Değerli hanımlar internet ilişkisi hakkında lütfen fikir verebilir misiniz?

gün geçmiyor ki saçmalayan insanlar karşımıza çıkmasın. gerçekten bunu dert edipte konu açıyor olmak. allahim yeni nesil gümbür gümbür geliyor masallah. ayrica bipolar kısmından sonrasi ağzıyla kuş tutan biri olsa koşarak uzaklaşmak gereken bir konu ona girmiyorum bile

Uzak durmanız sizin hayrınıza olur. Sizin de dengenizi bozar, hiç gerek yok.

Bana kendisine dair yaşadığı yer, telefon, adres hatta soy isim bilgisi bile vermedi internette kimseye güvenmiyorum geçmişimden kaçıyorum dedi.
Geri zekalının yalanına bak hahahhahahah he he kesin öyledir.

Canım benim bu sevgi değil - ilgi ihtiyacı sadece. İlgiye ihtiyacın var o boşluğuna denk geldi bu kadar. Görmediğin , yüz yüze gelmediğin birini sevemezsin. Belki yüzyuze gelsen seni tiksindiricek belki irrite olucaksin. 3 aylık bir yazışmayı kafanda sevgi olarak kodlama. Geçti ve bitti bir daha asla yazma. Ve bunu normalleştirme. Gördüğün konuştuğun sıcaklık hissettiğin güven veren insanlarla tanış

Çok teşekkür ederim ne kadar doğru yazmışsınız

Çevrenden tanıdık insanlar vasıtasıyla biriyle görüşürsen daha iyi olmaz mı?

Tanımadığın bilmediğin adam sana sadece zarar verir.
Şöyle ki annem babam yok çevremde çok arkadaşım da yok. Aynı şekilde bu adam da annem babam yok dedi o yüzden yakın hissettim ama haklısınız

Tipini gordun mü, ya hayal ettiğinden çok uzak biriyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…