depremde kaybettigimiz canlar ve kayinvalidenin bana yaptiklari...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kayınvalidenizle aranıza duvar örün gidip gelmeyin eşiniz gidiyorsa tek gitsin eşinizede bir daha evinize getirmemesini isteyin
Belki inanmazsınız ama yıllardır o duvar var. cünkü sürekli kadın bana saldıracak yer aradı ve bız hep savuşturduk böyle saldıramadı.gidip geldigimde yabancı gibi gider gelirdim. bişey yap derlerse yapar demezlerse öyle otururdumç. işte o gün evde eşim yokken ben cenaze haberimi almışken bana yapabildi bunu. eşim o gun nobette olmasaydı yıne yapamayacaktı.

Ailenize köpek mi dedi doğru mu anladım? sokmayın evinize bir daha terbiyesiz hadsiz kadın
Benim depremde sokakta arabada kalmış aileme dedi bunu. utanmaz edepsiz insan. bizer yabancıya acarız evimizi ki ailem baş tacı. bi de daha diyoki ben istersem gelir bu evin odasına kurulurum senin huzurunu bozarım.. gelse de kurulsa da görsek.. ama işte bunu o söylerken ben ne yaşadım bilmiyorum.

Yüzüne bakılacak insan değil kesinlikle

kayınvalideleler cidden kötü olabiliyor sanki oğullarını ondan çalmışız gibi davranıyorlar benim kayınvalidemde çok kötü bir insan yine sizin eşiniz görüşmek istemezsen görüşme diyormuş benimki kandilde ara bayramda ara diye baskı yapıyor

Allah yardımcınız olsun. Rabbim sizin de işinizi kolaylaştırsın.

basiniz sagolsun ölenlere Rabbim rahmet eylesin amin . Milletiimin kayiplari hastalari acilari var ve senin kv insanliktan nasibini alamamis ve gercek yüzünü göstermis onu hic kaale alma ama yinede ona karsi kabada olma iyilik yapan iyilik kötülük yapanda kötülük bulur sen herseyide icine atma güvenebilecegin sana nasihat verecek akrabanla konus dertlesebilirsin rahatlsarsin Rabbim yar ve yardimciniz olsun amin ayrica esinide cok takdir ettim helal olsun

bu söylediklerini yapsaydi kv ne farki olacakti kv zaten bulur bir yerlerden belasini bence onu kaale almasin acmisin susuzmusun diye sormayada gerek yok kavga etmeyi vs bilen kendi isini kendide görsün

Teşekkür ederim sizler sagolun.Desteğiniz için teşekkür ederim . Güvendiğim akrabalarımın suan 8 cenazesi vardı ve ben bide bunları anlatamadım kimseye.buraya yazınca biraz rahatladım.,Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

o görüşürse görüşsün
ama siz ne gidin ne alın onu eve bayramlar da dah

Haklisin canim onlarin yadaiklari can kayiplarinin yaninda kendi sorunlarinizdan bahsetmek gercekten olmaz lakin bu zamanda sana ayrica üzüp derdine dert eklemeye calisan kv Allaha havale edin

Haklisin canim onlarin yadaiklari can kayiplarinin yaninda kendi sorunlarinizdan bahsetmek gercekten olmaz lakin bu zamanda sana ayrica üzüp derdine dert eklemeye calisan kv Allaha havale edin
Allaha o gun havale ettim . ama insan havale ettim deyince de atamıyor içinden. inşALLAH kurtulacagım bu halden .

Bacım kusura bakma da hay senin bayramın batsın diyesim geldi. Gerçekten insanın sinirlerini bozacak kadar itici bir pasifliği var. “ yavrularım bayramlaşmaya yalnız gidecek ” sanki cepheye gönderiyor. Ne bu stv dizisi filan mı ?
Bir kere anne babaya üff bile demeyin böyle bir şey değil. Senin pasifliği yüzünden kendi ailenin onur ve gururu ayaklar altına alınıyor. Senin pasifliğin yüzünden enkaz altındaki akrabaların ciğeri 5 para etmez şerefsizden hakaret yiyor.
“Aileme it diyor ama bayramlarda ailemiz bölünecek
Vallahi sinir bastı yazdıklarını okurken.
Zalime merhamet mazluma ihanettir. Sen zalime merhamet gösterirken mazluma da ihanet ediyorsun. Allah hepimizi senin gibi insanlarsan korusun. Düşünsene zor durumdasın evsiz barksız perperişansın belki enkaz altındasın. Yakının olan bir eziğin kaynanasından hakaret yiyorsun. O da “nolur susun noluuurrr “ Diye ağlıyor. Hepimizin arkasında dağ gibi duracak akrabalar nasip etsin Allah.
Demek bayramlarda çocukların yalnız gidecek vahhhh bu nasıl bir acıdır nasıl bir dramdır

bizdede var senin kv cinsinden asla birilerinin acisi üzüntüsü etkilemedigi gibi saniyorki yakinlarinin bütün ilgi kayip sahibinde iste bunu hazmedemiyorlar nedenmi hasedlik ve fesadliktan kendi baslarina ufak bi olay gelse kiyameti koparanda bu cinslerdir ne yaparsan yap asla memnun olmadiklari gibi o yilan dilleriyle hep firsat kollar iclerindeki o pislik zehirlerini akitmak icin

sen ailesine en zor zamanda kaynanası tarafından hakaret edilip karşılığını verememiş bir insansın. Ailene sahip çıkamadın. Sen sanıyor musun o çocuk ve hala hissetmedi bu terbiyesizliği. Sana bunun utancı yeter

Başımda kocam yok nedir yaa sanki millet deprem derdini bırakıp ona saldıracak. Eşinizi tebrik ettim maşallah Allah uhuvvetinizi artırsın.Siz haklısınız, ama eşiniz herşeyin farkında ve yanınızda olduğu için bu kadar dert etmeyin kendinize.

Eşi hiçbir şeyin farkında değil. Annesi yapılabilecek en kötü şeyi yapmış eşi olacak adam bayramlarda ailemiz bölünecek diye üzülüyor. Aynısını konu sahibinin annesi yapsaydı eşine bayramlarda ne olacak demeyi bırak küfürlerle kapı önüne koyulurdu. Bu küçük bir patavatsızlık değil. Eşi de eziğin teki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…