Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kzlarrr ben beş gündür kullanıyorum ve 2 santim inceldim basenden alkisalkisalkis

anladım canım tşk ederim :) bende almayı düşünüyordum
peki ne kadar kullanıyorsun anlatır mısın ?:1rolleyes:

yaa aslında yarım şişeyi kullanın diyor ama ben 1 şişe kullanıyorum bütün bacağıma sürüyorum çünkü incelsinde istiyorum, akşamları yatmadan önce 15-20 dakika masajla sürüyorum. dairesel hareketlerle masaj yapıyorum.

bu serumları düzenli kullanıpta sonuç alan var mı? bu arada kızlar bir uzmandan duymuştum tv de kadınlarda azcık selülit dişiliğin ve hormonların çok iyi çalıştığının göstergesiymiş yani sağlıklı birşeymiş ama tabi biraz olduğunda

bu serumları düzenli kullanıpta sonuç alan var mı? bu arada kızlar bir uzmandan duymuştum tv de kadınlarda azcık selülit dişiliğin ve hormonların çok iyi çalıştığının göstergesiymiş yani sağlıklı birşeymiş ama tabi biraz olduğunda

ayy arkadaşım ben sağlıksız olmayı bile kabul ediyorum yeterki olmasın şu selülitler

ben deracini aldım ve yaklaşık bir on gündür kullanıyorum.selülitte henüz cok fazla gelişme göstermedi ama sıkılaştırıp inceltti.2 kutu almıştım,ilerleyen günlerde de gelişmeleri yazarım.

ben deracini aldım ve yaklaşık bir on gündür kullanıyorum.selülitte henüz cok fazla gelişme göstermedi ama sıkılaştırıp inceltti.2 kutu almıştım,ilerleyen günlerde de gelişmeleri yazarım.

arkadaşım kremmi serummu aldın sen

ben nerdeyse deracine serumun bir kutusunu bitirdim , yaklaşık 25 gündür kullanıyorum (bu arada eczacı selülit fazla ise serumu ,az ise kremi tavsiye ediyor) .Neyse bende bolca var selülit. 25 günlük kullanımın sonunda da oldukları yerde duruyorlar. Sadece sanki derim biraz pürüzsüzleşti gibi, ama aslında selülitler olduğu yerde. Biraz baldırlarımda ve basende incelme oldu o kadar.
Yani benim selülitlere bir faydası olmadı malesef:çok üzgünüm:
Sizleride çok olumsuz etkilemek istemem ama şöyle bir şeyde var, bende çok selülit vardı . Belki daha az selülit olan arkadaşlara iyi gelebilir.

şekerler;
ben bu ürünün sabah kremini akşam serumunu kullandım ve daha 1 kutu bile bitmeden istediğim sonucu aldım üstelik kilolu ve bıcır bıcır selülitleri olan bir hatunum ona rağmen mükemmel sonuçlar aldım şimdide akşamları sadece krem kullanıyorum e korumak lazıııımmmm güzelliği değil mi :-))

merhaba arkadaşlar,
ben de biraz önce inneov este ve deracine serum aldım. beraber kullanıcam ikisini size yazarım gelişmeleri.

merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 gündür serum kullanım yapıyorum.kullanım yaptığım süre içerisinde cilt yüzeyindeki pürüzlü görünümünde düzelmelerin olduğun ve selülit görünümde de azalmalar meydana geldiğini farkettim.bu kadar kısa sürede bu şekilde bir sonuç alınabiliyorsa biraz daha kullanım yaptığım takdirde gözle görülür oranda selülitlerimin azalma göstereceğine inanıyorum.elde ettiğim sonuçlarıda sizlerle paylaşacağım..

kızlar dzenli kulalnım yaptığınızda emin olun etkili.benim selülitlerimde ayaktayken belli olan türden yani ilerlemiş durumda serum kullanımı yapmam ile birlikte cildimdeki portakal kabuğu görüntüsünün gitmeye başladığını söyleyebilirim :)

kızlar bende eczacının tavsiyesi üzerine aldım deracine serumu 15 gündür kullanıyorum mükemmel bir ürün çok inceltiyor ve selülitleride geçiriyor.Ama ben serumu kullanmadan önce hergün lifle ovuyorum sonra soğuk su tutuyorum sonra iyice masajla yediriyorum.....Çok mutluyum geçiyor çünkü.Birde şu çatlaklara çare bulsam:dance:

X