Dayanamiyorum yha!!!

yildiz yagmuru vardi bu gece soylemistim ona beraber izleriz diye saatini kurmus aradi beni hadi balkona cik dedi ciktim malesef istanbul buyukcekmece tarafi bulutlarla kapnmis bisey goremedim ama benden sogumadigini ve beni cok sevdigini soyledi ama bunlar her zaman yaptigi seyler ben yinede yarin 11 de uyucam iste!!!! ama burda olurum buyuk ihtimal o beni uyuyo bilsin yha burasida olmasa napicaktim acaba iyiki varsiniz!!!! muckss

Aklina takilmissinhihoyyyt
Ah be anam, bütün bu sevgi sözcüklerini kirmadan önce söyleseniz nolur sanki..klava:
Ahh erkekler ahhh ahhhh!!klava:

Sevdigin hangi semtteydi??

Sohbet koyu sanirim bizi unuttu arkadas-tatlicadiarzu-

yok unuturmuyum hic ben kisa kestim sengözlerimebaksanab netteyim dedim napiyosun bu saatte sen nette dedi bende cok merak etseydin sende nette olurdun ama meraklanma msn de diilim dedim napiyosun dedi (bbu siteyi bilsin istemiyorum) film izliyorum uykum yok sana iyi geceler diyip kapattimmmm:mymeka:

Aklina takilmissinhihoyyyt
Ah be anam, bütün bu sevgi sözcüklerini kirmadan önce söyleseniz nolur sanki..klava:
Ahh erkekler ahhh ahhhh!!klava:

Sevdigin hangi semtteydi??

o direk baska sehirde uzaktayiz baya keske bastan soyleseydi bencede ama gorucek gununu ben oyle pes etmem hemen iki guzel soze!sositososito

o direk baska sehirde uzaktayiz baya keske bastan soyleseydi bencede ama gorucek gununu ben oyle pes etmem hemen iki guzel soze!sositososito

Hic aramamasindan daha iyidir bu bir..
Iki güzel söze hemen kanmamak cok büyük bir akilliliktir arkadasim buda ikia.s
Ama hep yapiyoruz (kendimden biliyorum) buda üc:mymeka:

haklisin bende yapiyodum ama bu aksam durup dururken azar yemek baya kizdirdi benide valla tak dedi yarin sabahtan itibaren hicbi sekilde ulasmicam ona arayinca niye aramadin dersede uzgunum bitanem isim vardi vaktim olamdi yoksa niye aramiyim falan diye rol yapicam!! ahanda buraya yazdimm!!! ayrica telefonda adini degistirdim ARAMA MESAJ ATMA !!! yaptim hadi bakalimsengözlerimebaksanab

:roflol:
Alemsin vallahi..

Hadi bakalim insallah akillanir..
fazlada uzatma ama olur mu:1hug:

iyi geceler canim

ahh ahh en güzel zamanlar nede özlemisim:)))))
esimle eskiden bizde böyleydik ahh ne güzel kavgalar ederdik yine barisirdik yine kavga ederdik ve yine barisirdik ahhh o flört devri yokmuuuuu :)))))

üzülmeee canim...

bugun intikamımı aldım haha arkadaslarımla bulustum ve saat 11 de eve geldim bütün gün mesaj yagdı bitanem napıyosun nerdesin eve geç kalma vs vs ohhhhhh canıma degsın asıl şoku eve gelınce ben konuşamıcam bugun çok yoruldum uykum var diyince yaşıcak o asılsırnaşık şeysırnaşık şey

canim bence bu seferde sen uzatma konuyu.. yani bak anlamis iste hatasini.. erkekler gelipte ÖZÜR DILERIM diyemiyor ya.. bence intikamin dozunu kacirma yoksa yine üzülürsün :çok üzgünüm:

hiç ters konuşmuyorumkii mesaj atıyo niye hiç atmıyosun diyo bende ayh tam ben şimdi atıcaktım sen benden once attın diyorum:1closedeyes:

Allah iyiligini versin kiz senin:roflol:

Neyse fazla uzatma, yoksa anlar kastten yaptigini. Baska bir günü bekle bugünlük yeter enisteye:))

şimdi hesap soruyo noldu bugun niye mesaj atmadın diye bende hayatım tam ben telefonu elime aldım sen attın diyorum yanı hiç trip falan atmıyorum hatta fazla iyi davranıyorum !!!!

aman barışmışsınız
ona yeter bu kadarr bence=) (geç msj yazmalar falan)
şahsen bnmki ço ksinirlenirdii geç msj yazmayaa

bu tür kozalaktan bende de bir tane var..
bende bu ve buna benzer taktiklerle yola getirdim..
şimdi minik bir kuzucuk gibi oldu :icecream:

önceden "derinsssssss,çook yorgunum takatim yok.. ama bana kızma canımsın sen benim diyip" playstation oynayan sevgilim..

şimdilerde "derinsssss neden beni aramıyorsun,özlemedin mi? oyun oynamak istemiyorum daralıyorum,sohbet edelim mi "diyor..

ve halen askerlik yapıyor halen aynı yoğunlukta çok sevdiği ps bile vazgeçti sohbetlerimiz için..

kaçar kovalanıyor.. bu işin özü budur..

not:bu noktaya ulaşana kadar bende çok acılı bir süreç geçirdim,bunu da unutmamak gerek..

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…