Dayanamiyorum yha!!!

ay_tenli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
67
0
36
Evet daha şimdi sevgili sevgilimle atıştık ayrı şehirlerdeyiz ve birbirmizden haberimiz her dak olmuo doğal olarak eskiden gece 12 den sabah 5 lere kadar muhabbet ederdik şimdi bana saat 12 bucukta uykusu geldiğini söylüyo bende bu gece sordum noluyo diye bide azar işittim şimdide küstü yattı paşa! :çok üzgünüm: eskiden ben sinirliydim şimdi ona ne desem kavgaçıkarıyo ayrılmakta istemiyo hatta bana hemen ayrılalım deme diye kızıyo ne yapıyo ben anlamadım yha!!!!:1no2: amacım sadece sogudun mu sorusuna cevaben guzel bı kac soz duymaktı gece gece yine moraller sıfır!!!!!:çok üzgünüm:senağlama

canim benim normaldir yoruluyordur.. nisanlimla bende de öyle oluyor.. ama bana durumu anlatti.. isinden dolayi yoruldugu icin erken yatiyor.. kendiside turizmci ve sezonda cok yogun oluyor.. ama hemen sogudun mu gibi laflar etme bence.. anlayisla karsila..

erkekler cünkü böyle seylerden hoslanmazlar.. normal bi sekilde konusun, ayriligi hemen konunun icine katmadan

canım üzülme bu kadar barışırsınız ama
bence sende gereksiz yere sorma böle şeyler arkadaşına bi gün gelir duymak istediğin cevabın tersini duyarsın daha çok üzülürsün
insanın her anı birbirine uymaz canım ya
boş yere üzmeyin birbirinizi sevginiz ve beklentileriniz karşılıklı olsun her zaman
Allah yardımcınız olsun canımm

bi ara kımse bısey demıcek sandım sagol yha anlamıyorum bızımkı calısmıyoda oyle tatıldeyız suanda ıkımızde ogrencıyız napmaya calısıyo anlamıs dıılım ama dusundumde galıba bı kac gun ustune gıtmıyım hıc ben aramıyım sormıyım bakalım napcak yada bu gece kayan yıldızların hepsını ızleyıp dılek tutımsenağlama

Canim bizdede aynisi oluyor bazen.
Yorgun olunca kimseyi tinlamiyor beyfendi hemen uyumak istiyor.
Bencede sogudun mu felan dememelisin, gercekten yorgun olabilir, biraz kendi haline birak, yorgunken zaten seninle dogru düzgün konusamazda.
Hatta sende yorgun oldugunda bekleme onu, uyumak istedigini söyle.
Ben yinede beklerdim, konusalim diye, ama baktim o beklemiyor bende uykum gelince iyi geceler diyorum.
Hatta bir keresinde msde konusuyoruz birseye kizdi. Bende hic ses etmedim, cok yorgundum yazacak dermanim yoktu. Aradan 15 dk gecti, cok yorgunum valla yatacagim artik dayanamiyorum dedim. Biraz bozuldu:))
Ertesi gün hemen msnden mesaj atti, gelmissin niye haber vermiyorsun nasilsin iyimisin falan fistan.
Dün niye ciktin dedi,kizdin mi bana. Yooo dedim niye kizayim uykum vardi ciktim:))
Cikmayacagimi zannediyordu, alismisti benim uykusuz olsamda kalmalarima.
Artik tinlamiyorum,canima yazik.
Sende birgün erken cik. Uykum var de)
tavsiye edilir.
Ben bilerek yapmadim ama ise yaradi.

evet haklısın aslında bende saf gibi gece 11 de eve geliyo paşa hazretleri 12 ye bire kadar ailesi anca uyuyo anca yemek yiyo bende bekliyorum delimiyim acaba:uhm: ama evet bende yapıcam da anlasın bide o hissetsin ne demek oldugunusenağlama beni en cok üzen ne durumda oldugumu dusunmeden .... devirip uyuyabilmesi hayır bide ben azar yedim ben aglıyorum yha!!

Bence siz alınganlık yapmışsınız,çok fazla üstüne düşmeyin.

Uykusu gelmişse gelmiştir yani yorgundur,neden niçin gibi sorularla sıkmaya gerek yok.

Ayrı şehirlerde olunca sık görüşemediğiniz için msn ya da telefonda görüşme süresini uzun tutmak istiyorsunuz haklısınız.

Ama dediğim gibi fazla sorgulayınca çok sağlıklı olmuyor ilişki.

Üzülme güzelim.
Senin canina yazik degil mi, hem yorgun argin isten gelip onu bekleyeceksin, sonrada uykum var diyecek o, birde azar esiteceksin..yasakkelime
Uykun gelince cik sende.
Erkek milletine iyi davranmaya gelmiyor, afedersin köpek gibi davranacaksin ki kiymetin bilinsin..
Hey Allah'im sinirlendim yine

Rossa'yada katiliyorum yorgun olunca cok aksi oluyorlar..
Seni sevmediginden veya sogudugundan degildir..
Kacan kovalanir, sen kac o kovalasin.

evet ama diyorum yha eskiden gece 12 den sabahlara kadar konusan cocuk gitti bi anda anlam veremiyorum bide bana hep sinirli derdi suanda kendime aşırı hakim durumdayım cok sakinim ama bu sefer o sinirli olmaya başladı...sorun var ama ne olduüunu ne yapmam gerektigini bilemiyorum.....

sensible kesinlikle haklısın valla ben niye canımın kıymetini bilmiyosam yarın 11 de geldiği zaman benim bi uykum geliversinde görsün o gununu!!!! ama sende pek kederlisin sanki:uhm: iletinde yazıyo yha ordan şee ettimm ben...

Belkide bu aralar kendince ya da ailesiyle ilgili problemleri olabilir.

Hani sabahlara kadar konuşmamasını anlayabilirimde.

Sinirli olmaya başladı şu aralar dediğinize göre bu davranışının sebebini bir sorun bakalım herşey yolunda mı ?

Bir ilişkide önemli noktaları oluşturur bu tür konular.

sorunca bana da herşeye kavga çıkarma istersen yok bişey diyo :uhm: ne kadar sakin konuşsamda hani klasik laflar vardır yha *yahuu ....* d'ye ba;layan hemen ba;liyo valla bakalim boyle olmaz b' cozum bulunacak ama hayirlisi:çok üzgünüm:

canım bence kendını merak ettır bıraz ona, yanı merak ılgıyı doguracaktır, sen her daım hazır olman amann bu aksamda uyurum ederım mantıgını dogurmus onda

Sevdigim uzakta, gelecekte iliskimiz ne olacak, evlenmek istiyor ama dogru insan mi,yanlis mi yapiyorum bilmiyorum.. Cok seviyorum ama bensiz napiyor uzaklarda diyed
düsünmekten paranoyak oldum artik..
Acikcasi güvenemiyorum, erkek milleti..
Amaaaaaaann...
Biktim artik düsünmekten..

Ne olacaksa olsun ne yapayim..
Zaten olacak olsa sonucu bilirsin, ama sonucu bilmeden yasamak bes beter..

sende takma kafani fazla, dedigimi yap, sadece herkese haddinden fazla deger verip kendi canini hice sayma.. degmiyor..

hmm bende ilk zamanlar guvenemiyodum napim alistim bizde uzaktayiz ama surekli degil seninkide zormus umarim hersey yoluna girer ogutlerini dinlicem merak etme hatta tum yazanlarinkini dinlicem sanirim tesekkurlera.s.

Yerinizde olsam,

Rahatsızlığımı belirttiğim konularda bana yok birşey herşeye kavga çıkarma diyen bir erkeğe tavrımı koyardım.

Bu şekilde yürümeyeceğini açıkça belirtirdim.

Haa ortada bir sorun yoksa ayrı mesele tabi.

Siz şu sıralar sinirli davranıyor dediğinizi düşünerekten söylüyorum bunları.

ben bunun icin iki gun once koydum tavrimi bu seferde ayrilmayi o istemedigi icin ben terk etmis oluyomusum... bide ben bu kozalagi cok seviyorum anlamadim neyini seviyorum ama valla kimseye gostermedigim tavizi gosteriyorum sanirim sorunda bu!!!

erkek arkadsinin belki bu aralar baska bir sorunu vardir sana yansitmak istemiyo olabilir canim,önce bunu bir sor bakalim...
sonrasinda konusma saatlerinizi ayarlayabilirisniz sende bosuna onu beklemezsin..
birde su var uzaktan yürütülen ilsikilerde telefonda uzun süre konusmakta saglikli olmayabiliyor,konu bittiginde sonu kavgaya dönüsebiliyor..en iyisi kararinda birakmak:sm_confused:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…