Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

iyi yapmışsın güzelim..seni sevip sevmediğini bundan sonra anlarsın....anlarsın derken eğer gerçekten eşiyle anlaşamıyor ve boşanmak üzereyse devamıda gelir..eğer yuvasında mutlu seni kandırmaya çalışıyorsa oda belli olur.....ama sana kesin ve net bir şey söylemek istiyorum asla AJİTASYON yapmasına izin verme

bana beni sevmiyosun sevsen bunları yazmazdın demiş bende seni sevmesem sorunlarımı biliosun bunların arasında sevgi mevzusunu düşünmezdim ama olmaz vazgeç dedim oda ailen düzelecek inanıyorum bize gelince seni seviyorum şunu aklına sok sen istesende istemesende ben hep senin yanında olacagım yazmışşşş??? sevmese bulunmaz bursa kumaşı dilim??paylaştımız bi cinsel yaşamımızda yok?? anlam veremiyorum fikrin içinde tşk edeerim...

cnmmm güzel sözlere hemen kanma ya..seviyorum diyo,ama sadece diyooo..bak bisürü yorum yazmış arkadaşlar..kaç kişi onaylamış senin düşünceni birlikte olmanı....bukdr insan hemfikirse eger düşünmen gerekiyor demek..hayat senin hayatın.olumlu bakmıyorum..ama yanılırıs inş sizde mutlu olursunuz..

Duygusallığı bir kenar bırak mantığınla hareket et...
Hayat en ufak bir hatayı affetmiyor canım...

ahhh...ahh...bu kadar saf olmayın arkadaşımkaydirigubbakcemile. çok gençsin üstelik aşıksın çoğu şeyi göremiyorsun.bu kişi 2 evliliğinide sürdürememiş ki seninle mi sürdürebilecek. bi düşün bakalım. bütün suçu başkalarına atmak kolaydır. yok ilk karım şöyleydi yok ikinciyi sevmedim ...bunun gibi binlerce bahane sıralayabilir sana. inanma sakın kendin için... böyle biri , o saf, temiz sevgini haketmiyor.(abla tavsiyesi)

çok tşk ederim!!!yüzleşmeye korktugum şeyler aslında sölediklerin bilemiyorum nasıl bişeyin içindeyim nasıl çıkıcam ??

ay benim canım üzülmeeee...
seviyorsan şu dünyada üstesinden gelemiceiin bir şy yok ki...mutlaka düzelecektir...mutlaka eşi boşanmak zorunda kalacaktır...bunun da bi süresi var biliyosun...
Ailene gelince gerçktn üzüldm inşallah babanın aklı başına gelir kısa zamanda....
sen üzme kendini hırpalama...
güzel şeyler yaşarsın umarım....:teselli:

o kadar yoruldumki hayattan oysa ne güzeldi okul yılları lise birincisiydim sınava girecegim gün amcam öldü...kazanamadım o sene babam iflas etti çalışmak dahada zorunlu hale geldi şimdi evli bi adamı seviyorum ve ailem darmadagın insan bazen ölümü istiyor onu bile bulamıyor???bu nasıl bi kader rabbim beni affet

Senden yüz bulmasa ısrar etmez....Ediyorsa çok tehlikeli bu adam,ilerde sana çok fazla zararı dokunabilir...

Ama sen gördüğüm kadarıyla hala farkında değilsin..

bi laf vardır eskilerin.. Eşi ölmüş adamı al da boşamış a damı alma diye..
Hiçbi kadın keyfi boşanmaz.. Ki bu dayının arkadaşı 2 tane eş boşamış..
karılarının ikiside mi kötüydü de boşanıyorlar..
bence aile içinde olan problemlerinden dolayı bi çıkış yolu arıyorsun ve önüne çıkan bu adamı çıkış olarak kabul ediyorsun..yağmurdan kaçarken doluya tutulma..iyi yada kötü onlar senin ailen..Onlardan kaçmak için yanlış bişey yapma..

babam annemin rahatsızlıgını öne sürerek 3 kardeşimin içinde evlenecegini söyledi bende yapacaksan yap bizi huzursuz etme dedim ve beni iti yere düştüm başkasının çocugu hatta bi erkek çocugu gibi tekmeler attı şimdi o eve döneyim ki karşılık verdim çıldırdım sinir krizi geçirdim elime geçen herşeyi kafasına fırlattım amcam ayırdı bizi hamile olan yada yeni evlenn çocuk isteyen ablalarıma sesleniyorum sevgisiz büyüyecek çocuk dünyaya getirmeyin??yoksa benim gibi hayata isyan eden kişilikler dogar !!!

canımmm yaa çok ğençsin ablacım yuva yıkanın yuvası olmaz anladığım kadarıyla senden kaynaklanmamış sorunlar ama ya cocuk evlendiniz diyelim o cocuyun ğözyaşları üzerine bir mutluluk kurabilicekmisin çok iyi düşün ya allah korusun ya senden de vazgeçer de ileride baska bir kadına sana anlatıklarını anlatırsa zararın neresinden dönersen kardır hayat senin zor veya kolay yolu seçmek senin elinde

canım yazılanların hepsini okudum herkes itiraz etmiş, sen adamı savunmuşsun. Biz karşıdan bakınca kaç yaşında bilmiyorum ama başından 2 evlilik geçmiş bir kızı olan ve hep eski eşlerini suçlayan yok aldattı yok zorla oldu yok bilmemne diyen kişiyi doğal olarak dürüst olduğuna inanamadık. ki sende daha çok küçüksün senin yaşıtların öss ye girerken sen bunlarla uğraşıyorsun. bu herşeyden önce senin hayatın biz ne desek boş ve herşeye verilecek bir cevabın var bu durumda bizim konuşmamız yersiz. ama başkasıyla evlenirim bak diyen babana kızıp evden ayrılmışsın sen de başkası oluyorsun diğer kadın oluyorsun kendi ilişkinde bunuda göz önünde bulundur lütfen.

kararını kendin ver madem ben hep acı çektim hiçbirşey tozpembe olmadı benim için diyorsun demekki erken olgunlaşmışsındır ve iyiyi kötüyü ayrıcak duruma gelmişsindir. o zaman eğri otur doğru düşün arkadaşım acı çekme ayaklarının üzerinde dur akıllı ol allah yardımcın olsun.

beni çok iyi çözmüşsün ablacım yanlız senin gibi bir çok kişi bi ayrıntıyı kaçırmış bu adam boşanma aşamasında eşiyle ayrı yaşıyor eşi babası kenndi babasının evine dönmüş yani yuva yıkmadım defalarcada söledim olacagı barışacagınız varsa bile ben engelim vicdanım rahat dil...olmaz dedim oda sen olsanda olmasanda bu iş bitecek ki velayet davası düşündügüm yoksa allah katındada mahkemedede benim içinde bitti diyor seninle mutlu olucam belki ilk aşkım dilsin ama yaşlanacagım sen ol diyor....

ya bu erkekler gercekten 3hucreyle beyinlerini idare ettiriyorlar yada kadinlar cok saf guzelim yasin 20 senin yasindakiler su anda universite yollarinda gelecek pesinde kosuyor daha askin evliligin neresindesin sen adam sana ilk esim aldatti demis inanmisin 2. sevmedim vs demis inanmisin guzelim sevmeden hoslanmadan cocuk olmaz sen bu isi kadinin yonunden incelesen kimbilir adamda ne haltlar cikar adamin yasi muhtemelen senden epeyce buyuk masallah yasamis gecirmis hayatin heyecanlarini gormus biri ne beklersin bu kisiden daha 20 yasinda kandirilmak yaldizli sozlere kanmak kolaydir sana abla basihati bak burdaki tum ablalarin ayni noktada sana uyari yapmis sakin gelecegini ask bile olup olamdigini bilmedigin birsey icin yakma sevgilin esinden arabalarini malini kacirirken kizindanda kacirmayi akil edecek kadar kurnaz sonucta ortada ona cocuk vermis bir kadin ve babasiz buyumesi gereken bir kiz evlat var yazik yuva yikma nedeni sen olma ben bu adamin senin yazdigin kadar peri pedisahi olduguna inanmiyorum evine don unutma suruden ayrilani kurt kapar evin herseye ragman senin kalen sozlerime sakin kizma kizkardesim olsan yine bu kelimeleri kullanirdim sana sevgilerimle
çok tşk ederim çok düşündüm sadece bazı kelimeler var yuva yıkan (((inanın çok söledim boşan daha sonra bana dedigi ben senden cinsel bişey istemedim istemem güzel kızsın bişey dicem alınma bak benim karım senden kat kat güzel ama olmuyo sevemedinmi sevemiyorsun iş güzellik olsa mutlu olurdum ama senin temiz kalbine merhametine dik başlılıgına namusunasevdalıyım sen olsanda olmasanda bitecek kendini suçlu görme dedi ne denebilir???

arkadaslar kocalarınıza sahip çıkın bak
bigün bir 20lık gelip alıp kaçmasın haaaaaa

yazdıklarınız kimseyi kırmamalı bence ben tanıştım hoşuma gitti ayarttım die bişey yazmadım vijdanım rahatsızki tarafsız insanların görüşünü almak istiyorum. ama yinede fikrinizede saygı duyuyorum....

beni çok iyi çözmüşsün ablacım yanlız senin gibi bir çok kişi bi ayrıntıyı kaçırmış bu adam boşanma aşamasında eşiyle ayrı yaşıyor eşi babası kenndi babasının evine dönmüş yani yuva yıkmadım defalarcada söledim olacagı barışacagınız varsa bile ben engelim vicdanım rahat dil...olmaz dedim oda sen olsanda olmasanda bu iş bitecek ki velayet davası düşündügüm yoksa allah katındada mahkemedede benim içinde bitti diyor seninle mutlu olucam belki ilk aşkım dilsin ama yaşlanacagım sen ol diyor....

canım sen kararını çoktan vermişsin..başından beri okuyorum bir kişi bile destek vermemiş ilişkine ama sen de zilzurna aşıksın gözün bir şey görmüyor.yoksa bu yazılanlardan ben bile ne biçim etkilendim......

ama bari şunu diyim kendine dikkat et adını çıkarma.evli adamla geziyor diye duyulmasın bari...ve kendini teslim etme çünkü anlaşılan o ki ayrılmayacaksın.........

yapıcam badem ama bişey deişmiycek onun için bişekliyle hayatıma gircek sevgisinden eminim ama sevginin ömürlük olsaydı annemle babam bu halde olmazdı???arap saçı buna denir sanırım!!

ha bir de adam seni kendine dili ile bağlamış.

çok tşk ederim çok düşündüm sadece bazı kelimeler var yuva yıkan (((inanın çok söledim boşan daha sonra bana dedigi ben senden cinsel bişey istemedim istemem güzel kızsın bişey dicem alınma bak benim karım senden kat kat güzel ama olmuyo sevemedinmi sevemiyorsun iş güzellik olsa mutlu olurdum ama senin temiz kalbine merhametine dik başlılıgına namusunasevdalıyım sen olsanda olmasanda bitecek kendini suçlu görme dedi ne denebilir???

bak bunlar beylik cümleler...bu adam profesyonel kadın avcısı...bu yazıları okuyunca dehşete düştüm.kork bu adamdan...ömrünü çürütür...yazık etme gençiğini valla çok üzüldüm sana

degerli zamanınızı ayırıp sorunumu içtenlikle cevaplandırdınız için hepinize sonsuz tşkler hepinizin birleştigi nokta ayrılmam bu gece düşünücem yapabilirmiyim??ve güçlü bi insanım nelerin üstesinden geldim rabbim yrdmını merhametini esirgemez benden sanırım verecegi güçlede üstesinden gelirim inş tekrar tekrar hepinize tşkler kimin ne sıkıntısı var ise rabbim yar ve yardımcısı olsun....

ya hepimiz insanız hata yaparız...senin ilgiye sevgiye çok ihtiyacın var tüm bayanlar gibi ve bu adamın dili çok etkili....şöyle düşün bu ilişki herkes tarafından öğrenilmiş..herkes seni kınıyor..adam belki bu olaylardan sonra seni yüzüstü bırakmış..senin de tüm kısmetlerin kapanmış.karısı sana beddualar edip duruyor.....

bu olayları yaşama ihtimalin de var çünkü böyle şeyler er geç duyulur...ondan soğumak istiyorsan bu olabilecek ihtimalleri düşün

ve onun diline asla inanma..sözlerine kanma güzelim..evli erkekler çıtırlarla çıkıyor ve ilişkileri orataya çıkınca suçu hep kadına atıyorlar.. "elimin kiriydi,kaşınıyordu,kaşıdım,bana asıldı ben de erkeğim...."
bu sana yaptığı dilleri gün gelir senin aleyhine kullanır...bak bu kadar kadın seni uyarıyorsa boşuna değil canım benim aklını başına topla.....

Bunca kişi yanlış mı düşünüyor sence? benneyaptımki

Kusura bakma ama sen konuyu açan arkadaştan da saf görünüyorsun....

Böyle bir şeyi hoş görüp destek veriyorsun ya...İnanılmaz..:1shok:

:kahve:

o kadar yoruldumki hayattan oysa ne güzeldi okul yılları lise birincisiydim sınava girecegim gün amcam öldü...kazanamadım o sene babam iflas etti çalışmak dahada zorunlu hale geldi şimdi evli bi adamı seviyorum ve ailem darmadagın insan bazen ölümü istiyor onu bile bulamıyor???bu nasıl bi kader rabbim beni affet

üzülme canım üzülme...her şey yoluna girecektr sakin kafayla düşün...onu da kndi haline bırak...sen yuva yıkan fln da değilsin kulak asma...ben anlıyorum seni...bu adam belki kocaman bi yalancı belki 5 para etmez..bence bekle ve gör uzak dur brz ondan eğer seni gerçekten seviyorsa zaten hayatını düzeltip senn kapına gelecektir...canım benm:1hug:

ayrca bana saf demeye kalkan arkadaşım rica ederim ağzına dikkat et...siz farklı açıdan bakabilirsiniz..ama ben farklı bakıyorum...lütfen bu tarz kelimeler sarfetme...

X