De gidi gebelik testi de...

güzelim baya erken ama ilk ay 3gün geç geldi sonraki ay 8gün önce geli geçen ay 4gün önce geldi nedenkiiiii

nazım profilde öğrenci yazıyo...kıs yoksa eşin daha öğrencimi okutuyoalkisalkisalkis

anam benim ki durmuyu...........normalde o iktisatı ben halkla ilişkileri bitirdim sonrada açık öğretime taktı ikimizde sosyoloji okuyoruzgamyoncuiremsugamyoncuiremsu
tıpkı bi işe sadık kalmadığı gibi bölünmekten heder olduk bizimkisi yerinde duramayan tiplerdenutanmasa örgün öğretimi tekrar okutucaktı........aöf yle yırttım........

şimdi işlerde biraz yanlız bırakıyorum ki kadınlığımı hissedeyimhihoyyyt

herkes dioki takınca olmuyo die nezaman amaan olursa olsun dedik ozaman oldu diolar bende öle yapmaya çalışıorum ama olmuo yaa takmadan dimi ama hee bide ben yok yumurtlama günü yok bilmem ne hesaplamıcam hergün çalışmalara devam :kedi:

anacım bizim aman ne olursa olsun diye kestirip atacak umutsuzluğumuz yok....tam tersine her hüsran daha çok azim yapıyo böylece her daim aklımızda:jeyyar:

yoksa özeldenmi yazışıonuz huuu nese ben çıkıyorum ozaman benle konuşmk isteyen yok:sinifsinif:

ewt yaaa gitmiş herkesler benımde canım sıkılıo tv de kesmio artık aynı şeyler melekler korusunada daha varr

dünürüm öptüm canım şimdilik by birazdan girmeye çalışırım eşim çıktı yerini alayım dönerim yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…