Davutoğlu’nun ‘Kalemini cesurca kullandı’ dediği Karakaya: ‘Tekmelerine sağlık Yusuf’

Allah kahretsin böyle insanlari. Zalimler için yaşasın cehennem!

VIII) Forum içindeki \"Profil\" bölümünde ya da eklenmiş olarak; din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz! Burası bir kadın paylaşım platformudur.
Din sıkça kullanılıyor yalnız.

Ruh hastası olmak lazım bunları yapabilmek için .
Onu yapan her kimse ki erkek olduğunu düşünüyorum karısı ,kızı varsa acıdım zavallılara .
Allah çektirmesin onlara.

şu an beni de çok üzdünüz inşallah güzel haberler gelir
ben öyle bi durumla karşılaşsam ne yapacağımı bile bilemem ve inşallah karşılaşmam
Elimden geldiğince koştururum hayvanlar için, o yüzden alışığım ama bu çok üzdü beni adına insan denen bir varlığın zalimliğini görmez olaydım hemen barınağa koştuk eşimle, şu an barınakta tedavisi sürüyor, birşey olursa arayacaklar beni

Yedikule Hayvan Barınağı mı?

off fena oldum. umarım bir şey olmaz. pislik kimse Allahından bulsun

Boylelerine en fazla uygulanan ceza para cezası. O da komik rakamlarla.

off fena oldum. umarım bir şey olmaz. pislik kimse Allahından bulsun
Beni bir görseydin, ağlamaktan hadi ben ağlayayım, o birşey değilde o garibim o kırıklarla kaç gündür acı çekti kim bilir?
Allah'ın bir lütfu mu bilmiyorum ama benim karşıma çıkardı onu birkaç gündür böyle olduğu aşikar çünkü aşırı susuz kalmış ve kırıklar yüzünden oluşan iltihap heryerini sarmış, ölürse de en azından diyeceğim ki Rabbim ben bu canlın için elimden geleni yaptım, onu sokakta bi'çare bırakamazdım

Bize de haber ver .

Umarım , tedavisi cevap verir ve iyileşir .

Yapana küfür etmekten başka bir şey gelmiyor dilime .

bana hakarete devam edenler en son sizin tarzınızda hakaret eden kişi bu siteden direkt atıldı yalnız ban almadı
ve hala sizlere karşı üslubumu korumaya çalışıyorum elimden geldiğince
haaa evet ben bir caps paylaştım ancak paylaştığım caps sebebiyle değil içerik sildiğim için ban aldım ve BİZE ULAŞIN KISMINDAN hangi moderatöre ulaşıyor bilmiyorum rica ettim kaldırdı ve ÖZÜR DİLEDİM ve bundan hiç bir zamanda gocunmuyorum
dilerim site yönetimi sizler hakkında gereken uygulamayı yapar
bu arada belkin elvanın ölümüne sevindiğimi hangi yazımdan nasıl çıkardığınızıda anlamış değilim vicdanımı sorgulamak size düşmüyor sizlere son mesajımdır boşuna yazarsınız şu saatten sonra umrumda dahi olmaz çünkü boşa kürek çekme gibi bi niyetim yok

Chess ben zararlı maddelere gülmüyorum bu arada polemik dışında bugün hiç bir hakaret-üslup bozukluğum olmadı yediğim o kadar hakarete rağmen ban alırsam neden aldığımı bile bilemem

kıyamam canıma ya. ayy insanoğlu ne kadar acımasız. yazık masum melekler bunlar. en doğrusunu yapmışsın. en büyük sevaplardan biri bu.. keşke herkes senin gibi olsa

ALLAH cc sizden razı olsun bizede haber verin ama güzel haber olur mu zaten onu o şekilde bırakanla RABBİM gereği gibi ilgilenir

Chess ben zararlı maddelere gülmüyorum bu arada polemik dışında bugün hiç bir hakaret-üslup bozukluğum olmadı yediğim o kadar hakarete rağmen ban alırsam neden aldığımı bile bilemem

ya canım orda komik olan zararlı madde değil ki, buz gibi espirinin kendisi komik
biraz havanızı dağıtayım dedim, kibler kesildiğine göre işe yaradı az biraz, herkes buz kesti

Bize de haber ver .

Umarım , tedavisi cevap verir ve iyileşir .

Yapana küfür etmekten başka bir şey gelmiyor dilime .
Haber veririm mutlaka, inşallah iyileşir ama kırıklar için cerrah baktı pek umutlu şeyler diyemedi
Önce iltihapların kurutulması lazımmış, bünyesi kuvvetlenmeden ameliyatta olamıyor, anestezi aldığı an ölür dediler, dua edin ne olur, o zavallı bir kedicik, kim yapar böyle bir vahşeti

Benim oğluma bağışıklık güçlendirici bi şurup vermişti vet. mune... 1 ml sıkıyordum ağzına hergün..şırınga gibi birşeydi...
İşe yararsa göndereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…