De gidi gebelik testi de...

ayy ne güsel yaaa ee nasıl dediniz ne tepki verdiler çok merak ettim ama istemezsen anlatmayabilirsin

herkezi aradığımda telefonu açar açmaz anneanne oluyorsun babaanne oluyorsun,dede oluyorsun,dayı,amca oluyorsun diye kimi aradıysam ona göre seslendim karşıya bağıra bağıra :lepi:
herkes bi şok geçirdi mutlaka sonra dalga geçiyorsun dediler hepside,5 dk ikna çalışması sürdü ikna olunca 2 dk sessizlik sonra kimisi bağırdı çığırdı kimisi ağlamaya başladı
herkesin tepkisi farklıydı,annemin tepkisi özellikle çok farklıydı,10 dakika konuşamadık ağlama krizinden çıkamadı canım annem benim :1hug:

ay çok güsel bir duygu yaa Allahım isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq: çok duygulandım yaaa:CüvCüv:

derinlerdesinn tebrik ederim canım çok sevindim sabahten beri bende takip ediyordum allahım inş tamamına erdirsin...

bende dün olmam gerkiyordu ama olmadım testtede silik çizgi çıktı iş bende hamileyimdir...

derinlerdesinn tebrik ederim canım çok sevindim sabahten beri bende takip ediyordum allahım inş tamamına erdirsin...

bende dün olmam gerkiyordu ama olmadım testtede silik çizgi çıktı iş bende hamileyimdir...

amin canım darısı sizlerin başına inşallah :Saruboceq:
kanda baktır gülüm kesin çıkar,inşallah bebişin seninledir :1hug:

dün ben de test yaptın silik çıkmıştı :) bu sabah gittim kan testi yaptırdım :) hamileymişim. silik çizgi %90 hamilelik demek canım şakkıdı

kızlar merhaba bende 10 gün adet gecikmeis oldu ama sadece akıntım var belirtim yok yarın bi test alıcam bu testi illla aç karnınamı yapmak lazım yoksa onuç çıkmazmı

kızlar merhaba bende 10 gün adet gecikmeis oldu ama sadece akıntım var belirtim yok yarın bi test alıcam bu testi illla aç karnınamı yapmak lazım yoksa onuç çıkmazmı

sabah açken ilk idrarınla yaparsan daha iyi olur cnm ..iyi şanslar umarım bebek vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…