De gidi gebelik testi de...

uffffffff....seninki de benimki gibiymiş canımcımklava:

ayy şekerler ben pc yi kaptım mutfağa gidiyorum benim diziye az kalmış ozamana kadar halledeyim yazarım yine tm

merhabalar.formunuza yeni katıldım.crınone jel kullanıyorum adetim 4 gün geçti.dün idrar testi yaptım ama negatif çıktı aklım çok karıştı.lütfen bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız.teşekkürler.

gülüm asıl kocişler yardım etsin bize..senin durumun da zor hem de sen köydesin...herşey elinin altında değil bizimki gibi gülüm:çok üzgünüm:

aynen öle canım yaa ayda bi ilçeye gidiyoruz ordan aylık alıyorum ama illa bişi çıkıyor zor ya köyde olmak bide ben hayatımda hiç köyde yaşamadım köye bile gitmedim çok zorlandım neler neler yaşadım:çok üzgünüm:

canım idrar testine hiç güvenmem yerinde olsammm...1 haftanın dolmasını bekle sonra doğru kan testinekaydirigubbakcemile

hoşgeldin canım nasıl bi jel o ilk defa duydum ama biraz daha bekle yada kan testi yaptır

kıyamam gülüüüüm...bizim elimizin altında biz bile kırk defa markete gidiyoz günde....senin halin daha kötü be canım illa unutulan oluyo....unutulmasa bile mutlaka bitiyo bazı şeylera.s

kıyamam gülüüüüm...bizim elimizin altında biz bile kırk defa markete gidiyoz günde....senin halin daha kötü be canım illa unutulan oluyo....unutulmasa bile mutlaka bitiyo bazı şeylera.s

ewt ewt ama alıştım bu yıl 2. senemiz burdan geçen araçlara sipariş ediyoruz onlar alıyolar saolsunlarda ezik çürük oluyo nese bunada şükür napalım sevince katlanılıyor be canım:asigim:

ilginize teşekkürler arkadaşlar.crınone jel progestoran içerikli bir jel bebeğin tutunabilmesi için canım.test moralimi çok bozdu.hiç adet belirtim de yok.3 gündür midem de bulanıyor.acaba psikolojik mi.çünkü bebişi çok istiyoruz ya.gögüsümün uçları da düşecekmiş gibi acıyor

ewt ewt ama alıştım bu yıl 2. senemiz burdan geçen araçlara sipariş ediyoruz onlar alıyolar saolsunlarda ezik çürük oluyo nese bunada şükür napalım sevince katlanılıyor be canım:asigim:

aynen öyle canım zaten sevmesem kolumu kıpırdatmam ama sevince kıyamıyo insannnna.s

inş .hamilesindir canım göğüslerin acıması varmış ama belirtilerdea.s

canım benim gidip yumuşatıcı ve toz bezleri almam lazım görüşürüz gülü 1 saat sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…