De gidi gebelik testi de...

iyiyim canım aynı işte
sakın ağladığını duymayalımklava:
kızlar laf aramızda sizi özlemesem işe gelmem opuyorumnanaktan
kocişimde onu özledim sanıyokaydirigubbakcemile3

Ya kızlar bişi sorcam..hani ben şimdi bu mesajı yazıyom ya gönderiyom.sonra mesajımı okuyom sayfadan..ondan sonra sizinkileri okuyabilmek için hamilelik belirtileri yazıyo ya en üstte oraya tıklıyom ordan bizim topiği tıklıyom anca öle okuyabiliyom en son yazılanları..ya acaba bunun daha kısa pratik bi yolu yada nebileyim bi tuş filan varmı..sürekli, sayfaya gir çıkkk gıcık oluyom uzun iş gibi...ne diyonuzz??

iyiyim canım aynı işte
sakın ağladığını duymayalımklava:
kızlar laf aramızda sizi özlemesem işe gelmem opuyorumnanaktan
kocişimde onu özledim sanıyokaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:
özlüyoruz canım gel sen,hem eniştenin hem de bizim gönlümüz olsun
sana dünür de buldukvereliniortak

aynen canım cevabı bulursan bana da haber et emi

ben de f5 e basıyom anca...sayfa yenilemek gerekiyo sürekli:umursamaz:

yok anacım boynumuz kıldan ince:kedi:

Heee aferiimmmm hep böle olun..harçlıkları almayı biliyonuz bunlarada ses etmek yok..

Gazicim sana sormuştum bizim kızlardan hangisi kız hangisi erkek anası olacak diye? ne diyosun? bu konu sana ait biliyon kaydirigubbakcemile3

ama ne güzel canım gelip gidebiliyo ya ben ne edimmm trabzonda benim ailem ağlama dünürüm sen senin yerine ağlarım ben:gitme:

ahhh kujumm,inş yaklaşırsınız bi şekilde hayırlısı ile...:teselli::teselli:
sağ olsunlar uzak olsunlar napalım

yaa kusura bakmayın bi yandanda yemek yapıorum valla hızına yetişeiorum nazcım ben dünürlüğü kabul ettimde tabi sen beni dünür olarak ister misin bilmioum

kıss üçüncü gözüm kapandı galiba...
yine motora binmem gerek:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…