De gidi gebelik testi de...

iyiyim şekerim sen nasılsın anne karnında yaşama yolculuğu izliorum çok güsel:hulya:

hoşbulduk canım benim, yok kıs kanalda diil bu sitede topik açmış biri burdan bakıorum

hamilelik belirtileri die giriyoruz ya konu başlıkları var hani 2. sayfada adıda güzel bir yolculuk

ben bitirdim çok güseldi maşşallah kadının doğumu ne kadar kolay oldu ne bağrış ne çağrış hemencik sesiz sedasız doğurdu kadın ne güsel darısı başımıza :Saruboceq:

ben şimdi baktım ALLAH ım sana inanmayanlar bunu seyredip tövbelere dönmeli.......
kızlar kesinlikle seyredin özellikle ilk 15 dk sını...........

yok dünür hepsini seyretmedim ilk 15 dk yapayım sonra diğer ödev için çalışıcam bu şu spermleri dölleyeyim:kedi:

arkadaşlar siz yumurtlama günlerinimi hesaplıyosunuz yoksa gün aşırımı yada kafanıza göremi takılıyorsunuz

Son düzenleme:
özellikle yumurtlama günlerime dikkat ediyorum.olabildiğincede gün aşırı yapmaya çalışıyoruz ama işimizden dolayı 10:30 dan erken evde olamıyoruz....

amaaan ben artık uğraşmıorum şekerim ya ne öle yumurtlama falan tavuk gibi hissetmeye başladım artık kendimi, kafama göre takılıorum yani delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…