De gidi gebelik testi de...

bu gebelık testlerınden cektıgımm bır ben bır Allah bırde esım bılır....bız beceremıyormuyu acaba cocuk yapmayı dıye dusundurmuyorlarda değil hanı beniiii:ecrin_bebek:lülülülülülükafamçokkarıştı

gunaydın guzelımm süppperrizzz.. yenı bır haftaa yenı bır gunn ...kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin canım,testini sabah ilk idrarla yaparsan daha net bir sonuç alırsın ama 4 saat wcye gitmeyip bu 4 saat içerisinde çok içecek tüketmezsen gün içersindede yapabiliyorsun,bana sorarsan git kan tahlili yaptır en garanti sonucu alırsın,umarım bebişin seninledir a.s.

geldim geldim canım buradayım,günaydın nasılsın?

heleşükür yaa yaa aslında ev taşıdım çok yorgunum uyuycaktım eşimi yollayınca bi bakayım dedim sen varsın yatmadım ve burdayım yaa cidden kendım kadar çok sevindim canım yaa nolur banada çok dua et bizede hihoyyyt

derin canım hamilemisin inanmıyorum :))) yaaa çokk mutlu oldummm şöle bi bakayım dedim sana belirti sormuşlar o zaman hamilesin dur ben geçmişi okim yaşasınnnn teyze oluyorummm

evet canım teyzeee oluyorsunnn,sen demiştin benim içime doğuyor sen hamilesin diye ama kız senin hisselerin ne kadar kuvvetliymiş öyle ben bile hissetmedim :roflol:

derin canım hamilemisin inanmıyorum :))) yaaa çokk mutlu oldummm şöle bi bakayım dedim sana belirti sormuşlar o zaman hamilesin dur ben geçmişi okim yaşasınnnn teyze oluyorummm

ewt şekerim nerlerdesininz siz derincim hamiş ilk ben tebrik ettimkaydirigubbakcemile3

heleşükür yaa yaa aslında ev taşıdım çok yorgunum uyuycaktım eşimi yollayınca bi bakayım dedim sen varsın yatmadım ve burdayım yaa cidden kendım kadar çok sevindim canım yaa nolur banada çok dua et bizede hihoyyyt

etmezmiyim bi tanem,hepiniz için çok dua ediyorum,bu arada şu ovülasyon testlerini mutlaka tavsiye ediyorum,oldukça faydası var

evet canım teyzeee oluyorsunnn,sen demiştin benim içime doğuyor sen hamilesin diye ama kız senin hisselerin ne kadar kuvvetliymiş öyle ben bile hissetmedim :roflol:

aaaaa ölemi dedi:1shok: cngcm şekerim sence ben ne durumdayım bendede bişiler görüyonmu:teytey:

etmezmiyim bi tanem,hepiniz için çok dua ediyorum,bu arada şu ovülasyon testlerini mutlaka tavsiye ediyorum,oldukça faydası var

yaa öledirde ben şuan bulunduğum yerden onu bulamam zaten pek öle yumurtlama hesalamıyorum tavuk gibi hissediyorum kendımışutarafagitti

nöbetci amirim benim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
evet berru hep buralarda olduğu için ilk o tebrik etti, saolsun benimle paylaştı mutluluğumu Şeniz

yaa ben gece gündüz hep burdayımda bi hafta giremedim taşınmadan dolayı ondada yıne girerdimde netim bağlı diildi bağlanır bağlanmaz geldim yaa cidden çok mutlu oldum :lepi::nazar:

yaa öledirde ben şuan bulunduğum yerden onu bulamam zaten pek öle yumurtlama hesalamıyorum tavuk gibi hissediyorum kendımışutarafagitti

benim olduğum yerdede yok gülüm,eczanelere sordum abut abut suratıma baktılar,internnetten sipariş ettim bende,gg den ver siparişini 2 günde elinde,hem ucuz hemde güvenilir,ben kendi kafama kalsa 19.günde yumurtluyom diyip bırakırdım ilişkiyi ama bu ay 23.gün yumurtladığımı ov.testi ile anladım

benim olduğum yerdede yok gülüm,eczanelere sordum abut abut suratıma baktılar,internnetten sipariş ettim bende,gg den ver siparişini 2 günde elinde,hem ucuz hemde güvenilir,ben kendi kafama kalsa 19.günde yumurtluyom diyip bırakırdım ilişkiyi ama bu ay 23.gün yumurtladığımı ov.testi ile anladım

canım ben köyde oturuyorum buraya gelemez ilçeye 1 saat ile 2 saat uzaklıkta mafoldumben

X