Deneyip fayda gördüğünüz dualar

Yapılan her dua elbet bi gün kabul olur ama zamanı var.. Fetih suresi,Salâtı tefriciye edrikni salavatı bunlar çok güzel
Elbette her dua mühim ama misal şu duayı okudum fayda gördüm gibi
Sayılı vs gibi degilde hani şöyle Rabbime yalvardım duam karşılık buldu gibi

Yasin suresi, fetih suresi, vakia suresi vs. Cok var canim yeter ki inanarak dua et duanin acamayacagi hic bir kapi yok.
Biliyorum canım ya mesela şu ayeti okudum sonra şu başıma geldi gibi
Tabi ki dua çok mühim bazen tek bir an bazen seneler alıyor
Yani konuyu tam olarak anlatamadim galiba

Biliyorum canım ya mesela şu ayeti okudum sonra şu başıma geldi gibi
Tabi ki dua çok mühim bazen tek bir an bazen seneler alıyor

Valla cok var canim ne icin dua ettigine bagli sen ne icin dua etmek istiyorsun mesela konularini az cok biliyorum tahmin ediyorum ama..

Valla cok var canim ne icin dua ettigine bagli sen ne icin dua etmek istiyorsun mesela konularini az cok biliyorum tahmin ediyorum ama..
Ben iş bulmak ve davayı kazanmak için dua etmek ıstiyorum bide hayırlı zaman da hayırlı bir eş için (evlenmem için çok baskı yapılıyor oglumda babam evlendi sende evlen diyor ama ben oğlumu ve beni Allah için seven gönlüme yanıma yakışan bir eş istiyorum 50 55 yaşında adamlar değil)

Yani mesela hergün şifa için şu duayı yaptım okudum şifa buldum vs vs gibi

Yada bir isteğim vardı şu peygamber duasinin faydasıni buldum veya bebeğim çok huysuz ama şu esmayi okuyup fayda buldum gibi

Canim sen her gun yasin, vakia ve fetih surelerini oku bir de Matchteacher .Soyledigi edrikni salavatini oku dava konusunu bilmiyorum hic deneyimim olmadi. Bir de duayi sadece ihtiyacimiz oldugunda degil iyi zamanlarimizda da bol bol dua etmeliyiz diye dusunuyorum. Dualarin insani cagirdigina da inanirim icinden ne okumak geliyorsa onu oku derim.

Hepinize teşekkür ederim ben anlatmak istediğimi anlatamadim burayı sohbet edebileceğimiz faydalanacağımiz bir topik olarak hayal etmiştim
Tabiki bir Allah demek sukretmek bile yeterli ama
Neyse hayırlı günler

Fetih süresini özel bir okuma şekliyle okuyorum.faydasini biiznillah gördüm.ayrica Kuran-i kerimde bir ayeti kerime var Rabbiniz binmelegi ard arda yardıma gönderir.. bu ayet çok etkiler beni ve sıkıntı zamanlarımda ferahlatır.. peygamberimiz sas üzülünce gökyüzüne bakın der...bilmem denediniz mi dua ederken gökyüzüne bakarak yapın. Icinizi ferahlık kapliyacak..kaç kere çok bunaldigimda bu şekilde dua ettiysem gerçekten bir çıkış yolu buldum..yer çok dua üzerine.

Fetih suresini nasil okuyorsunuz? Merak ettim bende okurum fetih suresini surekli.

Hangi ayet acaba bahsettiğiniz ayet ?
Bide fetih süresini nasıl okuyorsunuz ?

Bize de söyler misiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…