De gidi gebelik testi de...

çamaşırları astımda geldim off asarken ucu yere değdi azcık kirlendi sinir oldum moralim bozuldu koca yorgan kapladığım nevresim bide offf:sinifsinif:

ben geldimmm kızlar sölemesi ayıp benim bugun dogum günün sagolsunlar iş yerindeki arkadaşlar pasta almışlar kutladık şimdik. çokk güzel yaaaa bakalımopuyorumnanaktan

ben geldimmm kızlar sölemesi ayıp benim bugun dogum günün sagolsunlar iş yerindeki arkadaşlar pasta almışlar kutladık şimdik. çokk güzel yaaaa bakalımopuyorumnanaktan

kıs inş çifte kutlama yapmışsınızdır bebişinle...o da yemiştir inş.pastandanşutarafagitti

ayy canım DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN yeni yaşın inş. uğur getirir sana

küsme sakın kıyamam sana denk gelemiyoruz ki canım zaten dün yoktum
hem bak annemler bu gün memleketten geldi yinede fırsatını bulup geldim yanınıza
ben sissiz yapamam

ee neler yaptınız bacılar ben bulaşıkları sudan geçirdim etrafı toparladım çamaşır astım yemekteyize bakıyorum reklamlarda bulaşıkları makineye dizcem sonrada hamur kızartması yapıcam canım istedicokacimcoook gerçi biraz uğraşmalı ama olsun

küsme sakın kıyamam sana denk gelemiyoruz ki canım zaten dün yoktum
hem bak annemler bu gün memleketten geldi yinede fırsatını bulup geldim yanınıza
ben sissiz yapamam

ayy canım dünürüm herkez burda sen olmayınca üzülüyorum aaa hadi gözün aydın :1hug:

cngemn iyiki doğdun canım ve iyiki senide tanıdım
NıCE MUTLU YILLARAa.s.
yeni yaşında tuttuğun ilk dilek kabul olur inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…