De gidi gebelik testi de...

sağol dünürüm benim:1hug:
gazilim yorma kendini bize lazımsın
eeeeeeeee en önemlisi eşine:asigim:

hadi kolay gelsin ee kıslar bu akşam menüde neler var anlatın bakamcokacimcoook

ben kurutulmuş patlıcan dolması ve brokoli yaptım yanınada eşim kızartma delisi gelmesine yakın bide onu yapıcam
bide yanına eşimin yapacağı o mükemmel salata çok leziz yapıyo yacokacimcoook

oy oy oyyyy.sen yemekteyize bak biz de yemeğe size gelelim gülüm...
ben alışverişimi yaptım şimdi odanın camını silecem az kaldı oda tertemiz olce...sonra salona geçecem temizliğe:çok üzgünüm:

oy oy oyyyy.sen yemekteyize bak biz de yemeğe size gelelim gülüm...
ben alışverişimi yaptım şimdi odanın camını silecem az kaldı oda tertemiz olce...sonra salona geçecem temizliğe:çok üzgünüm:

gazilim kay geliyorum temizliğe

cngemn iyiki doğdun canım ve iyiki senide tanıdım
NİCE MUTLU YILLARAa.s.
yeni yaşında tuttuğun ilk dilek kabul olur inşaallah

sagol nazcımmm ee ilk tutudugum dilek belli zaten:)) inş olurda bu ay iki sevinci beraber yaşarız benim ve benim gib isteyen herkes inş bu mutluluğu yaşar

ben kurutulmuş patlıcan dolması ve brokoli yaptım yanınada eşim kızartma delisi gelmesine yakın bide onu yapıcam
bide yanına eşimin yapacağı o mükemmel salata çok leziz yapıyo yacokacimcoook

ooo maşşallah desene bizim dünür hamarat kaydirigubbakcemile5 güselmiş menün dünürcüm:icecream:

dünürüm senin temizlik bittimi?taşınmak çok zor ya........
hele teksenkafamçokkarıştı

kıyma çözülsün diye bekliyom gülüm o zamana kadar vakit nakittir anacım...ben camları bitiririm o zamanakaydirigubbakcemile2

maaşallah anacım hamarat arkadaşım vallaha benim camlarda hafta sonuna kaldı cesaret edemiyorum bi başlasam bi hevesle dubleks istedik gördüm günümü neyse bu ay kontrat bitiyoda kurtuluyorum
hemde bi alt katımda buldum daire hiç zorlanmadan eşyalarım biş kat aşağıya inecek:teytey:
adam öyle bi zam yaptıki alsın evini başına çalsınnaniknanik
şeytan diyo camını öyle bırakkötükedihüso
ama o şeytana bi uyabilsemalkisalkisalkis
bakmayın kızlar ara sıra doğru şöyler şeytandelikafadulden

ya kızlar bu arada kimlerin günü yaklaştı yda kim kırmızıyı gördü
vallaha derinim vitamin deposu olmuş neler yemiş öyle

kıs öyle bi gaza geldim ki balkonu bile çamaşır suyuyla yıkadım:roflol:
doğru canımcım..dublex ev çok zor ama onun da güzelliği bi başka çok karizmatik geliyo bana o evler...kaça oturuyodunuz kaç yaptı kirayı vicdansız herüf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…