depremde kaybettigimiz canlar ve kayinvalidenin bana yaptiklari...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim sizler sagolun. görüşmeyeceğim artık uzak olsunlar benden.
sizin yapacagınız seyi inanın ben de içimde defalarca yaptım ama gerçekte yapamamın sebepleri vardı. bundan sonra bana bu eziyeti yapamayacak o insan.

Burada hepimiz çok sinirlendik haklı olarak tabiki bazı yorumlar acımasız yada sert gelebilir size ama içeriğe baktığınızda sakince haklı olduklarını görebilirsiniz.
Eşinize asla toz kondurmak istemiyorsunuz ve hala eşim üzülür diye düşünüyorsunuz bayram seyran düşünüyorsunuz bunlar çok tuhaf gerçekten.
Burada düşünmeniz ve üzülmeniz gereken büyük hakarete uğramış olan aileniz ve sizsiniz.
Biraz daha dışarıdan ve olayın bütününe bakın lütfen.

Actıgınız yeni pencere için teşekkür ederim. eşime toz kondurmadıgımı ne düşündürdü bilmiyorum. sayfa aralarında yazdım onun hakkında da.Siz sinirlendiniz ben yaşadım. ve neden böyle yaptıgımı da anlattım. hakaret etmeden bana kızanlara da saygı duyuyorum . ama hakaretı kabul etmıyorum. kı bana hakaret eden birine kızıyosunuz burda ama hala hakaret edılıyo. yani ne söylememi bekliyosunuz . evet olayın butunune baktım ,kadını ssacından tutup atmadıgım için öleyim artık .yaşamayı bile haketmiyorum mu diyeyim.
zaten aileme de kendime de aşırı aşırı üzüldüm merak etmeyin.
evet bayramları tatilleri de düsünüyorum cunku benım cocuklarım da gidecek gelecek vs . herkesın şartları farklı.

Lisbetim öncelikle böyle bir yaratığa ben anne demem annelik bu değil bu adilik...
Asla mantıklı değil bu hareketleri. Bence kesinlikle yüzüne bile bakma. Sana saydırıyor bir de ailene saydırıyor hayırdır bu cesareti nerden buluyor? Ne demek oğluma disarda çok var senin havlularin kokuyor. Çok afedersin o zaman evinde neden kalıyor bunu sormani çok isterim... madem öyle gitsin kaldırımda yatsn belki anlar o zaman sizin durumunuzu.. sanmam ama.

Sonuna kadar haklısın yüzüne bile bakma bundan sonra yemek falan da götürme eli ayağı var şükür kendi alsın zahmet olmazsa. İyilik yaranmaz böylesine. Sadece sen de değil eşin de saglam bi mesafe koymalı kesinlikle.. çünkü söyledikleri yenilir yutulur değil hele ki şu durumda aciniz varken..
İçimden çok büyük küfürler etmek geliyor da şu an neyse susuyorum.

Civcivim olayın oldugu gün eşim geldi götürdü direk .ben olay öncesi evimdeki mısafire ne yapıyosam ona da onu yaptım. ama bundan sonra ne cenazesıne ne cenazeme.
ateş düştüğü yeri yaktı .

Civcivim olayın oldugu gün eşim geldi götürdü direk .ben olay öncesi evimdeki mısafire ne yapıyosam ona da onu yaptım. ama bundan sonra ne cenazesıne ne cenazeme.
ateş düştüğü yeri yaktı .
Anlamaz öyleleri anlamaz canım. Sen iyilik yapıyorsun acının arasında ama bunların aklı başka calisiyor. Ama için ferah olsun genelde ettiklerini misliyle buluyorlar. Belasını gitsin başka bi yerde arasın... iyi olmuş götürdüğü eşinin.

Pasif, kacıngan kisiliginizi saklayarak “ben ayetlere göre yasıyorum” demek moda mı oldu? Ayetlere göre yasadıgınız yok dümdüz pasifsiniz.
Esinizin “annemin deyimiyle bosamam seni” demesi bile kisiliginizi ele veriyor zaten. Normal bir kadın bu sözün üstüne protokolü hazırlar üstüne tekmeyi basar “sen kimsin ulan” der bi de.

Siz görüsmüyorum, görüsmeyecegim diyerek kendinizi anca yersiniz. Son olarak vefat eden yakınlarınızada bas saglıgı dilerim.

Ayetlere göre yaşamaya calışan pasif,aciz bi insanım ..teşekkürler.

kayın valideniz kötü insan bildiginiz kötü ,ne yazık ki oğlu da biliyor.
Allah ıslah etsin . Bu arada başınız sağ olsun . ne demek 3. kuşak . Hepimiz kahrolduk , çok ayıp çok . Her can bizim.

Apaçık eşinizin annesi saygısız bi insan , yaptıklarını zaten açıklaması olamaz bence evinize almak istememekle çok haklısınız , eşinizden çıkarmayın bence sinirinizi sadece ona dikkat edin ama onun da annesine burda kalırken eşime saygısız bir laf dahi etmiceksin duruşu olması lazım . Evinizde kalmamalı başka çocuklsrıns gitsin ,sizi neden sevmez peki ?kendi aklınca bi bahanesi vardır

Normalde kendi evinde kızıyla yasıyo . bize bi süreliğine getirmiştik. torunuyla sorunlar olmus dıye. yine insanlıgımızdan kaybettik. beni sevmemesi hakkında bi fikrim yok. o kim olursa olsun sevmeyecek bir insan . kendimi övmek değil niyetim. suan eşimin tüm ailesinden ve 2. kusağından bile iyi konumdayım eğitim ve iş olarak . ama kendileri her zaman beni aşagıya cekmek için sürekli söyledi ,davranıslarıyla belli etti. kısacası her halim dert oldu onlara .

ne demek. onlar 3. derece sen cocuklarinla ilgilen biz olaylari tv den gorduk 1 hafta kendimize gelemedik. insanlik yok kayinvalidende niye kendini ezdiriyorsun. ogluna kizmi yokmus tersleseydin bence canim ya ne bicim insanlar var. bide hizmet ettim diyosun ezdirme kendini onlardan buyuk Allah var hicmi ibret almamislar depremden.

ezdirme kendini ezdirdikten sonra egitimli olsan kac yazar ezdirme. cok ayip etmis kadin kendi kizinin evine sigamamis bak torunuyla sorun olmus. gelinin evinde padisah olmus. sinir oluyorum boylelerine kizinin evine gidmezler ama oglun evine geldimi oglum evi der bide yayilirlar soz hak sahibi oldum sanarlar. ayrica esine ben seni bosarim de yok onun demesiyle bosamazmista seni niye bu kadar pasif davraniyosun uzuldum

Merhabalar, ne güzel uzun zaman sabretmişsiniz alçakgönüllü davranmışsınız.. Ama maalesef “fazla tevazunun sonu,vasat insandan nasihat dinlemektir”.
Hazır ipler kopmuşken iletişimi kesin. Artık yapabileceğiniz birşey yok. Eşinizin de anlayışlı olacağını düşünüyorum. Üzülmez merak etmeyin. O yine annesiyle görüşmeye devam etsin. Siz sadece aradan çekilin sessizce..
Şu an yeterince üzgünsünüz zaten, ona ayıracak gözyaşınız olamaz. Allah’a havale edin, bazı şeyler yarım kalmalı.

Ayy bazı insanlar çok kötü dümdüz kötü
Kendisi binde birini yaşasa bunların ne halde olurdu
Cok alttan almisiniz
Gorusme
Esin de uzulurse üzülsün

Yükselirim olay konu sahibinden çıktı. Depremzedelere edilen bir hakaret var ortada. Konu sahibi benden daha fazla cenaze sahibi değil.
Konu sahibinin tek doğrusu yok. Konu sahibi de kayınvalidesi kadar korkunç bir insan.
E yok artik biraz fazla olmadı mı? Konu sahibi zaten çok acılı.

Valla sunlari ben yasasam anama babama kopek dedigi an kocamin anasi demem insan yerine koymam komaya sokana kadar doverim. Olurda kosa kisi sen naptin dersede onuda bosarim.

Öncelikle allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Bu ne biçim bi insan Hiç mi Allah korkusu yok.Allah o kadına bu dünyada yaşayacağı en büyük acıyı tattırsın sanmam ki bundan da ders aldın öyle saf kötülük var kalbinde.Bu saatten sonrada yüzyüze bakarsanız ailenize ettiği o iğrenç lafları sindirmiş olursunuz daha da beterini yapacaktır size.

Bu durumda eşinize düşen görev şuydu, huzur kaçıran kimse onunla kavga edip o kişiyi saygısızlık ettiğine pişman etmeliydi. Ama annesine sesi pek çıkmadığı ve annesinin de bundan yüz bulduğu anlaşılıyor. Ben eşimle yeni evlendigimde kayınvalidem sizinki gibi satasip durdu kocam ona tepkisini gostererek huzur kaçırmak nasıl olurmuş birkaç kez gösterdi. Kayınvalidemle şuan aram gayet iyi. Kocanız üstüne düşeni yapmiyir. Kocasıyla sağlıklı ilişkisi olmayan ya da kocası olmayan her kadın oğlunu koca yerine koyup saçma kıskançlıklar yapiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…