Dayanamiyorum yha!!!

haha şımdı msn de dıyokı bana ee sen benı bugun nıye hıc merak etmedın insan arada sorar itanem napıyosun diye beni cok uzduncokacimcoookbu gece uykun gelene kadar seninleyimşakkıdı ama uykum geldı bıleeee bıtanemmmmmmmmmmsırnaşık şeysırnaşık şey

Ay ay-tenli beni cok güldürdün, annemde diyorki gece gece kimle yazisip gülüyorsun:)))

Yaaa iste böyle.. Dize gelsinler..kaydirigubbakcemile3
Ayrica Derinsss seninkinin kuzucuk olmasida beni umutlandirdi, insallah bizimkide kuzucuk olur birgün:teytey:

evet saat 12.55 suları ve ben yataktayım tabi sözdeeeeeeşakkıdı yaşasın kötülük yha !!! olucak ben inanıyorum kuzuda olucak hatta amacım deniz atı gül sensible hatta anneni yatır gelkaydirigubbakcemile5

şimdi moral bozmak istemem seninkinin huyunu suyunu da bilemem ama kendi adıma konuşayım benim erkek arkadaşım saklama gereği duyduğu bi konu varsa ve bende bu konu hakkında üstüne gittiysem bağarıp çağırmaya başlar azarlar...

bu maraton nerde son bulucak merak ediyorum hayır kızamıyoda ben ama bitanem canım diye konuşuyorum yhalaelaelaelaelae hatta ben yapamam yha böyle diyenlere örnek olsun cok iyi gibi davranıp böyle davranın valla bi gunde fark ediyo oyun gibi geliyo şimdi banalaelaelaelaelae msn de cam açıktı ıkı esnedım bugun cok yoruldum ben yatabilirmiyim musadenle dedım sok oldu pekı dedı ve anında pencereyi kapatıp cevrımdısı oldum arkadan sen baya yorulmussun yha hemen çıktın vay be yazdıııkötükedihüso

:1hug:
evet saat 12.55 suları ve ben yataktayım tabi sözdeeeeeeşakkıdı yaşasın kötülük yha !!! olucak ben inanıyorum kuzuda olucak hatta amacım deniz atı gül sensible hatta anneni yatır gelkaydirigubbakcemile5

:roflol: yatti yatti..

Canim fazlada üzerine gitme. Ama bende senin uyguladigin taktigi uyguluyorum. Canim cicim diyince kizamiyorlarda dogrukötükedihüso

Ama bugün yine tepem atiyor fring fring..kötükedihüsokötükedihüso
Bizimki yolculuk yapti, mesaj cektim cevap yazmadi, bir kere daha yapmisti bunu, halbuki biliyor yola birini gönderirken rahat edemiyorum illa haber alacam..

Valla senin yazdiklarinla biraz kafa dagitiyorum arkadasim sagolasin.

Dedigim gibi fazlada üzerine gitme kizmasin sonra olur mu:1hug:

şimdi tatmin olmadı yha mesaj atmışsen baya yorulmussun bi anda cıktın gittin neyse Allah rahatlık versin:s bende ded'm evet yoruldum tatli rüyalar canım tabi buda sinir etti ama tatlı dil kızamıyoda sen bişeye bozuksun sanki ama madem uykun var vaktini almıyım demiş bende yok sorun falan merak etme bitanem ıı gecelr yazdımkötükedihüso yok bu sefer ne olursa olsun zafer benim olucakkk!!!!!!!!!

Aslinda hemen onun yaptigini yapma diyecektim ama sanirim aradan biraz zaman gectikten sonra ayni seyi uygulamak fayda etmiyor, tam yerinde ve zamaninda yapacaksin ki anliyorlar.

Yarin mesaj at ama olur mu, halini hatrini sor, simdi araniz bos yere bozulmasin:1hug:

sanırım o bişey sakladıgından diil ama onu aşırı arayıp sordugumdan şikayetçi ama sorunu çözdüm cidden kaçan kovalanıyomuşşş

tabi canım dedim zaten ayh canım ben seni unutmuyum hiç diye ama arad mesaj at hiç mi merak etmiyosun yha yazdı bende tamam dikkat ederım yarın dedimsüprizzzzz diyoki iyide ben söyledim ne anlamı kaldı bencede ben hep söylüyodum sanırım anlamı olmuyo gerçekten:teselli: aramız bozulmaz kolay kolay güvendigim için boyle davranıyorum sıradan olsa bu kadar uğraşmazdım aslındayasakkelime bi kızı en sinir edicek şeyi yaptı oda napıyım oh olsun!!

Aha benimkide mesaj atti. Eve ulasmis.
Bu mesaj tam 2.30 saat sonra geldi.
Ama yine iyi ilerleme gecen sefer bir bucuk günde anca haber alabildim, oda benim aramam sonucukötükedihüso

Ya biz cok abartiyoruz, ya da gercekten var birsey..

Yesil erik arkadasiminda dedigi gibi, uzaktan iliski yürütmek zor gercekten.
Rabbim sonumuzu hayir etsin.

garipmiş yha bir buçuk gün de de olurmu hiç düşüncesizlik etmiş bide bizimki aynı şeyi ben yapınca sen kızsın demiyomu deli oluyorum!!!!

garipmiş yha bir buçuk gün de de olurmu hiç düşüncesizlik etmiş bide bizimki aynı şeyi ben yapınca sen kızsın demiyomu deli oluyorum!!!!

Kontörü bitmiste, geldiginde uykusu varmisda, 15 saat yatmis uyumusda da da da..
Uykucu tamam biliyorum ama ben sabahin 4de yolculuktan geldim mesaj attim ki bitanem evdeyim merak etme diye..
Hee bide o var.. sen kizsin!..
Neymis efendim yolculukta buna ne olacakmis, delikanli adammis kim ne yapacakmis.
Hasbinallahümenivenvekil..

Birinin birsey yapacagindan degil ya a be canim, yolculuk bu Allah korusun kaza olur birsey olur..

Haksizmiyim bacim?

sonuna kadar haklısın bende uzaga giderken inince saat kaç olursa olsun mesaj at ara bişey yap diyorum neymiş sabah 4 te mesaj atarsa uyanırmışım beni düşünüyomuş yha bırak ben kendimi düşünürüm sen benim dediğimi yapsana alla alla!!

:roflol: valla haklisin..

Cok mu uzak sevgilin? Kac yildir birliktesiniz??

yok aslında cok olmadı unide tanıştık 1 yıl kadar 3 e geçtik ışte aramızdada yaklaşık 8 saat var mesafe belki daha fazladır onun memleketine daha gitmedim bence daha erken.. sen??

ay canim, yazilarini okuyunca benim eski sevgilim geldi aklima :roflol:
bizde onla geceleri sabahlara kadar telefonla konusurduk flört ederken :1rolleyes:
yani daha beraber degildik
hic uykusu gelmezdi. benle hep konusurdu cok ilgilenirdi. heycanlanirdi benle konusurken :1closedeyes:.
hep ben derdim ya üf genemi konuscaz, yada yatalim diye ama o hep israrla benle sohbet etmek isterdi :dilcikar:
cikmaya basladigimiz ilk günden itibaren basladi tavirlar
uykum var, cok yoruluyorum diyordu..
saat 12 lerde uyuyan adam
9 bucukda yataga girmeye basladi nedense :1closedeyes:
bende cekemedim vurdum tekmeyi

Son düzenleme:
haha iyi etmişsin yok yha bizimki sabah 4 e kadar oturuyodu şimdi 1 de 2 de yatıyo ama ben taktiğimde başarılı olucam ve bunu burdan adım adım izlicez!!!kötükedihüso

yok aslında cok olmadı unide tanıştık 1 yıl kadar 3 e geçtik ışte aramızdada yaklaşık 8 saat var mesafe belki daha fazladır onun memleketine daha gitmedim bence daha erken.. sen??

Biz farkli ülkelerdeyiz canim ben yurtdisinda o Türkiye'de. 8 ay oldu bizede.
Zaman ne cabuk geciyor valla. Ah bide su 10 ay gecse. 10 ay sonra görüsecegiz, daha cok varsenağlama

haha iyi etmişsin yok yha bizimki sabah 4 e kadar oturuyodu şimdi 1 de 2 de yatıyo ama ben taktiğimde başarılı olucam ve bunu burdan adım adım izlicez!!!kötükedihüso

evet kesinlikle devam et güzelim. unutma kacan kovalanir :dilcikar:
sende cok fazla umursama
onun seni önemsediginden daha az önemse onu
yoksa degerin azaliyor inan bana. :çok üzgünüm:
az ara, az msj at
o mesaj attiginda . yarim saat 1 saat sonra yaz
niye gec yazdin derse uydur biseyler,
seninde canin kiymetli ama dimi :dilcikar:
niye biz uykusuz kalalim, onlar ama uykusu geldimmi yada yoruldummu, sevgili falan dinlemiyor canlari kiymetli. ee bizimkide patlican degilya. dimi ama :dilcikar: kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…