almayı düsünüyordum ama karar verememistim açıkçası. deracine de guzel bi ürün aslında ama bıraktıgında hepsi geri geliyo malesef.. üstelik spor da yapıyorum ama kurtulamıyorum bi türlü şunlardan kabus oldu resmen.

canım sakın unutma selülit asla geçmeyen bir cilt hastalığıdır kurtulmayaı başardıktan sonra tedavine sürekli devam etmelisin yoksa n yaparsan yap geri dönerler hangi uzmanla konuşursan konuş cevap budur tedavisi artık var AWT cihazıyla çok pahalı ayrı kürü (15 seansı 1200 lira ile 2000 lira arası) kesin çözüm ama onu bile 2 yılda bir uygulamak gerekiyor

Kızlaarr deracine yi yeni aldığını söyleyenler sanırım yorum yapabilecek kadar kullanmışsınızdır nedir durum? ben de almayı düşünüyorum..?

şu anda kampanyada. bir alana 2.si bedava. istanbulda ikamet eden ve deracine almak isteyen bi arkadaş varsa istanbulda ortak bir noktada buluşup alabiliriz... ?

mrb ben 2 gundur kullanıyorum sonuc icin braz beklemek lazım ama bana ıyı gelcekmıs gıbı gelıyor umutluym yanı...

ben 3 haftadır deracinin serum değil kremini kullanıyorum sabah akşam düzenli masajla sürüyorum spor yapıyor ve ol su içmmeye çalışıyorum,haftada 3 kez kese yapıyorum,selülitli bölgelerimde toparlanma ve sıkılaşma oldu gözle görülür bir incelme var ama selülitler çokta geçmiş gibi gelmiyor bana :1no2: bakalım bi kutu daha var kullanacağım onu da.olmadı seruma mı geçsem acabaaaa?:bbo: serum kullanan arkadaşlara sormak istıyorum benım selülitler gözle çok gözükmüyor ama sıkınca baya belli oluyor serum daha mı iyi gelir?

Kızlar ya,ben 1 haftadır kullanıyorum ama hiçbir etkisini göremedim:KK43:( Çok erken henüz biliyorum ama en azından bir sıkılaşma bile yok. Bu sene o kadar arttı ki selülitlerim artık bacaklarımı koparıp atasım geliyor...

bende bugün eczanede tanıtımını yapıyorlardı yüzde yüz sıkılaşma diyo almayı düşünüyorum ama hangisini karar veremedim serummu keremmi benimkiler ayaktayken belli oluyo çokta olmasa genede belli

ben inanmıyorum artık bu tür kozmetiklere.doktorlar bile söylüyor dışardan müdahale sadece cilt dokusunun yüzeyinde yumuşama yapıyor.göz yanılması sayesinde işe yarıyor gibi bir his veriyor.bir de cebinizi yakıyor...

peki napıcaz da kurtulacaz bu selülitten. biri başka bişi dio, biri başka bişi. ben lahana suyu içiorum,aynı zamanda 1 haftadır deracine kullanıorum,günde 3 litre su içiorum ve 1 saat yürüorum, bacaklarıma masaj yapıorum,hala tık yok,2 ay sonra tatile gideceğim ama inanın bu halimle gitmek bile istemiyorum. inneov die bişi duydum, onu da bulsam onu da kullanıcam. sanırım iice kafayı yedim.biri bana yardım etsin nolur :KK43:((

valla canım.nasıl selülit oluşumu bir ayda birden oluşmuyorsa,yok olması da o kadar uzun sürer.yani bir kaç ay sürebilir....
beslenme ve spor çok etkili.nelerden uzak durmayı bilmek ve uygulamak gerek...

merhaba kızlarrr bende dün aldım ve başladımdreacinin selülit serumuna, hayırlı uğurlu olur inşallah!! sayenizde başladım:) inşallah işe yarar, ama bişey sorucam benim üst bacağımda selülit var özellikle arka tarafında yarım şişe serumu iki bacağa paylaştırıp sadece arkalara sürdüm ama düşünüyorum da acaba tüm şişeyi kullanıp bütün üst bacağın her tarafına mı yaysam??? mert özellikle sen çok bilgili görünüyorsun bu konud, cevap yazarsanız çok sevinirima.s.

bende üç gündür kullanmaya başladım ama kremini aldım ben bakalım ne olacak gelişmeleri paylaşırım

bir seferde çok fazla krem veya serum sürmek gerekmez.göz kararı ve cildin emeceği kadar kullanmak yeterli.burda önemli olan bir de masajdır.masajla beraber ürünü kullanmak.
selülit konusunda uzmanlar da var internet de takip edebilirsiniz.öncelikle selülitin ne olduğunu neden oluştuğunu bir öğrenmek lazım.

X