De gidi gebelik testi de...

Demekki bende bi problem yok iyi ozaman sevindim..bi ara kendimden şüphelenmeye başlamıştım çünkü..tamam canım öğrenirsem hemennn..

tatlım gazelim f5 basıyomuş sayfa yenileniyo o daha kolay geldi denedim şimdi bende istersen sende dene bi

kızlar ben çıkıyorumm yine ama canım hiç istemiyo( insan işden çıkarken üzülürmü ben artık üzülüyom :)) öpüyom hepinizi dualarımızı unutmayalım bacılar inş birbirimize ettğimiz duların yüzü suyu hürmetine bebişlerimiz bekletmeyecek bizi inş RABBıM

Yaa kızlar hergün muhabbetin böle en tatlı yerinde gitmek zorunda kalıyoomm yaaaaaaaaa mafoldumbenmafoldumben ben gidiyoommm..hepinizi öpüyooommm kendinize çok iyi bakın..evden girersem nete görüşürüzz..a.s.

yaaaa..
işyerine çekyat alalım eşin de gelsin ama sen gitme dünürrr:gitme:

Yaa kızlar hergün muhabbetin böle en tatlı yerinde gitmek zorunda kalıyoomm yaaaaaaaaa mafoldumbenmafoldumben ben gidiyoommm..hepinizi öpüyooommm kendinize çok iyi bakın..evden girersem nete görüşürüzz..a.s.

ama yaaaaaaaaaamafoldumben

yaa kusura bakmayın bi yandanda yemek yapıorum valla hızına yetişeiorum nazcım ben dünürlüğü kabul ettimde tabi sen beni dünür olarak ister misin bilmioum

aşk olsun çıtır dünür bulmuşum kabul etmezmiyim hayatı yaşatırsın bana:hulya:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çalışmalara başlamadan önce gittim doktora iltihap var dedi hap ve fitil verdi yarısını kullandım okadar bilmiorum şuan ne haldeyim ama 2 aydır flan erken oluorum nedenini anlamadım neden olabılr

çalışmalara başlamadan önce gittim doktora iltihap var dedi hap ve fitil verdi yarısını kullandım okadar bilmiorum şuan ne haldeyim ama 2 aydır flan erken oluorum nedenini anlamadım neden olabılr

canım olur öyle erken geç ama iltihabın için git kontrolea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…