Değerim normal mi? Korkuyorum

Son adet tarihimi de sordu bana 16 Kasım sat beş gün sonra tekrar randevum var bakalım o zaman ne diyecek
Ozamn şuan yeni 6 haftadasın stres yapmana gerek yok yani değerin bu haftaya göre yüksek bile hatta ☺️ Şimdiden sonra kalp atışını duyarsın

Canım herkesin yumurtlama dönemi aynı değildir. Kimi basında kimi ortasında kimi de sonunda yumurtlama dönemi Yaşar. Bazı doktorlar gerçekten sinir bozucu. Bende cok karşılaştım böyleleriyle. 3. Gebeliğimde reglim 5 gun gecikti evde test yaptım negatif çıktı ne olur ne olmaz beta hcg verdim hastanede negatif çıktı 4 gun daha gecti aradan niye olmuyorum diye stres yaptım tekrar evde kendim test yaptım pozitif çıktı hemen ertesi günü doktora gittim değerim 22.67 falandı doktoruma da son adet tarihimi söylediğim de şaşırdı. Ama 4 gun once hic birsey yoktu negatif çıktı diye söyleyince tamam dedi. Ve aradan 1 hafta gecti değerim 1848 olmuştu. Kendine guzel bir doktor seç ve stres yapma. 2 günde bir beta hcg vermen gerekli
Canım benim adetim beş gün gecikti 25-27 yoğun kanamam oldu pihtili. Bulantı kusma titreme oldu. 27 ocakta lekeye dönünce test yaptim değerlerim şu şekilde ilerliyor
29 ocak 33.5
31 ocak 35.4
2 Şubat 22.1
5 Şubat 29.9
7 Şubat 29.0
9 Şubat 12.7
Sence dış gebelik ihtimali hala var mı ? Yoksa sıfırlanır mi ? Tekrar yükselir diye çok korkuyorum. İnsAllah kendi sifirlanir

X