Dedikodum ortaya çıktı

Tamamen yanlış anlamisim eneeeeee
Ulen ya cok ayip ama, kendi kendini cikar hayatindan bee

Ay evetttt hem tutuşma ne yapacağımı bilmiyorum olmadığım biri yaptım kendimi

Hiç hoş değil laf taşımak konu her ne olursa olsun umarım bir daha kimse size güvenmez yaptığınız hoş değil gerçi bunu sizin arkanızdan yapılıncaya kadar anlamazsınız
Arkamdan çok yapıldı hep sustum ortalık karışmasın diye ama keşke bende susmasaymışım

Ne anlattıysan söyleyip özür dileyeceksin.
Gerisi karşı tarafa kalmış.

Evet laf taşıdım. Karşı tarafla bugün yüzleşeceğim söylediğim herşeyi evet bunu bunu söyledim dicem ve haksız olduğumu sonuna kadar kabul edicem. Ki haksızım ama karşı tarafın bana sırt dönmesini istemiyorum

Karşı taraf bu saatten sonra “Allah bir” dersen inanır gerisi boş kuzu…

Herkes hata yapar. Affedip affetmemek de bırakın onun sınavı olsun. Siz üstünüze düşeni yapın yeter

Kendimi savunmuyorum. Yaptığım yanlışın farkındayım sadece bu süreçten nasıl çok yara almadan çıkabilirim
Siz yapın yapın sonra karşı taraf bana sırt dönmesin istiyorsunuz oldu başka sırt çevirmezse zaten onun da sıkıntılı olduğuna anlamına gelir ha bu arada daha fazla yerin dibine batmadan özür dileyerek

Maalesef döner. Ağzında bakla ıslanmıyor diye de yanınızda bir şey söylemez artık. Ben yanımda dedikodu yapmasınlar diye hep şey derim, benim yanımda konuşmayın arar söylerim bak.
Siz de bundan sonra böyle deyin diyeceğim ama çok geç Gülüyorum kusura bakmayın.

Kendimi savunmuyorum. Yaptığım yanlışın farkındayım sadece bu süreçten nasıl çok yara almadan çıkabilirim
Umursamayacaksınız. Çünkü bir süre sizin ağzınızda bakla ıslanmadığı konuşulacak akrabalar arasında. Umursamamaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok.

lütfen beni karıştırma aramızda kalsın gibi ibarelere gerek duyduğunuza göre laf taşıyacak samimiyette olmadığınızı kendinizde biliyorsunuz cidden büyük acemilik olmuş

Ben sana başka bir tavsiye vericem...Tasidigin lafı bilmek , dedikodusu yapılan kişinin lehine ise, yüzyüze geldiğinde pişkince üste çik..."Arkasindan konuşan sensin, ben sahibine iletince senden daha suçlu mu oldum yani? Ben yüzüne diyemeyecegim bişeyi, hickimsenin arkasından söylemem, herkesi de kendim gibi bilirim, sana da bunu tavsiye ederim" de...Yemişsiniz bı b.k , orda hemfikiriz ama zaten olan olmuş, ortalık karışmış , bari kuyrugu dik tutun da bundan sonra temelli kimse size yanaşmasin bari

Son düzenleme:

Özür dileyeceğim söylediğim herşeyinde arkasındayım. Bunları dedim dedim ama bunu demedim diyeceğim yalan söylemem sadece bir özürle karşı taraf acaba affedecekmi

Yalan kattın mı anlatırken?

Hayır kesinlikle katmadım
Yalan söylemediyseniz; neden özür dileyeceksiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…