De gidi gebelik testi de...

mrhb arkadaşlar sabahtan beri netteyim ve sadece bu konuyu okuyorum arkadaşlıklar, paylaşımlar çok hoşuma gitti bende aranıza katılmaya karar verdim bende 1 yıl 1 aylık evliyim 3-4 aydır bebek istioruz daha nasip olmadı önümde 2 ay var bebek için eşim 2 ay sonra askere gidicek öle işte bende paylaşmak istedim banada dua etmeyi unutmayın ...:Saruboceq:

iyi bir karar vermişsin,hoşgeldin canım a.s.
allah inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder sanada :Saruboceq:

yaaa burası nekadarda karlıymış ben sadece arkadaş kazanırım die yazıodum demek harçlıklarda bana düştü heh hihoyyyt

ahanda bi uyanık daha, hadi burdan buyrun bakalım.uyanık çeker topik,harçlıkların kokusunu alan geliyo,hoşgeldin tekrar bacım :roflol: :roflol:

Kıslarrr bi de bişey sorcam..ben şu yumurtlama konularında pek tecrübeli değilim..yani bugün adet tarihimden sonraki 13.gün deyim..dünden beri vücudumda ve yüzümde yanma hissediyom yani çok hafif ateşim varmış gibi..akıntı konularında tam emin olamadım şimdilik..bu yumurtlama günlerinde vücutta ve yüzde böle bi sıcaklıklar olabiliyomu bilginiz varmı bakıyımm..en büyüğünüz benim ama bak küçüklerimize soruyos işte bu işlerin küçüğü büyüğü yok dimi amaa :hulya:

bildiğim kadarıyla ovülasyon gerçekleştikten sonra ateş yükseliyor fıstık Şeniz

Kızlar cok onemlı bır sorum var lutfen bılen yanıtlasın !
Eğer döllenme olmuşsa LH hormonu vucutta sabıt mı kalır yoksa duser mı ?

Çok önemli ve acil lutfen gercekten bılenlerden yardım ıstıyorum.

bildiğim kadarıyla (mesajlara genel olarak bu lafla başlamışım)
ovülasyonda LH pik yapıyor ve sonra düşmeye başlıyor,gebelik oluştuğunda tekrar yükselişe geçiyor.ovülasyon testi kullanırken hamile kalanlara bakarsan eğer çift çizgiyi yakaladıklarıdan sonra çizgi silikleşmeye başlıyor,adete yakın yeniden çift çizgi çıkmaya başlıyor a.s

iyiyim canım aynı işte
sakın ağladığını duymayalım:eek:klava:
kızlar laf aramızda sizi özlemesem işe gelmem opuyorumnanaktan
kocişimde onu özledim sanıyokaydirigubbakcemile3

Şeniz benim içinde artık iş daha çekilir hale geldi sizler sayesinde,saat bir türlü geçmek bilmezdi şimdi vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum hihoyyyt

yaa kusura bakmayın bi yandanda yemek yapıorum valla hızına yetişeiorum nazcım ben dünürlüğü kabul ettimde tabi sen beni dünür olarak ister misin bilmioum

aşk olsun çıtır dünür bulmuşum kabul etmezmiyim hayatı yaşatırsın bana:hulya:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun arkadaşlar,süper olmuş,nazcım zaten dünürsüz kalmıştı iyi olmuş kaydirigubbakcemile2

Ya kızlar bişi sorcam..hani ben şimdi bu mesajı yazıyom ya gönderiyom.sonra mesajımı okuyom sayfadan..ondan sonra sizinkileri okuyabilmek için hamilelik belirtileri yazıyo ya en üstte oraya tıklıyom ordan bizim topiği tıklıyom anca öle okuyabiliyom en son yazılanları..ya acaba bunun daha kısa pratik bi yolu yada nebileyim bi tuş filan varmı..sürekli, sayfaya gir çıkkk gıcık oluyom uzun iş gibi...ne diyonuzz??

aynen canım cevabı bulursan bana da haber et emi

benim msn olduğu için sorun yaşamıyorum o konuda,yazılan her cevap için otomatik olarak mail geliyor.msn si olmayanlar için ya F5 le sayfayı yenileyin ya da sık kullanılanlara ekleyin sayfayı oradan giriş yapın ama en kolayı msn yerimseniben

anacım nerde bu millet...............
kısslaar kendimi yanlız hissettimmafoldumben

Nazcım hoşgelin bi ben varım sabahdan beri buralarda:KK43:( ben varım kısss ne yanlızı biz seni yanlız bırakırmıyız

kız bende kimse yok diye başka topiklerde dolaşıyom:kedi:
ama bizim dünürü yakaladımkaydirigubbakcemile3
nasılsın canımcım

geldiiiim şekerler bende uğradım buraya baktım kimsecikler yok bende başka topiklerde geziniodum

X