Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben bu selülit ile 15 yıldır mücadele ettim. bir çok şey denedim .kozmetik krem,jel olsun,masaj aleti olsun.
ama hem pratik hem uzun vadeli zahmetsiz bir yöntem arıyorsanız. inneov este fermete yi tek geçerim derim ben.
her gün 2 sefer içiyorsun. ben 5 kutu bitirdim. selülitin s si kalmadı,.hem kilo verdirdi.hem pürüzsüzleştirdi.üstelik göbeüğim de eridi.
yani tek işlemle komple fayda gördüm.
bundan sonra kür halinde kullanmaya devam edecem.
ben çok memnunum.başka alternatif tanımıyorum.

ben bu selülit ile 15 yıldır mücadele ettim. bir çok şey denedim .kozmetik krem,jel olsun,masaj aleti olsun.
ama hem pratik hem uzun vadeli zahmetsiz bir yöntem arıyorsanız. inneov este fermete yi tek geçerim derim ben.
her gün 2 sefer içiyorsun. ben 5 kutu bitirdim. selülitin s si kalmadı,.hem kilo verdirdi.hem pürüzsüzleştirdi.üstelik göbeüğim de eridi.
yani tek işlemle komple fayda gördüm.
bundan sonra kür halinde kullanmaya devam edecem.
ben çok memnunum.başka alternatif tanımıyorum.

fiyatı ne kadar ve nerden temin edebiliriz yardımcı olursan sevinirima.s.

eczanelerde satılıyor.
ama ben internetten aldım.
yılın başında kampanya vardı 5 alana 1 bedava diye.
200 ytl falan ödemiştim. taksitte yapıyorlar.ama 5-6 ay kullanabiliyorsun.ben yılın başında almıştım.bitmek üzere.yakında yeniden alacam .bu sefer günde bir tane içsem yeter.
ayrıca almadan önce internetten inceleyip yorumları takip etmenizi öneririm.ben çok araştırmıştım.

inneov este baska sey inneov fermete baska sey yalnız. este suda eritilerek icilen, fermete hap gibi olan ikisinin de özellikleri farklı. este selulite karsı, fermete icinse diyor ki ''Cilt Sıkılığı ve Yoğunluğunun Kaybı -30 yaşından itibaren etkileri başlayan, perimenapoz ve menapoz evrelerinde hızlanan cilt yaşlanması''

senin kullandıgın suda eritilenmiydi yoksa hap seklinde olan mı?

selülit için olan ın isimi inneov este.yani içinde içilmek üzere olan toz poşetleri var.
ayrıca inneov fermete de kullanmaya başladım.ama o selülit için değil.anti aging amaçlı olarak yeni başladım.
selülit için olan toz içeçeğin ağırlıklı içeriği glukozamin.
hap olarak kullandığım ın içeriği de domatesde olan likopen.
yani karıştırma ,selülit için olan toz halindeki içecek.

selulit icin olandan memnun kaldıysan ben de onu almayı düsünüyordum ama karar verememistim açıkçası. deracine de guzel bi ürün aslında ama bıraktıgında hepsi geri geliyo malesef.. üstelik spor da yapıyorum ama kurtulamıyorum bi türlü şunlardan kabus oldu resmen.

selülit için olan ın isimi inneov este.yani içinde içilmek üzere olan toz poşetleri var.
ayrıca inneov fermete de kullanmaya başladım.ama o selülit için değil.anti aging amaçlı olarak yeni başladım.
selülit için olan toz içeçeğin ağırlıklı içeriği glukozamin.
hap olarak kullandığım ın içeriği de domatesde olan likopen.
yani karıştırma ,selülit için olan toz halindeki içecek.

cnm bişey sorcam zayıflattıda demıstın ınneov este için gercekten gozle gorulur bı fark oldumu.yanı zayıflamak ıcın bu urun kullanılsa faydalı olurmu?gıttıkce kıolu bır arkadasım var ona tavsıye ettım zayıflatıyomus dıye.eger degılse almasın kızcagız.

gerçekten selülitlerden kurtulmak istiyorsan ozaman tek önereceğim şey inneov este dir.
ben öyle serumlarla ,yağlarla,masaj yapmayla uğraşacak vaktim yok.
inneov este ile pratik kolay,hızlı,zahmetsiz,gözle görülen, fayda gördüm.
mesela krem veya serum kullanınca sadece sürülen yerde fayda görme imkanımız var. fakat inneov ile bacağın her tarafına hatta vucudun her tarafına faydası oldu.baldırların iç kısımları ,diz arkaları vs.
buralara normalde krem sürmek bana zor ve sıkıntı verici geliyor.
ben çalışan bir kadınım .elimde selülit kremleri de olduğu halde kullanmıyorum. inneov un pratikliğini ve etkisi ni görünce kremlere bakmıyorum artık.
itiraf etmeliyim ilk başta ben de teredüt etmiştim. o yüzden kutuları bitirmeden burda kimseyle paylaşmadım.
ama 5 kutudan sonra her yönden farkettim.pek fazla kilo vermesem de vucudum sıkılaştı,kıyafetlerim bol gelmeye başladı.
ayrıca etki bölgesi sadece bacaklar değil.etkisi olarak benzetme yapacak olursam,kendimi yağ çöz yada porçöz içmiş gibi hissediyorum.
yani içerden etkinin faydasıçok daha iyi oluyor.
kremlerle falan ancak bölgesel ve yüzeysel farklılık olur.ama kozmetik o alanda da kandırıyor insanları.
tv de krem reklamları gülünç geliyor.
üzülüyorum bunlara verilen paralara.kendim de zamanında kullandım tabi.ama o zamanda inneov este yoktu.

arkadaşının kilo problemi varsa selülit 2. planda kalıyordur.
bu durumda inneov kullanması gereksizdir.önce kilo sorununu halletmesi gerekir.
inneov este nin etkisi tıpkı kırışık bir çamaşırın ütülenmiş hali gibi olur.

arkadaşının kilo problemi varsa selülit 2. planda kalıyordur.
bu durumda inneov kullanması gereksizdir.önce kilo sorununu halletmesi gerekir.
inneov este nin etkisi tıpkı kırışık bir çamaşırın ütülenmiş hali gibi olur.

o zaman ınneov este tam bana gore.ben de işe başlayalı sandalyede otura otura kalçamda selülit olustu.hatta bazen agrı yapıyo hissediyorum kalçalarımı sıkıp bırakıyorum ara ara yayılmasın gevsemesın dıye ama yıne de selülite cozum degıl.ben de kullanmak ıstıyorum ınneov este yı.Bu arada ne kadar zamanda gıtmıstı selülitlerin ne kadar kullandın.bırakınca gerı gelırmı

he birşey daha sorcam suanda sende hıc mı selülit yok.yanı elınle sıkıncadamı gorunmuyor.tamamen bıttımı.Sende cok mu vardı

Selamlar,

Bende buradaki cevaplar sonucunda Deracine aldım. Gittigidiyor adlı siteden buldum, ücretsiz kargo ile gönderiyolar. Fakat bu innoeva yı nereden buluruz.

slm bayanlar bende buradaki yazılanları okuduktan sonra deracine aldım umarım işe yarar vichi kullandım asla tavsiye etmem üstelik diyetsiz sporsuz ve masajsız bir selülit tedavisi olacağına inanmıyorum bu 3 kombinle iyi bir ürün varsa gerçekten işe yarayabilir bu arada inneov esteyi sizin yazdıklarınızdan sonra biraz araştırdım içerisinde kalsiyum var benim amcam üroloji doktoru o daima şunu söyler böbrek taşı yapan yegane şey doğal yolla olmadan fazladan alınan kalsiyumdur sağlık herşeyden kıymetli arkadaşlar aman dikkatli kullanın günde yediğimiz 2 veya 3 porsiyon(peynir yogurt süt vs)vücut için yeterli yani zayıflamaya yardımcı olmak adınada yeterli abartmamak lazım herkese sağlıklı incecik selülitsiz günler

Ben bu ürünü gazetede okudum numunesini istedim tabi tek pakette anlasılmadı ne yani zayıflatıyor mu??:KK43: Ben zaten kilo almaya çalışıyorum cubuk gibi bacaklarım ama löpür löpür selüitlerim var ne yapıcam ben şimdi...:KK43:

deracine kullanan arkadaşlar lütfen sonuçları yazar mısınız?ne zamandır kullanıyorsunnuz, işe yaradı mı

kullanmaya başlayalı 3 gün oldu ben losyonunu aldım.Yanındada metabolizma hızlandırıcı çay ve lahana kapsülü kullanıyorum gerçekten memmnun kaldım yorum yapmak için erken ama sıkılaşma ve incelme etkisini hemen gördüm kullandıkça sonuçları yazarım.

Bende zayıfım fakat benımde bacak içi sadece üst tarafı ama birbirine çok sürtüyor.et yıgını var sanki orada.Acaba incelmesi mümkün olurmu sadece o bölgenin ne dersiniz? ARKADAŞLAR..

bayram araya girince kullanamadım ama ilk günler de etkisini gösterdi sabah akşam uyguladım hem sıkılaştırıyor hemde inceltiyor selülitede etki etti. tekrar başalyınca yeni gelişmelerden bahsederim.

X