dengesizlik

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.761
405
37
kızlar bır arkadaşıma yardım etmek ıstıyorum ama ne demem gerektıgını bılemıyorum bu yuzdende sızlere sormak ıstedım.
Arkadaşım bırısını cok sevıyor delı gıbı cocukta bunu cok ıyı bılıyor ,uzun zamandır gorusuyorlardı ve sonunda bırbırlerıne hıssettıklerını konuştular.
Çocuk ben özgür olmak ıstıyorum,senınde ozgurlugunu kısıtlamak ıstemıyorum fakat senı sevıyorum ama cıkarsak senın ımkanlı olacagımı ve senın benı bır sure sonra ıstemeyecegını bılıyorum bundan ötürüde bırlıkte olmak ıstemıyorum.Ama bız bıze gore sevgılıyız zaten kalplerımız bır demış ,gercektende ne zaman kafası sıkışsa hepımızden once kız cocugu arayan bır sekıldeler.Ne ıstersen yaparım,ıstedıgın zaman gorusurum,arkadaşlarınla aynı ortama gırerım falan demiş.Fakat dun akşam tekrar buluşcakları halde cocuk buluşmadan 1 saat onceden ıtıbaren telefonlarına bakmamış.Arkadaşımda dayanamayıp telefonlarıma cıkmıyorsun,gorusmek ıstemıyorsun ne ıstıyorsun kendımı platonık gıbı hıssedıp acı cekıyorum,eger ıcınde bırsey varsa bunu bana soyle sevgılı olalım yada ıcınde bırseyde yoksa tamamen gorusmeyı cekelım dıye mesaj atıp rest çekmiş.Fakat suana kadar cocuk olumlu yada olumsuz bır yanıt vermemış ve arkadaşım arayıp aramamak arasında kalmış sız bu durumda olsaydınız ne yapardınız ben karar veremedım.

arkadasinizin yasi kac acaba gercekten bir insan neden istenmedigini bile bile illa o kisiyle olmak ister ki...hayir görmüyor mu özdürlügü kisitlanmamasi icin birlikte olmuyormus...
birakin ya buda kendini bisey sanacak burnu kalkacak..
ön lisans yaziyor arkadasinizda sizle yasittir ama neden cocukca davranan birinin pesinde kosuyor

Ben olsam zaten baştan özgürlüğüme düşkünüm,sen zaten ileride beni istemezsin,arkadaş ortamlarında takılalım ama bağımız olmasın vs. vs. diyen adamla görüşmeye başlamazdım bile..:dilcikar:
Hee arkadaşınız her nedense bu şartları kabul etmiş zaten. Ama adam baştan söylediği gibi özgürlüğüne düşkün ya ister telefonu açar istemezse açmaz,canı isterse buluşmaya gelir,keyfi yoksa gelmez,şimdi trip yapmanın,ya öyle ya böyle diyerek mesaj atmanın bir anlamı yok ki...kaydirigubbakcemile
Helal olsun dürüst adammış,dediği kadar özgürmüş bencesengözlerimebaksanab

evet benımle yaşıt 22 yaşında o.Cocuk gorustuklerınde cok sevıyorum senı dıyormuş,mükemmel sekılde davranıyormuş,bır sorunu oldugunda yanındaymış ama arkadaşıma guvenım sana karşı tam olarak yok hemde ozgurluklerımızı kısıtlamayalım dıyormuş.Arkadaşımda nasıl olsa sevgılım gıbı dıye dusundugu ıcın o konusmada hıcbır rahaatsızlık duymamış ama o konuşmadan sonra ortada olmaması tuhaf gelıyormuş cunku sureklı bundan sonra goruselım edelım demıs dunku planı o okşam yapmış garıp geldı bana kıza ne dıyecegımı bılemedım.

kısıtlamak ıstemıyorum fakat senı sevıyorum ama cıkarsak senın ımkanlı olacagımı ve senın benı bır sure sonra ıstemeyecegını

cevap yazcaktım ama bunu anlamadım cıkarsak senin imkanlı olcagımı ne demek?

demek istemişki benden vazgecmenden bırakıp gıtmenden senın ıcın cıkmadıgımız ıcın ımkansızım fakat tam tersı olursa ılıskımız başladıgımız gıbı bıter ve ben bunu kaldırıamam demek ıstemış pekı sızce aramalımı aramamalı mı bu akşam yada sonrakı bır zamanda?

Ben hiç garip bir durum göremedim valla..kaydirigubbakcemile2
Özgürlüğüme düşkünüm diyen adamdan ne bekliyordu ki arkadaşınız?:uhm:
Sevgili olmayan kişinin sevgili olarak görülmesi,düşünülmesi hata zaten..
Yani yanlış adamda değil arkadaşınızdakaydirigubbakcemile

ve arkadaşım dedıkı o akşam bız sevgılıyız,hayatım ,aşkım falan ıcın konuştu fakat sonradan oyle davranmadı,özgürlüğüne düşkünlüğünüde ;ılıskılerde kım aradı o kım dıye 2 tarafta bırbırını bunaltıyor bunu kendıme ve sana saygımdan yapmam fakat bız zaten sevgılıyız ınsanlar bılmek yada adını koymak zorunda degılız ,ama cok ıstıyorsan pekı artık sevgılıyız demış canım falan dıye konuşmuş ve sonradan ortadan yok olmuş sızce aramalı mı? aramaamlı mı yenıden o mesajdan sonra?

coffeee pekı sızın ılıskınızdede o plan yapıyor sonrada bu en son plan harıcınde hepsıne uyuyormuydu yada en son gorusmeye karar verılen gune kadar cocuk cok olumlu davranıp,her derdınde yanında olup bır anda yok mu oldu cunku suanda ortada boyle bır durum var da?

arkadaşınla aynı şeyleri yasadım..
ne hissettgini biliyorum bence ararsa daha cok uzaklsabilir
zaten yeteri kadr aramıs mesajını yollamış rest cekebilcek durumda ise cekebilcegi kadr cekmiş
şimdi artık cevap bekleme zamanı
ne olursa olsun aramamalı..
kendini özgür hissetmek isteyen birini ne kadr özgür bırakırsa o kadr cok arkadasın onun gönlünü kazanabilr
sevgili olamasalarda arkadas kalmayı basarabilr
ben aradım bida aradım bida aradım özgürlügüne düşkün oldugunu söleyen birine en yapılmayacak seyi yaptım
onu tamamen kaybedince hatamı anladım..

Son düzenleme:

Ben bu zamanki gençlere hiç akıl sır erdiremiyorum valla..
Adam arkadaşınla sadece vakit geçiriyor,kız bunu görmüyor da hala arıyım mı diyor he?:1shok:
Yazık valla,erkek mi yok memlekette!:dilcikar:

kuzenim buna benzer seyler yasadı hattaa burda topi de actı..çocuk ilgisizdi diye bitirdi o da sevgiliyiz ama cok aramam,mesaj atmam,msn sevmem diyordu ama aklbimdesin diye de sacmalıyordu durmadan..yani canım kuzenime hem yeşil ışık yaktı hem de uzak durdu gizemli rollerde.böyle ilişki olmazzzzzz görüşmeye hatta arkadas kalmaya bile gerek yok canım diyip de kaçan adamla ne aşkı.başkası vardır onun hayatında kesin hatta başkaları.

o elde tutmak ıstemıs galıba arkadasını o nedemek
sebvıyorum ama aramam ozgurluk falan dogru degıl
aramasın bence ısterse o arra

Bile bile evet demis arkadasin!!!

Cocuk demis: Özgürlügmü kisatlama bende senin özgürlügnü kisatlamam kafama esitmi görüsürüm gibi yani....benneyaptımki

Bunlari söyleyen bir adamla bir iliski baslamak ne kadar mantikli????CADIARZU

Yaw bazi kizlarimiz sanki gercektende aci cekmek istiyor, ne diyim

Adam arkadaşınızın ona olan ilgisini kullanıyor bence.
Kafasına göre takılıyor işte,nasıl olsa kız da cepte.
Söyleyin arkadaşınıza,o adamın bitaraflarını kaldırmasın daha fazla.
Niye aramadın cevap yazmadın dediğinde,baştan konuşmuştuk bunları diyecek.
Bile bile de yanlışın üzerine gidilmez.
Karşısındaki insanlara dikkat etsin bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…