Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

zaten evlilerin bilindik mazeretleridir bunlar...
eşimi sevmiyordum ama ilk geceden hamile kaldı...
aile baskısıyla evlendim hiç sevmedim...

iğreniyorum bu tip erkeklerden...
daha yaşın çok genç kanma böyle yalanlara...
1.aldatmış
2.yi sevmemiş
sen 3. olacaksın peki nasıl güveneceksin be güzelim acı biraz kendine....

bence şuan senin o kişiden çok, annenin sana ihtiyacı var...daha fazla vakit geçirmeden eve dönmeni tavsiye ediyorum sana...sevgili çok bulursun ama aile ve özelliklede anne bir tane var güzelim...
beynini yıkatma o kişinin karşısında
sana çok güzel tavsiyelerde bulunulmuş
artık bu kadar yorumla bile kafanda birşeylerin şekillenmiş olması lazım
ama ben boşverin kör aşık olayım dersen listedeki 3cü numaran hayırlı olsun diyebilirim ancak....:mymeka:

Sacmaliga bakarmisin yok baba baskisiyla evlenmismiste falan fisman bunlar hep fasafiso 2. evlilik bitip 3. sizle evlenirse sizide birakmayaagi ne malum bence inanmayin boyle insanlara aklinizida basiniza toplayin olurmu iki tarafta hatali bence yanlis yoldasiniz,coluklu cocuklu bir adamla ne isiniz var....fesubhanAllah.....:1shok:

valla hiç bir erkek çıkıpta canım demezki ben eşimle mutluydum benımde bazı noktalarda hatam vardı bu sebeble bız kopma noktasına geldık veya ben kendıme yenı bır heyecan aradım ...askı heyecanı sende buldum oyuzden deli gibi senı arıyorum demez....ilk eşi bir hata yapmış olabilir büyük bir hata tamam ayrıldın bitti sana gelip vay efendim arkadasımdı da söyledi böyledi diye anlatılması da hoş değil oldu bitti ilk eşim bana hata yaptı deyip geçiştirebilir ne olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır....seni biraz daha inandırmak için söylediği düüşüncesindeyim...bu zamanda kimse kızlar bile babası evlatlıkdan redederim dediğinde evlenmiyor zorla...ki birinciden ağzı yanmış biri ikincisinde asla yanaşmaz böyle bir duruma ..üç gün babasının evine gelmez erkek adam gezer tozar aile zorlamaktan vazgeçer ha bu arada ilk gece beraber olduklarında babasıda zorla aynı yataga sokmadı onları degıl mi?ilk geceden hamile kalmış eşi ya dikkat edememişler mi*?hani sevmiyor ya sevmediği insandan pek erkekler çocuk sahibi olmak istemez ..ikinci kez evlilik yaşamış bir beyde çocuk yapıp yapmama kararını verebilir sanırım......ilk geceden başka hiç eli eline değmemiş hangi erkek aynı evde eşi duracak nikahlı eşi ya eli eline değmeyecek .......o kadının ne günahı varr tabiki boşanmaya karşılık kendini çocugunu garantıye almak için mal mülk isteyecek....yok bir de deseydiki aa ne iyi yaptın ben bakarım basımın caresıne deyıp ayrılsaydı tek celsede.....her zaman evdeki eş ilgisizdir sevilmez onunla mutlu olunmaz dışarıdakinede ölüyorum bitiyorum duyguların içeriği....erkekler sıkıntıya pek gelemez güzelim evde çocuk vs o bunalmış ve fırsatı değerlendirmiş karşısına sen çıkmışsın...inandıracağı birini bulmuş..üç gün sonra seninle de evlenip sıkıldığı zaman sen eşinin telefonunda olmadık bayanlardan mesajar görüp elinde bir çocukla kaldığın zaman anlarsın ne demek istediğimi ....yapmaz deme alışan insan 70 indede yapar herkesinde bir alıcısı olduğuna göre aynı duruma düşme ihtimalini şöyle zihninde canlandır ..yakın geleceğinin gör derim

anne bir tane sen sorunların arasından sıyrılıp anneni bir başına bırakıp rest çekip gidiyosun kadın iş yerine geliyor sen birde inatla amcanda kalıyorsun...annene bir şey olsa Allah korusun kimse sana sahip çıkmaz annen gibi sen ağladığında ağlamaz...burda millet eşimle şöyle sorunum böyle oldu diye anlatıyor hiç mi dikkatini çekmiyor ....annen seni kırmamak için özen gösterirken eşin hayatı paylaştığın insan bile olsa annen harici seni üzebiliyor bak bahsettiğin sahsın eşi de eşi tarafından ne duruma uğratılmışş .....ilk bugün git anneciğin elini öp özür dileee ona destek ol bu adama da yol ver.......

sizin gibiler oldukca daha cok yuvalar yikilir,,

valla arkadasım sert cıkmak ıstemıyorum arkadasa ama umarım yorumlarımı okur dusunur bıraz dogru yolu bulur ama yok esısını sevmemıs bahanelerıne ınanıp hakaret edenlere kızıyorum daha yası kucuk arkadasın ınandırmıs karsıdakı sahsıyet ama dusunmesı lazımmm

daha çok küçüksün karşına daha ne kadar güzel fırsatlar çıkacak bence sen o adamı unut unutamam diye birşey yoktur.Sana şu anda başka bir erkek ilgi gösterse aynı şeyleri onun hakkındada düşünürsün bence seni bekleyen çok güzel kısmetlerin var...Sakın ilerde üzüleceğin hatalar yapma

bu adama denilecek şey şu.. boşan. eşinden ayrıl ,madem sende boşanma arifesindesin. ben seni beklerim. elinde boşanma belgesiyle gel. o zaman görüşürüz diyeceksin
istesende istemesende yanında olacağım ne demek. kimi tehdit ediyor. hem suçlu hem güçlü... istemeseniz de bırakmayacakmış. yok artık. o kadar da değil....canınızı da sıkacaksınız elbette ,ne yapacaktınız ki. herşey çok güzel diye pollyannacılık mı oynayacaksınız.
tek cümle,
bu adam boşanana kadar hayatınızdan,çıkacak....

walla kardeşim senin yaşlarında benimde kardeşim var o yüzden kardeşlim dedim. öncelikle adamın ilişkilerini göze alırsak ilk eşinde çok sevmiş ama aldatılmış diyorsun genelde aldatılan eşler erkekte olsa eğer çok seviyorsa kabul ediyorlar bu birincisi.

ikinci eşe gelince.. dünyanın en çirkin eşide olsa tek gecelik beraberlik işi mantığa uygun değil. kusura bakma ama bence adam seni istiyor erkekler hormonlarının etkisiyle herşeyi yapabilir sabaha kadar kapıdada bekler sabaha kadar ağlayadabilirde. sonuçta yasak aşkın heyecanını duyuyor ve siz baştan açık kapı bırakmışsınız.

bence bu ilişkiye bi son ver ve eşiyle tanışmaya çalış birde onun ağzından dinle bakalım nasıl bir baba nasıl bir koca aşkınız. yol yakınken dön derim.

ailenlede herşey düzelir merak etme, olan şeyler bunlar.. her evde her ailede ara ara olabilecek cinsten.

Bence boşanmalarını bekle , resmen boşanmadan da inanma canım boşanıyorum,zorla evlendim , yok ilk gece hamile kaldı palavralarına ....Yaşın daha çok genç kanma böyle şeylere derim ayrıca 2 eşide kötüydüde bir tek kendimi iyiymiş ..

20 yaşında bir kızın , başından 2 evlilik geçmiş bir erkekle evlenmesi bana göre mantıksız ve yanlış olsa da, imkansız ve asla olmayacak birşey değil tabii..

Sana ilk tavsiyem, bu sevdadan vazgeçmen, yaşı yaşına, hayatı hayatına uygun birisini bulman ve bunda da acele etmemen.

Yapamıyorsan ikinci tavsiyem ki ;bunu, boşanmasının senle alakası olmadığını düşünerek yapıyorum_ne demek istediğimi anlamışsındır umarım, ayrıntıları bilmiyorum ama senin yüzünden boşanmadığını düşünerek diyorum ki sana; sevdiğin erkek, tamamen boşanana kadar, yalnız karşına gelebilene kadar , bu ilişkiyi dondur, hayatına çeki düzen versin, öyle gelsin sana, başlayacaksa o zaman başlasın bu ilişki..

öyle gelişiguzel anlatmişsin ki "oldu da bitti maşallah adam olur inşallah" modunda yani...
bi kere seni evine birakan adama hangi ara telefon numaranı verdin?
evli oldugunu bile bile bunu yaptıysan zaten söylenecek birşey yok, herkes hakettigini yaşıyor...
yok eğer sonra ogrendiysen niye uzaklaşmadın?
aşkı sevgiyi bilmem neyi bahane edip gorusmeye devam etmek acizliktir
sen babanın evlenicem demesine karşın ortalıgı yıkarken hiç düşündün mü yerini alacağın kadının halini?
senin canın can da o ne?
sevmedigi halde evlenmek zorunda kalsın
sonra sütü bozuk herif "yok efenim alıcılarımızda bi hata meydana gelmiş, ben başkasına aşık oldum hadi naş..." diyip gözden çıkarsın o zavallıyı
ne kolay dimi?
hayatta herşey aşk sevgi demek değildir
bunlardan coook daha ulvi cook daha onemli kavramlar vardir
vicdan gibi mesela...
aşk sevgi biter gider
ki bu amca beyde potansiyel maşallah tavan yapmış
yarın seninle evlensin sana da boynuzu takar bu bak gorursun
akıllı ol, delilik etme
20 yaşındasın elin 2 hatun eskitmiş sorunlu adamlarıyla işin ne?
ilk eş aldattı
ikinci eş fos çıktı
3. dağa kaçtı
4.yü inek içti
bla bla bla bla....
böyle sürer gider bu
gel vazgeç bu sevdadan
ilerde başını duvarlara vurmak istemiyorsan tabi

korkunçç....seni sevdiğini mi sanıyorsun o adamın?
parası var 2 evlilik yapmış...hep öyledir zateni karılarını sevmezler
ilk gece hariç bişey yapmamışmış, madem o kadar tiksiniyodu ilk geceyi de yaşamasalarmış...

Akıllı ol güzelim, kurtlara yem olma, bu devirde o kadar çok ki onlardan..

ve ailene gelince, kol kırılır yen içinde kalır...Baban annene ne söylerse söylesin bu onların ilişkisi, bugün dövüşürler yarın sevişirler, annenle baban tartışıyor diye evi terketmen de iyi olmamış...

Kendine gel, daha 20 yaşındasın senin düşünmen gereken bambaşka şeyler var,gelecek eğer eğitimine devam ediyorsan okulun...SEviyorum da deme sakın, şu an o kurdun ilgisi çok hoşuna gidiyor, gelecekte aklına geldiğinde tiksineceksin bile o adamdan, yaptığın yanlış çünkü o adam EVLİ!

Ve sana nacizane son tavsiyem o adama sakın kendini yaklaştırma, hayatını karartma

arkadaşım ben aşkına sayğı duyuyorum ama seni ve sevdiğin adamı tanımadığım için bu yorumu yapabiliyorum
öncelikle sen bu adama ayrılalım de ve 6 7 ay belki 1 sene hiç görüşme zor olacak biliyorum eğer bu zamanda ayrılırsa görüş ama ayrılmasa görüşme canım biraz bekle erkeklere inanılmaz canım oyuna getirirler iki evlilik yapmış sabıkalı sayılır kendini kurtar aşk her şey değildir malesef yarı öbür gün sende 1 çoçuğunla kalırsı ortada sonrada sevdi dersin ona güvenme ayrılmadan tel bile konuşma bazı erkeklerde mutlu ama bir kadın bulayım sonra onu severem bunu terk ederim diyorlar belkide öyle bir şeydir antenlerin açık olsun gerçekleri görmeye çalış peki zorla evlenen insan neden ilk gece biriyle beraber olsun benim bir akraban var oda zorla evlendi maşallah adam 2 çoçuk yaptı 1 yıl sonra gezdi dolaştı geri karısına döndü yakma kendini
1.iki evlilik yapmış birisinden sana fayda gelmez tecrübelidir
2.zorla evlenmiş birinin karakteri oturmuş değildir kimse zorla evlenmez helede erkekse
3. yarın öbür gün senle anlaşamasa başka biriyle konuşacak
4.başka adaam mı yok canım yaşına uygun.bekar.......
aşk herşeyi afederse sen sıkıntı çekersin eski eşler çoçuk fakan kabus gibi olan sana olur

senle tel konuşuyor sonrada eşiyle birlikte oluyordur düşün inama sevmiyorum falan..................

Canım zaten ailevi sorunlar yaşıyorsun birde üstüne üstlük o adam var ki her yanı sorunla dolu.... neden sorunlu ve hayatı bu kadar karışık bir insanı tercih ediyorsun.. Ne demek kopamıyorum herşey senin elinde.. Ben çok emin konuşmak istemiyorum ama.. bu ilişkinin ne başı doğru nede sonu iyi olacak.. bence uzaklaş her zaman şuna inanırım kendinden daha az sorunu olan insanla birliktelik yaşayacaksın...

canım yazılanların hepsini okudum herkes itiraz etmiş, sen adamı savunmuşsun. Biz karşıdan bakınca kaç yaşında bilmiyorum ama başından 2 evlilik geçmiş bir kızı olan ve hep eski eşlerini suçlayan yok aldattı yok zorla oldu yok bilmemne diyen kişiyi doğal olarak dürüst olduğuna inanamadık. ki sende daha çok küçüksün senin yaşıtların öss ye girerken sen bunlarla uğraşıyorsun. bu herşeyden önce senin hayatın biz ne desek boş ve herşeye verilecek bir cevabın var bu durumda bizim konuşmamız yersiz. ama başkasıyla evlenirim bak diyen babana kızıp evden ayrılmışsın sen de başkası oluyorsun diğer kadın oluyorsun kendi ilişkinde bunuda göz önünde bulundur lütfen.

kararını kendin ver madem ben hep acı çektim hiçbirşey tozpembe olmadı benim için diyorsun demekki erken olgunlaşmışsındır ve iyiyi kötüyü ayrıcak duruma gelmişsindir. o zaman eğri otur doğru düşün arkadaşım acı çekme ayaklarının üzerinde dur akıllı ol allah yardımcın olsun.

bu fırsat düşkünü adamın gerçek yüzünü görmen lazım.

kalbinde ritm bozukluğu varmış da bilmemne yalanın biri bin para

bir de hasta ona bakmayı düşünebilirim diyosun neden?

bu yaşına kadar gün yüzü görmemişsin bir de kendi ellerinle hayatının geri kalan kısmını mahvetmek mi istiyosun

ilk karısı aldatmışmış tut ki aldattı neden bunu sana söylüyor kadının aldattığına inanmıyorum aldatmışsa da iyi etmiş diyeceğim de neyse..

utanmadan bir zamanlar aynı yastığa baş koyduğu kadına iftira atıyor ahlaksız adam

ikinci karısıyla aile baskısıyla evlenmişmiş ha yani zorla evlendirdiler aslında gönlü yoktu niye bulunmaz hint kumaşı mıymış kendisi

tabii karşısında daha yirmisinde genç ve güzel bir kız var ee kızın ailesinde de sorunlar var yarın bir gün seninle evlense bile sana sahip çıkan kimse olmayacağını düşünüyor

aslında seninle evlenmeye falan da niyeti yok arkadaşım

fırsat düşkünü bir adi adam bir gencin bunalımından acılarından istifade ediyor

seninle gönlünü eğlendirip gününü gün edip daha sonra o baskı yapan ailesinin boşanmasına karşı çıktığını söyleyip bahane edip seni terkedecek

daha sayayım mı?

erkek kılığındaki hayvanların aralarındaki çıtır kız muhabbetine ve iğrenç yaftalamalarına maruz kalmak istemiyorsan bu fırsat düşkünü ahlaksızı uzaklaştır kendinden

zaten ailende sorunların var üstüne bir de beş para etmez bir ahlaksızın acısını ekleme gözünü açç

annenin bel kaymasi var kadin hasta yatiyor senin aklin nerelerde afferin
hem de dayak gorulen bir evde anneni tek basina birakiyorsun korumasiz
silkin kendine gel
iliski koca derdine dusecegine ise gir part time calis
anneni o dayakci kocasindan kurtar ayrilmasini sagla
annenle ilgilen kendi ayaklarinini uzerinde dur

ya inanamiyorum boyle masallara hala inanan kizlar var demek
gerci yasin kucuk ama bu kadar da saf olman tuhaf

iki kere evlenmis ikisinden de ayriliyor
ya evet hep eski karilarini sevmemislerdir, zorla evlenmislerdir, cocuk olunca bosananamislardir
ya gecin bunlari aklinizi kullanin azicik cok mu zor
yazik ya anneni yapayanliz birakmissin bir aydir
annen bir ah etse omur boyu kendine gelemezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…