Dedikodum ortaya çıktı

yeni bir dedikodu yaratıp çıkın işin içerisinden ıkafjaloıkg nereden uyduruyorsunuz bunları ben böyle bir şey söylemedim diye

Tam olarak nasıl bir laf taşıdığınızı bilmediğim için o konuda bir şey diyemeyeceğim. Misal, eşimin tarafında ortalık karıştırmaya meyilli, tuhaf bir gelin var. Kaynanam bunla konuşurken demiş ki "sen çok konuşkan ve cana yakınsın keşke sadefrappe de öyle olsa." Laf bnm kulağıma geldi, kayınvalidem "yok kızım öyle demedim, böyle söylemedim" diye kendini parçalıyor. "Yahu demişsen de demişsindir yani ne yapayım? Neticede bnm konuşkan biri olma gibi bir zorunluğum yok. Kimse kimsenin beklentisini karşılamak zorunda değil" diyip kapattım konuyu. İnanın demişse de umrumda değil yani, herkes kendini temsil eder. Ben de kaynanamın dedikodusunu yapıyorum sonuçta Neticede herkes herkesin hakkında atıp tutuyor, biraz gerçekçi olmak lazım.

Sizin laf taşıdığınız kişi hemen gidip dedikodusunu yapan kişiyle yüzleştiğine göre ciddi bir konuydu belli ki.

Eeee kendin ettin kendin buldun gül gibi sarardın soldun eyvah eyvah... Çek karşına karşı taraf bir bayanı evet ben yaptım çok pişmanım özürdilerim. ama doğrusu bu bundan başka bişey ekleyip söylemedim diyin kendini ifade et. Gıybet çok günah..

Özür dile tutamadım kendimi şiştim batırdım toparlayamıyorum çok üzgünüm de oda sana bidaha bişey anlatmaz zaten eskisi gibi olmazsınız. Bi insan niye sır tutamaz anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…