De gidi gebelik testi de...

bilmem ben seviyorum 2 isim nasip olursada öyle düşünüyorum

hoşgeldin canım aramıza opuyorumnanaktan

yağızda güzel aslında benim hoşuma gidiyor ama ben kız dein düşünmüştüm bi ara ona uygun olsun diyede doruk demiştim ama dediğim gibi yağızda güsel hee bide AYAZ var oda çok hoşuma gidiyorzemuszemus

ben müsadenizi isteyeceğim canlarım, yemek falan hazırlayayım ortalığı toparlayayım biraz, öpüyorum hepinizi, işimi erken bitirsem gelmeye çalışırım yine sohbet ederiz a.s.

ben müsadenizi isteyeceğim canlarım, yemek falan hazırlayayım ortalığı toparlayayım biraz, öpüyorum hepinizi, işimi erken bitirsem gelmeye çalışırım yine sohbet ederiz a.s.

tm canım çok yorma kendını bebişde yorulur bak hadi kolay gelsin madem bende mutfağı toparlayıp bulaşıkları yıkayıp gelıyorum :dance:

derinim kutlu ola kısss bebişimiz teyzelerine getir bayramda heee....öpsün elimizdenopuyorumnanaktan

derinim kutlu ola kısss bebişimiz teyzelerine getir bayramda heee....öpsün elimizdenopuyorumnanaktan

saol gülüm, bayramda manisaya babaannesini dedisini amlacalarını görmeye gelcez ee birde teyzesini görürüz el öptürürüz.
nasılsın? ne zamandır yoktun ortalıklarda

saol gülüm, bayramda manisaya babaannesini dedisini amlacalarını görmeye gelcez ee birde teyzesini görürüz el öptürürüz.
nasılsın? ne zamandır yoktun ortalıklarda

anacım nadir sevindiğim anlardan biri oldu müjdeli haberinopuyorumnanaktan
okul çok sıkıştırıyo bu aralar gülüm...fırsat bulamadım:çok üzgünüm:

kızlar yazmıyonuzmu bak gidiyorum mutfağa yada ben direk gideyim leptobuda götüreyim:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…