Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

üzülme canım üzülme...her şey yoluna girecektr sakin kafayla düşün...onu da kndi haline bırak...sen yuva yıkan fln da değilsin kulak asma...ben anlıyorum seni...bu adam belki kocaman bi yalancı belki 5 para etmez..bence bekle ve gör uzak dur brz ondan eğer seni gerçekten seviyorsa zaten hayatını düzeltip senn kapına gelecektir...canım benm:1hug:

ayrca bana saf demeye kalkan arkadaşım rica ederim ağzına dikkat et...siz farklı açıdan bakabilirsiniz..ama ben farklı bakıyorum...lütfen bu tarz kelimeler sarfetme...[/Qanlıyorumki herkes bu adam yalancı sahtekar beni kandırmaya çalışan bi insan olarak görüyor bende düşünüyorum amaç kız olsa ben ona hiçbişey vermiyorum 2.si babamı dayılarımı annnemi kısaca bi sülalemi tanıyor niçin ben olayım elbet bigün duyulmayacakmı???sanmam böle bi riskin altına girsin ve neden ben olayım sokakta onca kız varken???

henüz 20 yaşındayım birgün dayımın elemanı işten çıkmıştı.yerine bakmaya gittim her akşam dayım beni eve bırakıyodu o akşam yegenim hastalanmıştı ortagına sölemiş beni eve bırakmasını bende mahallede seninle görülmek isteme dedim red etti. daha sonra 11 lerde aramaya gece 2 lere kadar benimle konuşmaya başladı.. ilk eşi aldatmış ikinci eşinide evlenmezsen evlatlıktan red edrim dedigi için baba baskısıyla evlenmiş ilk gece olayında eşi hamile kalmış ama onu hiç sevememiş şimdi boşanma aşamasındalar eşine kızına ev aldı boşanmak için ama eşi boşanmıyor!!babamı tanıyor dayımın ortagı olmaz dedim gözyaşının üstüne kahkaha atılmaz ama tanıdıkça sevdim şimdi kopamıyorum ne yapıcam onuda bilemiyorum..üstüne üstük 1 aydır evi terk ettim bi gece babamın anneme 1 aydır ayrı yatıyoruz yeter dedini üstelik annemde bel kayması var..ve evlenicem dedini duydum bende yapıcaksan git yap ailenin içinde böle konuşmalar yapma diye bagırdım beni dövmeye çalıştı amcam elinden zor aldı ve artık amcamlardayım bugün annem iş yerine geldi eve dön dedi agladı hayatım çok büyük sorunlar içinde yogruluyor..ne yapıcam bilmiyorum artık??içinden çıkamadım varsa bi çzüm bulabilecek söyleyin taş olsa dayanabilirmi???senağlamasenağlama:Saruboceq:

canim anliyorum cok sorunlu bir ailede yasiyorsun, bunalmissin kendini bir yerlere atip bu hayattan cikmak istiyorsun, ama bu sectigin adam tumden yanlis hayatinin bundan sonrasini dogru duzgun bir adamla evlenip mutlu mesut yasamak en azindan hayatinin geri kalaninda huzur gormek istiyorsan hayatinin kalanini da bu adamla birlikte olup mahvetme.

cok kizdim sana yaptiklarina ne kadar sorunlu bir ailede de olsan bu hata yapmani hakli cikarmaz.
ama inan abla nasihati olarak soyluyorum kizkardesim de olsan ayni tepkileri verirdim onceki mesajlarimin arkasindayim.

anneni yanliz birakma o kadinin psikolojisini de dusun. aglamis kadin eve don diye, bir ay beklemis seni cok gencsin anlamiyorsun yaptigin hatayi.
bir ay evden ayrilsan ne olacak, degil bir yil gecse, yine o eve doneceksin akraba nereye kadar,
biraz daha sabret, insallah gelinliginle cikarsin o evden ama o adamla degil, mutlu mesut kendi yuvan olur duzgun bir adamla, ama boyle yanlislara girersen iste o zaman biter tum hayatin sabretmek zorundasin

Qanlıyorumki herkes bu adam yalancı sahtekar beni kandırmaya çalışan bi insan olarak görüyor bende düşünüyorum amaç kız olsa ben ona hiçbişey vermiyorum 2.si babamı dayılarımı annnemi kısaca bi sülalemi tanıyor niçin ben olayım elbet bigün duyulmayacakmı???sanmam böle bi riskin altına girsin ve neden ben olayım sokakta onca kız varken???[/quote]

ya anlamak istemiyorsun isine gelmiyor
o adam seni kullanir atar diyen yok ki o adamdan sana fayda gelmez diyoruz
ama sen diyorsun ki yok seviyor yok soyle yok boyle

iyi git evlen ucuncu karisi ol

ikinci karisini da oyle kandirmistir ilk karim kotuydu seninle yaslanicam
simdi de sana
senin gibi insanlar varken boyle isini bilen akilli adamlar 5 kari eskitir helal olsun valla

Qanlıyorumki herkes bu adam yalancı sahtekar beni kandırmaya çalışan bi insan olarak görüyor bende düşünüyorum amaç kız olsa ben ona hiçbişey vermiyorum 2.si babamı dayılarımı annnemi kısaca bi sülalemi tanıyor niçin ben olayım elbet bigün duyulmayacakmı???sanmam böle bi riskin altına girsin ve neden ben olayım sokakta onca kız varken???

simdi de sana
senin gibi insanlar varken boyle isini bilen akilli adamlar 5 kari eskitir helal olsun valla[/QUOTE] BELKİDE HAKLISINIZDA BEN EVLENMEK DEİLKİ İLK BAŞTA PROBLEMİM BEN NASIL UNUTABİLİR NASI VAZGECER BİDE ACABA NASIL OLUR DİYE SİZLERE SORUYORUM...KİMİNİZ KIZDI KİMİSİDE SENİN GİBİ AGIR TEPKİ VERDİ SEVGİ ÇOK ZOR BE ABLALARIM ENLATTIKLARINIZI BEN DE GÖRÜYORUM FARKINDAYIM...AMA NE VARKİ SÖZ GEÇİREMİYORUM HADİ SİZ OLUN SÖLEYİN NE YAPAYIM NASIL UNUTAYIM

Qanlıyorumki herkes bu adam yalancı sahtekar beni kandırmaya çalışan bi insan olarak görüyor bende düşünüyorum amaç kız olsa ben ona hiçbişey vermiyorum 2.si babamı dayılarımı annnemi kısaca bi sülalemi tanıyor niçin ben olayım elbet bigün duyulmayacakmı???sanmam böle bi riskin altına girsin ve neden ben olayım sokakta onca kız varken???

simdi de sana
senin gibi insanlar varken boyle isini bilen akilli adamlar 5 kari eskitir helal olsun valla[/QUOTE]

Hay ağzına şeker canım:hooray:

Herşey bir yana adama çok iyi diyelim. Ama EVLİ EVLİİİİİİİİ
Bekarlara kıran mı girdi yaaaaaa? Yarın bir gün aynısını sana da yapacak. Yere batsın sevgisi. Bir kadına en büyük kötülüğü yine bir kadın yapıyor.Çok acı... kötükedihüso

[/U][/QUOTE] BELKİDE HAKLISINIZDA BEN EVLENMEK DEİLKİ İLK BAŞTA PROBLEMİM BEN NASIL UNUTABİLİR NASI VAZGECER BİDE ACABA NASIL OLUR DİYE SİZLERE SORUYORUM...KİMİNİZ KIZDI KİMİSİDE SENİN GİBİ AGIR TEPKİ VERDİ SEVGİ ÇOK ZOR BE ABLALARIM ENLATTIKLARINIZI BEN DE GÖRÜYORUM FARKINDAYIM...AMA NE VARKİ SÖZ GEÇİREMİYORUM HADİ SİZ OLUN SÖLEYİN NE YAPAYIM NASIL UNUTAYIM[/QUOTE]

Canım benim unutacaksın Allah ın izniyle unutacaksın emin ol. Kendine zaman ver biraz. Hayatta unutulmayacak hiç kimse yok bence. Tamam acı verecek ama inan unutuluyor. Kendi denginde seni gerçekten seven biriyle karşılaşman dileğiyle. Herşey gönlünce olsun...

BELKİDE HAKLISINIZDA BEN EVLENMEK DEİLKİ İLK BAŞTA PROBLEMİM BEN NASIL UNUTABİLİR NASI VAZGECER BİDE ACABA NASIL OLUR DİYE SİZLERE SORUYORUM...KİMİNİZ KIZDI KİMİSİDE SENİN GİBİ AGIR TEPKİ VERDİ SEVGİ ÇOK ZOR BE ABLALARIM ENLATTIKLARINIZI BEN DE GÖRÜYORUM FARKINDAYIM...AMA NE VARKİ SÖZ GEÇİREMİYORUM HADİ SİZ OLUN SÖLEYİN NE YAPAYIM NASIL UNUTAYIM[/QUOTE]

Canım benim unutacaksın Allah ın izniyle unutacaksın emin ol. Kendine zaman ver biraz. Hayatta unutulmayacak hiç kimse yok bence. Tamam acı verecek ama inan unutuluyor. Kendi denginde seni gerçekten seven biriyle karşılaşman dileğiyle. Herşey gönlünce olsun...[/QUOTE]

çok tşk ederim dualarınız yardımcı olacak dünya bile duayla dönüyor...

üzülme canım üzülme...her şey yoluna girecektr sakin kafayla düşün...onu da kndi haline bırak...sen yuva yıkan fln da değilsin kulak asma...ben anlıyorum seni...bu adam belki kocaman bi yalancı belki 5 para etmez..bence bekle ve gör uzak dur brz ondan eğer seni gerçekten seviyorsa zaten hayatını düzeltip senn kapına gelecektir...canım benm:1hug:

ayrca bana saf demeye kalkan arkadaşım rica ederim ağzına dikkat et...siz farklı açıdan bakabilirsiniz..ama ben farklı bakıyorum...lütfen bu tarz kelimeler sarfetme...[/Qanlıyorumki herkes bu adam yalancı sahtekar beni kandırmaya çalışan bi insan olarak görüyor bende düşünüyorum amaç kız olsa ben ona hiçbişey vermiyorum 2.si babamı dayılarımı annnemi kısaca bi sülalemi tanıyor niçin ben olayım elbet bigün duyulmayacakmı???sanmam böle bi riskin altına girsin ve neden ben olayım sokakta onca kız varken???

Söylediklerime dikkat ediyorum ve tüm söylediklerimin arkasındayım...

Bir çok kişinin benimle aynı fikirde olduğuna eminim..Madem fikrini değiştirmeyeceksin,madem halinden memnunsun...

Şöyle diyeyim;Herkes hakettiğini yaşar elbette...Boş yere dil dökmeye gerek yok...

Devam et böyle...

Başka da mesaj yazmayacağım konuna..

Hoşçakal...

Her şey bir yana dikkatimi çeken bir şey var ona karşı her olumsuz sözde kafanda olumlu bir cevabın var aslında kararsız değilsin kararını vermişsin de sanki buna uygulamak için cesaret verilmesini bekliyor gibisin..

İlk kez sevdiğini okudum yanlış hatırlamıyorsam, insan ne aşklar yaşıyor, bitmesi en imkansız, onsuz olamam dediğin hepsi öyle veya böyle geçip gidiyor bir sen kalıyorsun yaralarını sarmak ayakta dimdik kalabilmek için ve en güzeli ne biliyor musun mantığını kullanmak. Bu söylenenler bir hikaye gibi gelebilir ama içten söylüyorum insan için şu hayatta kendinden daha değerlisi yoktur kendi değerini bil bence.

Her şey bir yana dikkatimi çeken bir şey var ona karşı her olumsuz sözde kafanda olumlu bir cevabın var aslında kararsız değilsin kararını vermişsin de sanki buna uygulamak için cesaret verilmesini bekliyor gibisin..

İlk kez sevdiğini okudum yanlış hatırlamıyorsam, insan ne aşklar yaşıyor, bitmesi en imkansız, onsuz olamam dediğin hepsi öyle veya böyle geçip gidiyor bir sen kalıyorsun yaralarını sarmak ayakta dimdik kalabilmek için ve en güzeli ne biliyor musun mantığını kullanmak. Bu söylenenler bir hikaye gibi gelebilir ama içten söylüyorum insan için şu hayatta kendinden daha değerlisi yoktur kendi değerini bil bence.

BELKİDE HAKLISINIZDA BEN EVLENMEK DEİLKİ İLK BAŞTA PROBLEMİM BEN NASIL UNUTABİLİR NASI VAZGECER BİDE ACABA NASIL OLUR DİYE SİZLERE SORUYORUM...KİMİNİZ KIZDI KİMİSİDE SENİN GİBİ AGIR TEPKİ VERDİ SEVGİ ÇOK ZOR BE ABLALARIM ENLATTIKLARINIZI BEN DE GÖRÜYORUM FARKINDAYIM...AMA NE VARKİ SÖZ GEÇİREMİYORUM HADİ SİZ OLUN SÖLEYİN NE YAPAYIM NASIL UNUTAYIM

canim acini yasayacaksin bunun baska yolu yok
bir hafta iki hafta agla ne olacak butun omur boyu cekmektense

bak anneni goruyorsun mutsuz seni de mutsuz yetistirmisler
sen de annen gibi mi olmak istiyorsun mutsuz cocuklar mi yetistirmek istiyorsun bu tarz bir adamla evlenip
o zaman ne anlami kalir sen de ayni seyleri yasatirsan cocuguna ve kendine

omur boyu aglamaktansa simdi agla evlendikten sonra donusu cok zor belki senin icin imkansiz
yol yakin kurtar kendini akilli bir kiz ol

nasil cocukken asi oluyoruz aciyor ama hastaliktan koruyor
kapatiyoruz gozlerimizi sikiyoruz disimizi
bu da aynisi

bırak gitsin canım herkes ayrılıyor unutamıyor acı çekiyor gençsin güzelsin allah karşına daha iyilerini çıkarır bırak aşk takıntıya dönüştürme annene sarıl yaralar zaman geçtikçe kapanır evlilik için ince düşün.....aşık olmakla evli olamak farklı herkesin düşüncesi aynı ilerde çoçuğunla acı çekerken şim di tek başına unutmaya çalışacaksın....bırak acı ama ayrılın yaşın genç bu yaşta harcama beklersen kapılırsın...bırak ayrıl sen kesin ayrıldığını söyle görüşme.....allah iyi insanlarla karşılaştırsın seni..............bak ben bekarken tam böyle değil buna benzer bir şey geldi karşıma ağladım sızladım ozaman şimdi başkasıyla evliyim eşim çok sadık bana sorun yaşıyoruz ama çok güvenilir diğer şahısa baktığımsa o hala evli hatta bir çoçuğu daha olmuş......DERS OLSUN SANA

hepiniz haklısınız benim yapmam gerekeni anlamaya çaılışıyorum ki sanırım bu açık ve net cezam mühebbet aşk tek sorun yanlızlık.....

ya cnmmm,sen kendine yedirtebiliyormusun iki kez evlenmiş,daha boşanmamış bi adamı sevmeyi...ben öyle adama dönüp bakmam..adamın öyle niyeti olursa bana karşı şahsen migdem bulanır,muhattap bile olmam..hadi erkekler böyle konularda atlar,,ama senin bu konuda geri durman gerekiyorduu..bu adam senle evlenirse eger bi iki yıla kalmadan bi bebekte senden yapar sonra başkasını seviyorum der ayrılır onun için çok kolay hale gelmiş evlilik işi!!!!!!!!

evet aslında bende mantıgıma yatmıyor ayrılmam gerektiginide biliyorum ama ne varki defalarca denedim kalbinde ritim bozuklugu var kaç defa hastanelik oldu agladı üzüldü bende üzüldüm insan kuşuna zarar geldimi öldümü üzülüyor ki sö zkonusu olan bi şekliyle sevdiginiz bi insan olunca ....ya sevgi çok farklı bişeymiş katı diktatör bi yapım var normalde ama bu konuda pamuga döndüm aklımdan çıkmıyor tamam çekicem bi msj bitecek diyorum ama bide ne bakayım beni sensiz bırakma istesende istemesende artık hep yanında olucam diyor ve gerçektende oluyor gözlerine baktıgımda anlıyorum aslında oda çok yanlız küçük bi kızı var ilk eşi aldatmış ikincisi baba sözü dinleyeyim bu seferde demek zorunda kalmış eşini hiç sevememiş evinde tek başına hastalanıyor ambulansı bile kendisi çagırıyor..belkide bunlara üzülüyorum bana yakın tarafları var hep yanlızlık sorun ve ailesizlik zor bunlar inanın çok zor başınızı okşamayan bi baba çok duygusal ömrünü vermiş bi anne 3 senden küçük kardeş gördügün günden geri kalmak inanın zor ama şunu içtenlikle sölim seviyorum korkuyorum.... istemiyorum üzülüyorum ve yanlızım ve en zoru bunlara ragmen güçlü olmak zorundayım çünkü tekim yanlız kalabalıgın ortasında kimsesizsenağlamasenağlama:Saruboceq:

Unutamam diye bisey yok bir sure uzulur sonra unutursun O adamin ileride sana cektireceginden daha fazla aci cekmiyceksindir emin ol. Hayata dair cok guzel planlarinin ideallerinin olmasi gerektigi yasta 20 yasinda bi kizin 5 aydir tanidigi evli bir adami unutamam diye burda aglamasi sizlanmasi ne aci..

X