denizli'den hamile kalmayı bekleyenler

bırak bırak
en doğrusu bebek bir yana kendi sağlığın için çok önemli

kadın doğumcu işte dün karşılaştım bir yerde kendi kızkardeşinin doğumunu yapıcakmış sezeryan çok heyecanlıydıı
erpa ile bağı var karnen yokmu işte tahliler falan orda olur cnm
evet canım baktım şimdi erpadaymış ben erpada rıdvan erdemire gitmiştim hamile kaldığımda ama güzel ilgilenmedi geçiştirmişti şimdi nuray hanıma gidebilirim teşekkür ederim canım muayene ücreti ne kadar biliyomusun miracım bu arada benim adım banu....

evet canım baktım şimdi erpadaymış ben erpada rıdvan erdemire gitmiştim hamile kaldığımda ama güzel ilgilenmedi geçiştirmişti şimdi nuray hanıma gidebilirim teşekkür ederim canım muayene ücreti ne kadar biliyomusun miracım bu arada benim adım banu....

banu benimkide gökçen
ya normalde kaç alıyo bilmiyorum ama ağzını ararım bi
valla gitmek istersen beraber gidelim
hem sen benim yanıma gelsene dükkana
havuzlu köşkün orda senin eve çok yakın
mira gümüş
beklerim valla

valla gelirim kız nerde bu havuzlu köşk tarif edersen beraber gideriz tabi ne güzel olur doktora....

banu sen tuğay ın orda oturuyosun dimi
tiyatro varya hani orda onun karşısındaki ana cad. iniyosun karşına çıkar zaten

ban karamandayım canım yaa tiyatro çamlıktamıydı neyse ben bi ara gelirim yanına hem tanışırız burdan haberleşiriz ablacım...

ban karamandayım canım yaa tiyatro çamlıktamıydı neyse ben bi ara gelirim yanına hem tanışırız burdan haberleşiriz ablacım...

aaa karamandamısın o zaman binicen ulus minibüsüne havuzlu köşke gelmeden borsa marketin önünde inicen canım.yanında zaten dükkan çok kolay

bende servergazide oturuyorum dükkanda havuzlu köşke yakın cnm borsa marketin dibinde

canım pardon, belki bahsetmişsindir ama kaçırdım. Ne dükkanı bu. Hem bulmamda kolay olur. Uğrarım inşallah bi gün. :dance:

canım pardon, belki bahsetmişsindir ama kaçırdım. Ne dükkanı bu. Hem bulmamda kolay olur. Uğrarım inşallah bi gün. :dance:

gümüş takı cnm adıda mira gümüşa.s
beklerim valla broşürde veririm sana adliyede dağıtırsınkafamçokkarıştıpara lazım bebiş yapıcaz:dance:

gümüş takı cnm adıda mira gümüşa.s
beklerim valla broşürde veririm sana adliyede dağıtırsınkafamçokkarıştıpara lazım bebiş yapıcaz:dance:

Canım mutlaka uğrayacağım. Hem tanışmış oluruz.
Dağıtırım tabiki broşürleri. Reklam yapalım biraz süprizzzzz
Bebiş hazırlıklarına katkım olsun dimi ya :dance:

Canım mutlaka uğrayacağım. Hem tanışmış oluruz.
Dağıtırım tabiki broşürleri. Reklam yapalım biraz süprizzzzz
Bebiş hazırlıklarına katkım olsun dimi ya :dance:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyyaşasııııııın yaşasııııııınnnnsırnaşık şey

merhaba pınar galiba yenişehirde oturuyormuşsun bende o tarafa taşınmak istiyorum var mı bildiğin kiralık daire?...

merhaba pınar galiba yenişehirde oturuyormuşsun bende o tarafa taşınmak istiyorum var mı bildiğin kiralık daire?...

Merhaba Banu. Evet Yenişehirde oturuyorum. Bildiğim kiralık daire yok ama aklımda bulunsun. Ancak son zamanlarda burada kiralar arttı. Teras parkın açılması etkiledi kiraları. Dediğim gibi aklımda bulunsun haberdar ederim seni canım.

X