De gidi gebelik testi de...

3 yılı devirdik evlilikte ilk andan istiyoduk biz yani 3 yıldır olmadı

eee derincim belirtiler falan varmıydı anlatsana hergünmü ilişkiye girdiniz gün aşırımı nasıl oldu

evet hergün birlikte olduk tatlım,belirti işine gelincede hiçççç bir belirtim yoktu,dün regl olmam gerekiyordu,reglden bir gün öncesinde mutlaka lekenmem olurduki ayın 16'sında oldu lekelenmem,dün bekle bekle adet gelmedi,ovülasyon testi yaptım pozitif çıkınca şüpelendim biraz ama yinede inanmadım,sabah baktım hala gelen giden yok dedim çıkmaz ya yinede adet yerini bulsun ben bi test yapayım birde ne göreyim hemen çıkıverdi ikinci çizgi.

çok mutlu olduuuuummm teyzemi oluyoruuuzzz hadi hayırlısı allah sağlıkla kucanada almayı nasip etsinn cnmm

çok teşekkür ederim mutluluğumu paylaştığın için, amin bitanem allah sizlerede nasip etsin inşallahhhhh :Saruboceq:

slm kızlarr...bende inşallah 2 hafta sonra belli olcak test yapıp yapmamam:Saruboceq:

klava:
4 ay diyoyaaa klava:
senin ez az 1 yıl beklemen lazım üüzülmek için

canım tm üsülmek için erken ama eşim aralığın başında askere gidiyor ozamana kadar oldu oldu olmadı taaaa asker dönüşünü oyüsden üzülüyorum mafoldumben

derinim hiç belirti yokmu cnm hiçmi

peki daha açıklayıcı olması için detaylı yazayım tatlım
kasıkda batma,ağrı sızı acı hiç olmadı ve halada yok
bel ağrısı yok,göğüslerde acı sızı şişme hassasiyet yok
baş dönmesi mide bulantısı yok
birkaç gün öncesine kadar hiç akıntı yoktu iki gündür akıntı bile diyemem çok çok az bişey geldiki o da bir iki defa çamaşırımda gördüm sadece
el ayak üşümesi yok,benim aklıma gelen belirtiler bunlar senin aklına gelenler varsa sor cevaplayayım
tek belirti gelmesi gereken günde gelen lekelenmeden sonra reglin gelmemesiydi

vee açıkcası ben eşim askere gitmeden hamile kalamıycamda taa asker dönüşüne kalcak gibi geliyor pek umudum kalmadı :umursamaz:

canım tm üsülmek için erken ama eşim aralığın başında askere gidiyor ozamana kadar oldu oldu olmadı taaaa asker dönüşünü oyüsden üzülüyorum mafoldumben

berrucum olmazsada hiç üzülme tatlım,allah hayırlı zamanda verir inşallah bebişini,akşam benim hafif bir lekelenmem oldu eşim sağolsun kaldırmadı yataktan beni herşeye o koştu,hamileyken eşinin başında olması daha iyi bence

slm kızlarr...bende inşallah 2 hafta sonra belli olcak test yapıp yapmamam:Saruboceq:
mrb hg cnm hadi bakalım inş sendende güzel haber alırız

sende haklısın canım çok haklısın hayırlısı olur inşallah

akannehir hiç belirti yok tam süprüz yapmış senin ufak melek annesi ne diim inşallah hiç sıkıntı yaşamazsın doğuma kadar olkursa sorarım cnm aklımda olanları cevapladın saolasın

öyle ama ben yinede çok istiyorum inş. hamile olursamda eşim yanımda olmazsa diğerlerinde olur

akannehir hiç belirti yok tam süprüz yapmış senin ufak melek annesi ne diim inşallah hiç sıkıntı yaşamazsın doğuma kadar olkursa sorarım cnm aklımda olanları cevapladın saolasın

amin inşallah canım,tekrar tekrar dileğim allah sizlerede nasip etsin inşallah,şu an çok şaşkın bir durumdayım hala şaka gibi geliyor ama ilk pozitif olduğunu duyduğun an inanılmaz mutluluk verici,o anı anlatamam,sizlerinde bunu yaşamasını çok isterim

inş. canım yaaa çok dua et ee annenlere kayınvaldenlere demedinizmi hee bide eşin ne durumda :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…