De gidi gebelik testi de...

sagolun kızlar inş kabul olur dua ettim bize bizim gibi isteyen her kese inş dualarımızda kabul olur

ya arkadaşlar şimdi lavaboya gittim ya baya bi beyazımsı akıntım gelmiş önceleri adet günüe yakın akıntım kesilirdi benim geçen ay sarı akındım geliyo du adet öncesi şimdi de beyazımsı bu akıntı hamilelik belirtisi olabilirmi acaba

ya arkadaşlar şimdi lavaboya gittim ya baya bi beyazımsı akıntım gelmiş önceleri adet günüe yakın akıntım kesilirdi benim geçen ay sarı akındım geliyo du adet öncesi şimdi de beyazımsı bu akıntı hamilelik belirtisi olabilirmi acaba

canım benim de dün bembeyaz bier akıntım geldi çok fazla...günüm olmasına rağmen adet oldum sandım,bu hamilelik belirtisi de olabilir adet belirtisi de

demedi deme hamilesin canım olmayınca istersen günlerce beklet testi cıkmaz o silik cizgi testler yanılıo ama olanı yok gösteriyo ben hep öle duydum o kocanında sok gözüne testi benimkide inanmamıstı yanlış bu ilk aydan olmazmış hemen bebek dedi sinir olmustum:KK70:

demedi deme hamilesin canım olmayınca istersen günlerce beklet testi cıkmaz o silik cizgi testler yanılıo ama olanı yok gösteriyo ben hep öle duydum o kocanında sok gözüne testi benimkide inanmamıstı yanlış bu ilk aydan olmazmış hemen bebek dedi sinir olmustum:KK70:

ben biliyorum ona yapacağımı ama bir kalabilsem:mymeka: sen hamiş misin canım,allahım tamamına erdirsina.s.

inşallah hamilesindir,değilsende üzme tatlı canını bir sonraki ay kalırsın inşallah.bazen idrar testleri hatalı pozitif sonuçta verebiliyormuş diğer bir yandan da bazı arkadaşlar var adeti 3-4 gün geçtikten sonra test pozitif sonuç veriyor,hemen kanda baktırıyorlar sonuç negatif çıkıyor ama sonradan hamile olduklarını öğreniyorlar.bende adet gecikmesinin 3.günü yaptım sabah test,silik çizgi çıktı,akşam yaptım net çizgi çıktı,ertesi sabah yaptım negatif çıktı ama yinede kan tahlili yaptırdım,sonuç malesef negatif çıktı.bugün adet gecikmesinin 9.günündeyim,hamile olmadığıma eminim ama yinede her ihtimale karşı son bir defa daha test yaptıracağım.

inşallah hamilesindir,değilsende üzme tatlı canını bir sonraki ay kalırsın inşallah.bazen idrar testleri hatalı pozitif sonuçta verebiliyormuş diğer bir yandan da bazı arkadaşlar var adeti 3-4 gün geçtikten sonra test pozitif sonuç veriyor,hemen kanda baktırıyorlar sonuç negatif çıkıyor ama sonradan hamile olduklarını öğreniyorlar.bende adet gecikmesinin 3.günü yaptım sabah test,silik çizgi çıktı,akşam yaptım net çizgi çıktı,ertesi sabah yaptım negatif çıktı ama yinede kan tahlili yaptırdım,sonuç malesef negatif çıktı.bugün adet gecikmesinin 9.günündeyim,hamile olmadığıma eminim ama yinede her ihtimale karşı son bir defa daha test yaptıracağım.

canım seninki daha zor bir durum.tez vakitte güzel haberler ver bize inş:1hug:

arkadaşlar bende en son ağustos 6 da hastalandım.6 gün öncede kan testi yaptırdım.sonuç 1 çıktı.yani negatif.şimdi adetime 2 gün var.inanılmaz gazlıyım 1 haftadır.kasıklarımda batmalar.ara ara giren batmalar.bu kasık ağrısıda 3-4 gündür var.bu ay çok istiyorum hamile olmayı.sizce gebe kalma şansım nedir.yani kandaki test erkenmi sizce.böyle bir durum yaşayan oldumu?

arkadaşlar slm ben dün sadece eğlence olsun azcık diye gebelik testi yaptım.açıkçası tek çizgi çıkacağından o kadar emindim ki.çünkü adetime bir hafta vardı hem de 4 aydır denedik olmadı ama bir baktım ilk yarm saatte ikinci çizgi silik çıktı.idrar testi örneklerine baktım benimkinden silik çıkanlar bile hamile çıkmış.ama ümitlenmek istemiyorum çünkü adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor,gazım da var,gurulduyor.bunlar adet belirtilerim,iki arada sıkıştım....

arkadaşlarım şimdi işe gidiyorum,mesajlarınızı bekliyeceğim,allah razı olsunopuyorumnanaktan

canım seni üzmek istemem ama ilk yarım saatte yazmısın 10 dakıkadan sonra test gecersizdir.inşallahta hamilesindir tekrar yap bence ümit edip sonu olmayınca daha kötü olursun

Ama sen de benım gıbı erken yapmıŞsın.senın durumunda olup sonrakı kan testınde sevınen Çok,okudum buralarda gÜlÜm

X