De gidi gebelik testi de...

canım ben köyde oturuyorum buraya gelemez ilçeye 1 saat ile 2 saat uzaklıkta mafoldumben

amannnn berru onunda çaresi var,yokmu bi tanıdık merkezde ona gelsin oradan teslim alırsınız yada kargoyu telefon ihbarlı göndersinler gider merkezden kargonun şubesinden alır gelirsiniz

evet canım teyzeee oluyorsunnn,sen demiştin benim içime doğuyor sen hamilesin diye ama kız senin hisselerin ne kadar kuvvetliymiş öyle ben bile hissetmedim :roflol:

canım yaa hala inanamıyorummm bende inan çok mutlu olsum hatta sabah aklama geldim dur bi bakim dedim derinim ne durum bi bakdım hamişşş ayy çok güzel bi hafta olacak inş bu hafta çok güzel başladık çünkü:lepi:

derinim yaa sen ne zamandır istiyorduk bak ben çok ümitlendim şimdi senden inş bende denicem bu ovolasyon testini peki o test pozitif gösterdikden sonramı çalışdınız hep ondan öncede varmıydı çalışmalar

valla ben hala inanamıyorum,şaka gibi bişey,hatta sabah bi daha idrar testi yaptım emin olayım diye :roflol: biliyorsun hiç beklemiyordum bu ay,sende iyi his varmış bacım artık bu topiğin medyumu sen olursun benden söylemesi seni rahat bırakmazlar :roflol:

durr kıss havaya gircemmm bakk :dance::dance: yok bacım yaa öle bişey ben hep kendimi amile hissediyom ama olmuyo:)) hatta dün eşime diyom bak ben bu ay hamileyimm diyee:))) inş öledir ama sanırım kendimi kandırıyom bende öle diyerek ama bu ovolosyon testini kullancam ama eşimin bilmemesi lazım izin vermez ünkü kzııyo benim böle yapmama

niye beklemıyodun kızz azmı çalıştınkaydirigubbakcemile

niye eşin izin vermez kıss:mymeka:

ben ovülasyon testini aldım ama kafama takmak istemediğim için kullanmadım bir süre,sonra hadi para verdik o kadar zebil olmasın hesabına akıntı gördüğüm zaman başladım yapmaya,zevkli bişey ovülasyona yaklaştıça silik çizgi beliriyor,en azında ov.testinde çift çizgi görmekde güzel geliyor insana,biz adet bitiminden başlayıp ov.testinde çift çizgi gördüğümüz günde dahil hergün :kedi: ama normalde çift çizgiyi gördüğün gün ve ertesi gün birlikte olman gerekiyormuş

kıs net cevaplar ver bak derini bilmişin ben nezaman hamiş olurum yada şöle diyim eşim askere gitmeden hamiş olcammı bana olamıcam gibi gelıyo mafoldumben

canımcım ama sen böle sitresli olursan olmazki canım bence en önemli şeyy hayırlısı isteyebilmek canımcım yani biz hep istediğimiz zaman olsun diyoruz ama hayırlı zaman a hayırlı evlatlar istemek lazım bence gerçi böle diyorum da ben sıkıntı etmiyormuyorum ediyorum tabi ama elimizden bişey gelmiyo ki böle birbirimize dua edelim inş kabul oluır hepimiz çocuklarımızı kucagımıza alırız

oooo siz maşallah işi şansa bırakmamışsınız her gün denemişsiniz:teytey: çalışın ca zor oluyo yaa öle hergün çalışmak

benim test alacağımdan ve aldığımdan eşimin haberi olmasına rağmen kullandığımdan haberi yoktu,cuma günü lekelenme olduğu için dedim yarın regl olacağım herhalde,eee sen o testleri aldın kullanmadın hiç dedi,dedim günaydıııııınnnnn kullanmazmıyım hatta seni kötü emellerime alet bile ettim şaşkın senin haberin yok :roflol:
inşallah hepinizin güzel haberlerini alacağız en kısa zamanda :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…