Dedem kokunu özledim :((((

LUBABE

hızlanmam lazımmmmm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
793
0
44
slm arkadaşlar dedemi kaybedeli 4 sene oldu ama artık ona olan hasretim çok büyüdü rüyalarımdada göremiyorum ne zamandır ne olur dua edin rüyamda görüp koklayayım onu
senağlama:Saruboceq:cennet mekanın olsun dedem:Saruboceq:

amin canım.bende dedemi kaybedeli 2. senesi biticek.yaşadıklarını çok iyi anlıyorum.mekanları cennet olsun tüm ölmüşlerin.

allah razı olsun arkadaşlar yağmurcum sana da allah sabır versin mekanı cennet olsun inşallah cnm rüyalarımızda görürüz nur sakallı dedem benim

slm arkadaşlar ben hala dedoşumu pamuk sakallımı rüyamda göremiyorum ya

Başın sağolsun Labube Allah rahmet eylesin tüm ölmüşlerimize...
Anneannemi katbedeli 14 yıl dedemi kaybeli 8 ay oldu ben ne zaman onları özlesem yasin, tebareke, amme okuyorum ve duamın sonunda da Allah'ım ne olur bu gece rüyamda ikisinide göster diyorum.mutlaka görüyorum bu 14 yıldır böyle...
umarım sana da faydası olur inşallah görürsün dedeciğini.

durucum canım sanada allah sabır versin inşallah her zaman rüyalarında görürsün bende görürüm

dedemim özlemini hissttiğim bu günlerde bu gün ne olduğunu anlayamadığım bir anda cd lere bakıyorum 2002 yılında olan bir cd elime geçti merak ettim ne olduğunu actım cd bakayım diye hiç izlemediğim bir cd dedemin cd siymiş hem ağladım hem özlem gidermeye calıştım ama olmadı daha bi arttı özlemim canım dedoşum rüyama gel ne olur

Dedemi kaybettiğimde bende kötü olmuştum halada öyleyim ya dede değilde bir arkadaştı benim için herşeyi ama herşeyi rahat rahat konuşabildiğim tek arkadışımdı o benim..
Kansere yakalandığında dünya başıma yıkılmıştı sanki o görmesin diye gizli gizli ağlar öleceği gün Allahın bana dayanma gücü vermesini için dua ediyordum beni o günlere geri götürdün şimdi.
Mekanları cennet olsun işallah :Saruboceq:

meraba canım bende senı anlayanlardanım 22 ocakta da benım ak sakallı tombıs yuzlu dedemı kaybedelı tam 2 yıl oluyor ınan senı cok ıyı anlıyorum ben derdımi sıkıntımı sevıncımi hep onunla paylasırdım o kadar tatlıydı kı onun agzından her sozunu hayranlıkla dınlerdım onu cooooooooooooooooooooooook ozledım:çok üzgünüm::dilcikar:

cok ıyı anlıyorum senı..:çok üzgünüm:
bende gecen yıl kaybettım dedemı..senağlama
bazen oyle ozluyorum kı pc de fotografları var hemen onlarla konusuyorum sankı duyuyor benı..
anlıyor hıssedıyor onu ne cok ozledıgımı..:çok üzgünüm:
ve ben hala mezarına bıle gıdemedım..
dua edıyorum yattıgı yerde rahat olsun kabır azabı cekmesın dıye..:Saruboceq:
Rabbım tum olmuslerımızın mekanını cennet eylesın..:Saruboceq:

dün dedoşumun kabrini ziyarete gittim onu kuranıkerim okudum ben geldim dedem dedim eskiden sesli okurdum kuranı dedeme ben ölüncede oku kızım derdi hep o sözü geliyor aklıma canım benim ne çok sevinirdi kuran biliyom diye mevlam inşallah kabul eder

Allah sabırlık versin canım başınız sağolsun.ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun.bizden bekledikleri tek sey dua zaten hayatım....
Allahım okuduğumuz duaları kabul etsin....

Allah tüm inananların ahirete göçenlerinin günahlarını affetsin. iyiki inancımız var. iyiki ahiret yurdu var. Sonsuz olan Allah kalbimize sonsuz sevgi vermiş. bizde ondan ebedi olanı istermişiz. tabi nefsimiz ve şeytan bunu unutturmak ister ve bunun için didinir dururmuş. dünya hayatına daha fazla dalalımda kulluk görevlerimizi yapmayalım diye. Allah yardımcımız olsun .

selamnaleykm22iqkl4sj.gif
amin cnm

X