Davutoğlu’nun ‘Kalemini cesurca kullandı’ dediği Karakaya: ‘Tekmelerine sağlık Yusuf’

Zaten ölüm sebebiyle alakalı bir takım iddialar var ama şimdi buraya yazmayım çünkü kesinleşmiş değil.

Kabeyi tavaf ederken ölmedi ya, otel odasında 'kalp krizi' geçirmiş.

ve biz bu zihniyetle konuşuyoruz şu an. çocuk gelini savunan.çocukların evlenmesini normalleştiren..
erkek midir nedir
Ah oky ah
Bunu sana ben yazsaydım en az 1 yıl "bana hakaret ettin sen,erkek dedin " diye dolanırdın ortalarda

Zaten ölüm sebebiyle alakalı bir takım iddialar var ama şimdi buraya yazmayım çünkü kesinleşmiş değil.

Kabeyi tavaf ederken ölmedi ya, otel odasında 'kalp krizi' geçirmiş.
bana da ölümü normal gelmedi ya çok şüpheci oldum buara

Berkinin adını da her olayda ağzınıza almayın artık yahu. Kaç yaşında, zihniyeti pis, zamanı gelmiş bir adamla, 14 yaşındaki bir çocuğun ölümünü de karşılaştırmayıverin.
Zihniyeti pis
Zamanı gelmiş

Ben vicdansız oluyorum
Sen kahraman
Gözünü sevdiğimin siyaset topiği

Erdogan gecen secimlerde meydanlarda akp icin oy istemedimi?

Istedi.

Bundan sonrada yok bagimsiz demek ancak komik oluyor..
İşte 14 yaşında elinde sapan,yüzü gözü amaçsız kapatılmış birine ÇOCUK demek kadar saçma

İşte 14 yaşında elinde sapan,yüzü gözü amaçsız kapatılmış birine ÇOCUK demek kadar saçma

O foto fake! Ki sapan ile cocuk arasinda baglanti yok! 18 yasin altinda HERKES cocuktun!

Bir partiye oy istemek ve o partiyi destekleyip, o parti'li olunma arasindaki baglanti var!

bu arada birileri daha okuyor. yaklaşık aynı görüşte. hazır olun:)

Ne o bana mi laf attin? Ben de erken yasta evliliklere karsi degilim. Eee soyledim ne var yani?

Elli defa yazdim, kulture gore degisir bu yas meselesi. Evlilik icin 18 yas diye tutturuyorsunuz sozde ama o bile hikaye... bdv de falan goruyoruz milleti nasil tasladiginizi.

Kiz evlenmek istiyorum yasim 21-22 diyor.... hemen basliyorsunuz, "sen daha cocuksun", "once okulunu bitir, is bul", "hayatini yasa, gez, toz".... vs. Yani 22 yas bile size gore cocuk artik. E kultur de o sekilde degisiyor tabi, belli olcude dogru. Gunumuzde kizlar 30 yasina gelmis daha hala cocuk cocuk hareketler... Ama herkes 30 yasinda hala cocuk degil, kimisi etken yasta olgunlasip evliligin sorumlulugunu kaldirabilir. Kimi kulturlerde ise en uygun olanidir erken yasta evlilik. Anca kendi yasadiginiz cevreyi baz alip elalemi taslamayi bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…