Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

Bence inanma erkekler kadınları tavlamadan önceki rollerini çok iyi oynarlar.Sen daha çook gençsin evlilik için çok erken değilmi.Bu duygun zamanla azalacaktır şimdi birazda yasak diye sana cazip geliyor inan çok sorunlu bir ilişkiye benziyor lütfen uzak dur.Bir kere çocukları var ve karşı tarafın ailesi bu konuda baskı yapar altından kalka bilecekmisin bu kadarına değermi?Kafanı meşgul edecek başka şeyler yap mesela bir kursa git yeni hobiler bul ama onunla görüşme.Hem küçücük bir çocuk var arada ben bir kere beraber olduklarına inanmam sen şimdi inanmak istediğin için inanıyorsun.yaşın çok küçük hayat tecrüben yok ve burada sana yapılan tavsiyelere uy lütfen hiç pişman olmayacaksın.Emin olki başka birinede seninle sadece bir kere beraber olduğunu aile baskısıyla evlendiğini söyleyecek.

canim net konus acik kapi birakma dik ol umudu kalmasin
unutacaksin merak etme ne muebbet aski
bak burda o kadar kadiniz sor bakalim ilk askimizla mi evlenmisiz

cnm direk diyceksin..yanlış yaptıgımın farkına vardım sana ümit verdim farkındayım ama olmaz bu iş..bidaha arama sorma kararım kesin..ne tellerini açarım nede yüzyüze görüşürüm senle..falan de..söylüyceklerini söyle kalk hemen yanında nekdr fazla durusan o kdr yumuşarsın kesin...onu fazla konuşturtmamaya bak bence..

canim net konus acik kapi birakma dik ol umudu kalmasin
unutacaksin merak etme ne muebbet aski
bak burda o kadar kadiniz sor bakalim ilk askimizla mi evlenmisiz

evet haklısınız hem şu çarpık topluma bi üye dil bi başkaldıranlardan olurum belkide.... bugün ben yaparım yarın çocugum sanırım ne olursa olsun ailemi üzmemem lazım... en azından annemi....

evet haklısınız hem şu çarpık topluma bi üye dil bi başkaldıranlardan olurum belkide.... bugün ben yaparım yarın çocugum sanırım ne olursa olsun ailemi üzmemem lazım... en azından annemi....

simdi mantikli dusunmeye basladin iste
anneni uzme degmez hicbir seye

duzgun biriyle evlen ki bundan sonraki ikinci hayatinda seni yukari ceksin mutlu etsin
bu hayati sen secmedin ve aci cekiyorsun ama bundan sonrasini sen sececeksin dogruyu sec omrun boyunca mutsuz olma
bu kisir donguden kurtul hersey senin elinde

çok tşk ederim çok düşündüm sadece bazı kelimeler var yuva yıkan (((inanın çok söledim boşan daha sonra bana dedigi ben senden cinsel bişey istemedim istemem güzel kızsın bişey dicem alınma bak benim karım senden kat kat güzel ama olmuyo sevemedinmi sevemiyorsun iş güzellik olsa mutlu olurdum ama senin temiz kalbine merhametine dik başlılıgına namusunasevdalıyım sen olsanda olmasanda bitecek kendini suçlu görme dedi ne denebilir???

tipik yazma muhabbeti. erkeklerin,kandırmak için kullandığı en kolay yöntem...:nazar:

simdi mantikli dusunmeye basladin iste
anneni uzme degmez hicbir seye

duzgun biriyle evlen ki bundan sonraki ikinci hayatinda seni yukari ceksin mutlu etsin
bu hayati sen secmedin ve aci cekiyorsun ama bundan sonrasini sen sececeksin dogruyu sec omrun boyunca mutsuz olma
bu kisir donguden kurtul hersey senin elinde

olması gereken en mantıklı şey bu sanırım...

Naptin ayrildinmi şekerim :nazar:[/QUOdaha yeni geldim. konuştuk konuşturmadı bile bana kimden akıl alıyorsun bilmiyorum ama seni asla bırakmam dedi tehdit bari konuştu bende ortamda huzursuz luk çıkmasın die sustum bi kaç gün geçsin bi konu bulur tartışır ayrılırım.... olacak kesinlikle ama şöle ama böle:eek:

arkadaşlar benim şifremi bi arkadaşım ele geçirmiş ve benim adıma asılsız bi konu açmış bu siteyi bilmedigi için chat ortamı gibi bi platform sanmış konunun benle alakası yada bi asılı yoktur böle bişeylede karşılaştıgım için üzgünüm ve hepinizin affına sıgınıyorum şifremi deiştirdim.umarım affedersiniz sonsuz özürler......

Bu kadar yeterli gibi... Konu netlige kavustu, artik yorum yapilmasina gerek yok.
arkadaşlar benim şifremi bi arkadaşım ele geçirmiş ve benim adıma asılsız bi konu açmış bu siteyi bilmedigi için chat ortamı gibi bi platform sanmış konunun benle alakası yada bi asılı yoktur böle bişeylede karşılaştıgım için üzgünüm ve hepinizin affına sıgınıyorum şifremi deiştirdim.umarım affedersiniz sonsuz özürler......

Son düzenleyen: Moderatör:
X