Davutoğlu’nun ‘Kalemini cesurca kullandı’ dediği Karakaya: ‘Tekmelerine sağlık Yusuf’

Mune
Atatürk koyan var...
Yasaksa o da yasak olmalı...
Rte akpartiden gelme diyorlar..
Atatürkte chp kurucusu ve lideriydi...halen de aktif bir parti...
O okypete yasak diyor...forum kurallarında aradım ama bulamadım

Siyasi içerikli imza ve avatarlar yasak.
Atatürk siyasi sayılmadığı için öyle denmiştir.

yasak biliyorum. biride demirtaşı yada kılıçdaroğlunu koyar o zaman.. kimsede karışamaz buna.

Yoo her zaman çocuk gelinlere karşı değilim...17 yaşında sokakta kalacağına evlenebilir pekala...

Barınma + yemek karşılığı çocukkluktan yeni çıkmış vücudunu muhtemelen babası yaşındaki bir adama sunsun yani????

Evlilik olgunluğu 18i geçmekle olmuyor. Maddi manevi hazır insanlar, hayatlarını geçirmek istedikleri insanlarla hayat birleştirince buna evlilik deniyor. Beden olgunluğu değil kafa olgunluğu gerek.

Evlilik geçim yolu ya da gelir kaynağı değildir, olmamalıdır.

17 yaşındaki çocuğun yeri okuldur. Çok sevdiğiniz fotodaki adam başbakanken, evsiz sahipsiz kadınlara kalacak yer ve çare üretmeye kafa patlatsaydı keşke. Kadınlar da karın tokluğuna cinsellik önermek zorunda kalmazdı belki ,önerdiğiniz gibi.

Son düzenleme:
VIII) Forum içindeki \"Profil\" bölümünde ya da eklenmiş olarak; din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz! Burası bir kadın paylaşım platformudur.

Lütfen hanımlar, kimse birşey eklemesin, yeni geldim ve birçok konuyla ilgilenmem gerekiyor, birde bunun inatlaşmasıyla uğraştırmayın beni, zaten çok üzgünüm, zalimin teki bir sokak kedisine Nasıl vurduysa artık alt ve üst çenesi parçalanmış, heryerinden iltihap akıyordu bulduğumuzda, barınağa götürdük tedavi için, yaşayıp yaşamayacağı bile meçhul, sabah beri barınaktaydım yeni geldim, lütfen.

Mobese kamerası var mı Mune o bölgede.
İnşallah bulunur pislik.

Ayy suan gerçekten içim parcalandi. Insanlar neden bu kadar vahşi anlamiyorum,nedennn... inşallah iyileşir o minik bedeni. Allah senden razi olsun müdürem hayvanlara karşı bu kadar hassas olduğun için.

şu an beni de çok üzdünüz inşallah güzel haberler gelir
ben öyle bi durumla karşılaşsam ne yapacağımı bile bilemem ve inşallah karşılaşmam

Mobese kamerası var mı Mune o bölgede.
İnşallah bulunur pislik.
Maalesef yok, kedinin halini size anlatsam bunu yapan insan olamaz, sabahtan beri ağlıyorum, zalim vahşi bir canavar bu varlık, kusura bakmasınlar insan diyemeyeceğim
Gözleri ağzı burnu iltihap içinde kırıklar yüzünden, soğuktan tuvaletini de tutamıyor, serum, antibiyotik tedavisi yapılıyor ama yaşaması çok zor
Hem üst hem alt çene paramparça, kimbilir kaç gündür bu haldeydi, susuz kalmış yavrum gözlerini kaybedecek sanırım.
Veterinerin tahmini sopa veya tekme darbesi, o sopa, o tekme anlayın siz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…