Degisip guzellesmek istiyorum

Ben yoğurt ve balı denedim ise yaramadi

yaptim bu maskeyi yani bu tarifi öneriyorlar. simdilik birsey olmadi ama ilerleyen zamanlari mi kastettiniz?
kendi deneyimimde bal yüzümü nemlendirmisti, bilemedim. diger kimyasallar da tabi deneniyor ama icime sinmiyor

yaptim bu maskeyi yani bu tarifi öneriyorlar. simdilik birsey olmadi ama ilerleyen zamanlari mi kastettiniz?
kendi deneyimimde bal yüzümü nemlendirmisti, bilemedim. diger kimyasallar da tabi deneniyor ama icime sinmiyor
[/QUOTE]
Ya ben ergenlikte habire diş macunu kullanıyodum sivilceler için hatta kuzenlerime bile önermiştimjdjd. Bir keresinde yüzüm yandı Allahtan az uygulamıştım . Benimki gibi sizin de kullana kullana cilt bariyeri zarar görebilir.

Ne tür yağlar mesela?
Bu arada dudak üstü tüylerimi iple alıyorum. İple aldıktan sonra yoğurt limon tuz karışımı sürsem azalma olur mu tüylerde?
Ben hindistan cevizi yağı ile kahve karışımını seviyorum. Tüyleri azaltacak bir karışım konusunda fikrim yok ama yüze tuz limon gibi şeyleri sürmeyin bence tahriş edebilir.

Ben hindistan cevizi yağı ile kahve karışımını seviyorum. Tüyleri azaltacak bir karışım konusunda fikrim yok ama yüze tuz limon gibi şeyleri sürmeyin bence tahriş edebilir.
Dudak üstü tüylerimi nasıl azaltabilirim peki başka fikri olan var mı?

Aktardan beyaz kil ve gül suyu al bunlarla maske yap yüzün için
Mümkünse başka hiç bir şeyine dokunma, o kadar gençsin ki, senin yaşında insanlar zaten çok güzel...
Ama bak dil öğrenmek, okumak, barınaklarda çalışmak , araba kullanmayı öğrenmek, imkanın oldukça kültür turları yapmak senin için güzel olabilir. Kendini geliştireceğin, kültür altyapını kuracağın zamanlar bunlar, geçici değil kalıcı şeylere yatırım yapmaya bak bence

Tesekkür ederim

Kil cildimi kurutuyor

Ben kapalı arkadaşlara kiremit rengi yada sütlü kahve gibi soft renkleri çok yakiştiriyorum. Kıyafetlerinde bu renkleri kullanabilirsin. Birde tunik-pantolon takım halinde satilanlar çok şık duruyor. Lacivert en yakiştirmadiğim renk sanırım.. sanki boğucu bir renk. Birde aksesuar olarak çeşitli yüzükler takabilirsin. Ufak bir detay ama gerçekten insanların dikkatini çekiyor.ben ne zaman yüzük taksam kızlardan illa bir "nereden aldın sorusu geliyor . Sana tavsiyem kaşını arkadaşların istiyor diye inceltme. Kaş çok önemli bir gitti mi gelmiyor. Değeri bilinmeli. Ünv başlayınca kulüpleri iyi seç ve katılmaya çalış. Okulun kütüphanesinden bol bol yararlan. Benim şimdiki aklım olsa her boş vaktimde kütüphaneye giderdim. İlk sene eğlen gez toz ama herkese herşeyini anlatma iyice tart insanları. Okul başlamadan maddi durumun uygunsa güzel bir çanta al. Onada tavsiye verirdim ama çok uzun oldu. Öptüm bye.

Yanı zaten unıv sonrası ınsan ıster ıstemez guzellesıyor ve degısıyor. Ben bırını yıllarca gormuyeym ıste facede vs o kısıyı aratıo bakıyorm vay be ne kadr guzellesmis dıyorm unıversıte ortamında zaten bakımlı guzel hatunlar gore gore onlara ozene ozene ıster ıstemez sende dehısıyorsun

Bak canim elma sirkesiyle maden suyunu ayni olcude karistir bir siseye koy. Aksam yatmadan once yuzunu temizle, sonra bu sudan sür tonik gibi. Siyah noktalara yagli cilde birebir. Ustelik cildi de beyazlatiyor. Ben ergenligimde hep bunu surerdim

Bak canim elma sirkesiyle maden suyunu ayni olcude karistir bir siseye koy. Aksam yatmadan once yuzunu temizle, sonra bu sudan sür tonik gibi. Siyah noktalara yagli cilde birebir. Ustelik cildi de beyazlatiyor. Ben ergenligimde hep bunu surerdim
Kuru cilde de iyi gelir mi? Burnumda siyah noktalar var ve burnum yaglaniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…