Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Okullar arası koşturacağım diyeyim 😶
Off onu ben geçen hafta yaptım, hangi okula gideceği belli değil 3 yere başvuru yaptım haha :KK70:
Konusu açılmışken sana da soruyum.
Oğlum 5 kızım 3 yaşında. 3 yaş alan 1 tane okul var oğlumun geçen sene gittigi okul ama 3 yaşı sabahçı alıyor sadece bu yüzden yine o okul olursa hem kızım gidebilir hem ikisi sabahçı.
Seneye oğlumun 1. Sınıfa başlayacağı ilkokulun yanıbaşında anaokulu var oraya da başvuru yaptım Ama orası 3 yaş almıyor okul da küçük iç hacmı neredeyse yok ama oğlum içini görünce ilk orası olsun dedi.
Şimdi sen olsan hangisini seçerdin?

Off onu ben geçen hafta yaptım, hangi okula gideceği belli değil 3 yere başvuru yaptım haha :KK70:
Konusu açılmışken sana da soruyum.
Oğlum 5 kızım 3 yaşında. 3 yaş alan 1 tane okul var oğlumun geçen sene gittigi okul ama 3 yaşı sabahçı alıyor sadece bu yüzden yine o okul olursa hem kızım gidebilir hem ikisi sabahçı.
Seneye oğlumun 1. Sınıfa başlayacağı ilkokulun yanıbaşında anaokulu var oraya da başvuru yaptım Ama orası 3 yaş almıyor okul da küçük iç hacmı neredeyse yok ama oğlum içini görünce ilk orası olsun dedi.
Şimdi sen olsan hangisini seçerdin?
Sabahçı olmalarında bir sorun yoksa ikisini aynı yere vermek daha mantıklı olabilir. Bir gün geç alınmak zorunda kalırlarsa büyüğü küçüğüne göz kulak olur, bir tanıdık eve bırakır vs. İki farklı yere verilse saatler çakışır. Koştur koştur alıp bırakmak var. Diğer okul cezbedecek kadar iyiyse biraz zorlayacak olsa da verebilirdim çocuğu.

Ben de kararsızın dibiyim 🤣

X