De gidi gebelik testi de...

slm kızlar ben dünde yazmıştım reglim 12 geçti bu gün test yaptım ama negatif çıktı. bu testlerin yalnış çıkma olasılığı ne kadar acaba bir bilginiz var mı?

canım bi kan testi yaptırsana yanlış çıkma ihtimali yok kan testinin için rahat olur en azından,idrar testleri yanlış gösterebiliyor gülüm varken yok yokken var gösteriyorlar sen işini sağlama al,bak benim idrarda pozitif çıkmasına rağmen yinede güvenmeyip kanda baktırdım,inşallah hamilesindir o nedenle gecikmiştir reglin

tm normalde affetmem ama sen yeğenime dua et :ecrin_bebek: :asigim:

:lepi: :lepi: saol bacım ediyom zaten

bu arada derin isim düşünüyomusun

ben daha hamile kalmadan önce düşünmüşük isim işini,kız olursa ben erkek olursa eşim verecekti ismini,benim beğendiğim isim derin bilindiği üzere kullanıcı adım zaten,erkek olursada eşim yağız diyor ya da yalın (benim tavsiyem) ama belki daha farklı hoş isimler bulursak onlarıda düşünürüz.yeniliğe açığız yani,sizlerinde yardımına ihtiyacım var bu konuda

inş kanda pozitif çıkar. kendimi çok kaptırdım var diye yoksa yine hayal kırıklığı olacak. 12 gün geçmesi normal değil zaten bebek yoksa da başka bi sorun var o zaman.

bizde şimdiden anlaştık 2 isim koycaz kızda olsa erkekde birini o birini ben bence sizde öyle yapın daha karlı:jeyyar: ya ben erkek ismi çok bldumda kız bulamıyorum yaa

inş kanda pozitif çıkar. kendimi çok kaptırdım var diye yoksa yine hayal kırıklığı olacak. 12 gün geçmesi normal değil zaten bebek yoksa da başka bi sorun var o zaman.

ya 12 gün baya olmuş ama benimde 5 gün gecikmişti psikolojik

Ayy valla derinim hiç isim düşünmemişdim ben dur bi düşinim bişey bulursam sölerim ama sizinkilerde güzel buldugunuz isimler mesela ben derin çok begendim

Ayy valla derinim hiç isim düşünmemişdim ben dur bi düşinim bişey bulursam sölerim ama sizinkilerde güzel buldugunuz isimler mesela ben derin çok begendim

ewt beimde çok hoşuma gidiyor hatta bende kız olursa onu düşünmüştüm erkek olursada doruk uyumlu olsun die derin-doruk:asigim:

bizde şimdiden anlaştık 2 isim koycaz kızda olsa erkekde birini o birini ben bence sizde öyle yapın daha karlı:jeyyar: ya ben erkek ismi çok bldumda kız bulamıyorum yaa

ben iki isim olayını sevmiyorum gülüm,evde başka söyleniyor gittiği ortamda başka,kafa karışıklığı oluyor çocuk için,benim yiğenim öyle mesela biz ilk ismini kullanıyoruz okulda ikinci ismi kullanılıyor çocuk ilk zamanlar çok sapıtmıştı o nedenle güzel bir isim koyarız allah kısmet ederse inşallah adıyla uzun yaşasın :Saruboceq:

ya 12 gün baya olmuş ama benimde 5 gün gecikmişti psikolojik

doğru psikolojik olabilir. en iyisi çıkıp kan tahlili yaptırayım. içimdeki bu huzursuzluk gitsin. bu arada ortamınız çok güzel ben dün üye oldum ara sıra yazışmalarınızı okuyorum umarım benide aranıza alırsınız. derinciğim senide tebrik ediyorum inş bizlerde senin gibi o mutluluğu yaşarız

ewt beimde çok hoşuma gidiyor hatta bende kız olursa onu düşünmüştüm erkek olursada doruk uyumlu olsun die derin-doruk:asigim:

dorukda güzel isim aslında ama bizimki tutturunca yağız diye (hiçde sevmiyorum bu ismi)
yalını düşün birde dedim olabilir gibi bişeyler dedi ama bilmiyorum artık,dur ben ona doruktanda bahsedeyim bakalım ne diyecek yerimseniben

hoşgeldin gülüm ne demek aramıza almak zaten aramızdasın alkisalkisalkis
umarım hayırlı haberlerle gelirsin, tebriğin için teşekkür ederim canım allah en kısa zamanda sizlerede nasip etsin inşallah :Saruboceq:

teşekkür ederim canım. ben çıkıyorum inş iyi haberle dönerim size iyi sohbetler

aaa hemen buraya yaz sonucu hakkınızda hayırlısı olsun

benim kociş testi almayı unutmus aksam bakalım bugün unutmaz iinşallah
ben daha hala adet olmadım. olcak gibi hissetmiyorum kendimi
aslında son 4 aydır adetim çok düzenssizdi hatta ramazan içinde basında ve sonunda 2 kere adet oldumm. o yüzden belki bu düzensizlikten kaynaklanıyo olabilir.
bakalım hayırlısı...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…